mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 13:11:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316841 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1455 : nedelja, 30.11.2014 : 01:51:41 »

Problem je v kakavu.  Wink

Senijorka, hitro se pozdravi!  Kiss Kiss

Ajaaaaaaaaaaaa, kakav.
Priznam, da ne vem veliko o pasji hrani, Maxi ima občutljiv želodček in se držim tega, kar je rekla Smetka in sploh ne eksperimentiram. Zato niti ne vem, česa vse ne smejo, ker mali itak ne dobi nič razen tistega, kar lahko.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1456 : nedelja, 30.11.2014 : 06:02:39 »

Čimprej okrevaj, princeska seniorska!  Kiss


Khm, mi ni čist jasno, a med psi lahko, čokolade pa ne?
A je problem v kofeinu, ne v sladkorju?
Problem je v teobrominu (grenki alkaloid v kakavu), ne v sladkorju.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1457 : nedelja, 30.11.2014 : 08:45:11 »

Ko je bila Kaja stara dobrih 16 let je tudi fasala kuzni kaselj.Seveda je bilo ravno na nedeljo in smo leteli k dezurnemu veterinarju.Dobila je injekcijo in antibiotike.Keli je takrat tudi malo kasljala,ampak sem ji dajala le med.Kaja je takrat po injekciji bistveno manj kasljala.Smo pa normalno hodile na sprehod,ko pa smo zagledale kaksnega psa sem na glas vpila naj ne hodijo blizu....
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1458 : nedelja, 30.11.2014 : 09:40:59 »

Mi smo ravno zadnjič na predavanjih imeli nekaj o kužnem kašlju in je bilo rečeno, da antibiotike ni potrebno dajati, če ni sistemskih znakov (vročina, apatija) - ampak večina jih raje flikne zraven za vsak slučaj (ok, pri seniorčkih je verjetno res prav, da se da), da se pa nekaj proti kašlju in dobro je, da je vlažen zrak. In počitek, ven samo za pi-ka, potem pa nazaj not.
Med in česen pa definitivno ne bosta škodila. Smiley
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1459 : nedelja, 30.11.2014 : 17:26:27 »

Ajej.  Sad Koliko je zdaj takih revežev, ravnokar izvedela še za psičko od kolegov. Lips Sealed Sem jih poslala po Panatus, menda jim še ni treba k vet. do jutri? Psička pokašljuje, občasno izpljune slino, je pa sicer mlada in zdrava.

Drži se Sherry. Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1460 : nedelja, 30.11.2014 : 23:11:50 »

Sem šlišala taStaro prej brundat: bognedaj da bi zmanjkalo paštete, bognedaj Cool  - pa sem se morala kar strinjat!

Pašteta je trenutno edino, s čimer našo Oldie-but-Goldie nahecamo, da pogoltne svoje Zdravile. Je ne zanima niti salama, niti HrenoFke, niti sir... Undecided in tako je Nedeljo preživela ob paštetki (z nekaj nesramnimi dodatkiEvil, milostno je blogovolila polizati tudi malo paste Calopet. Kašljanje se še ni nič kaj umirilo, zato jutri sledi ponoven obisk Vitirinarske Klinike.

Midve z Alkoholno Pošastjoše nisva zboleli. Pridno poliževa vsaka svoj sirup. Kar se tiče Šnops morte vedet daBi ona pojedla tud Ospen 1500 na suho, brez usega,  Shocked tolk je požrešna.  huh Jast paNe! Zame mora bit usaj mal Sirčka zraven. No al pa Paštete, na katero sem se danes tudi Uspešno šlepala. njami

Upam, da bojo Zdravile prijele in bomo danes kaj smrčali ponoči  Lips Sealed

Čau-bau, Cockta
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1461 : ponedeljek, 01.12.2014 : 00:17:50 »

Dragi nasi, vsem zelimo mirno noc .   Držite se! Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1462 : ponedeljek, 01.12.2014 : 00:26:33 »

Šefica, mislimo nate  objem objem objem!
Če ti lahko kako pomagamo, povej, ker vem, da imaš adrenalina zdele too much in da ne boš spala...  objem

Sherry  Kiss Kiss Kiss
princeska lepa.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1463 : ponedeljek, 01.12.2014 : 01:42:31 »

Mirno noč vsem Kiss Pogumni Sherry pa še posebej ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1464 : ponedeljek, 01.12.2014 : 07:29:42 »

O, ti kriza...
Pa ravno seniorka.  Sad
Sherry, papat, pa počivat.  Kiss Kiss
Stiskamo pesti in vse tačke, da bo vse ok.  objem ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1465 : ponedeljek, 01.12.2014 : 09:42:40 »

Hahaha, Ospen 1500.... tega pa tudi jst v dobrih letih požeruštva nisem z lahko dol spravila....  Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1466 : ponedeljek, 01.12.2014 : 10:31:25 »

Kruto, tole, Koktica, kruto Undecided. Govora je o revčki bolni seniorki, jst se pa režim ob branju Grin predaja. Toliko o spoštovanju starejših. Lips Sealed Roll Eyes

Lubica mala, pocajtaj se. Dokaži, da si taprava koreniKa! Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1467 : ponedeljek, 01.12.2014 : 12:19:26 »

Jaoj, pocajtajte se čim prej  Kiss Kiss, takle kašelj je naporen še za tamlade, kaj šele za seniorje  Undecided
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1468 : ponedeljek, 01.12.2014 : 12:43:05 »

Naj hitro mine! Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1469 : ponedeljek, 01.12.2014 : 22:18:43 »

Čir!  Smiley
 
Pri nas še zmeraj Kašlamo kot star Pepelnik. Ampak! Danes lahko posredujem tudi malo veselešejšo novico: seniorka je sama pojedla polovico svojega obroka!  veselje   Smo Zilo veseli - čeprau se zavedamo, da še nismo iz taHudga ven. Smo pa danes kupili tiste Nore Gobe ki jih je perPoročila teta rava oT maČkota - pa da vidimo zdej če bo kakšen Magični uČinek? Al bojo samo Halucenacije in bomo vidl Zmaje. (No sej enga gledamo Usak dan in sicer taStaro - kaj se pol zamudimo če nas še Kakšn obišče.) Evil


Sherry se večinoma takole se skriva u svojem Kaučnem Kotičku (kamor si mi Dve ne upava niti u sanjah) - in glavo tišči v svojega lastnega kuŠka:



 

In si misli: "A me lahko nehaš motit?"



 
"Ne bo nehala. Se bom Jst kar nazaj obrnila in še mal zadremala. Tkole."



  ljubezen

Kot prava Medecinska sestra Jast seveda Ustrajno kontroliram use njene Žiulenjske Funkcije, jo Voham in Lupčke talam. Če bom zato Kašlala pa pač bom. Pomaga mi tudi črna Papiga. Njej sicer ni nič jasno u čem je Probljem, ampak lepo Use za mano ponavla - samo, da ji neki Dogaja.   huh  In Sherry jo narenči, hehe....Mene pa ne!

Vas lepo pozDravla Cockta, dipl. Kontrolorka okrevanja  (pridem tudi na Dom)!  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines