mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 08:22:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316780 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1425 : četrtek, 30.10.2014 : 11:34:43 »

Helou!  Smiley

Ok, kje rezerviramo zastonj termin? Mi smo Perjatli  Cool cookie

2 uri v ograjenem. Kdaj bi to lahko? Rada imam tudi majhne bele kuzke. Boni.

Jest se postavim v vrsto za 2 uri Šnopske! Kdaj so prosti termini?
Maxi

Drage moje PerJatelce, bomo morali kar hitro tole organizirat. Mislim, da ni več daleč dan, ko bomo Šnopsko prodali  Evil  - al pa vsaj oTpeljali nazaj u Horjul. Itak se je čist razBarvala. Iz kokr Črne u Krneki - no pač u Horjulsko Črno  Tongue - pa še Poredna je. Sicer Jast potem nebom mogla služit z rentanjem ampak bom pa imela Dušeuni Mir. In si bom pač našla kakŠn drug vir doHotkov.

Učeraj se je zgodiu pri nas doma en Incident,   Shocked zarat katerega sem Jast zdej Še Večji Angelček; ubistvu padem že skor u kategorijo od Sherry  (skor, sem rekla) - ,  naspidirana Črna Pošat brez gumba za Izklop pa jih je dobila po Riti. Niti ne dobesedno ampak tko se reče. Dve čez Šnoflo je pa res dobila - pa 10 minut Osame u Tamali Sobi. Kjer se je hotla nekaj bunit, ker ona nezna uživat u Samoti tko kot Jast, ki se rada umaknem recimo pod Kovter  Tongue - ampak je takoj dobila Ostro Nemško Komando, da mora bit Čiiiist Tiho. Kar je potem tudi bila.
Zdej boste ziher hotli vedet, kaj je Ušpičila, tamau Štamperle.
'Neda?

Hja. Med česanjem, ki ga je u Nulo navajena, ker pri naši Hiši breS tega pač ne gre,  Roll Eyes je imela kr en isPad, ki bi ga Jast DijagnostiCirala kot Napad Besa. In to kar  naEnkrat, iz Ljubega Miru, mislm tko noben je ni Cuknil al pa kej podobno Groznega. Napadu Besa je čez triSekunde sledil še Steklen Pogled, čist  Tapravo Renčanje in Šavs   Shocked Tastare u Roko.

- Sva midve s Sherry takoj vedle, da se to Nebo dobro Končalo....zato sem jo Jadrno Ucvrla na svoj Plac, Guspa yorkshirska terierka pa u svojo Košaro. Od tam sva gledale te-ve-kriminalko, ker se je taStara s Šnopso takoj zmenila Zilo naGlas, da klele pa Nima Osnovnih Pogojev za take iSpade. Mula smrkava je še neki Godrnjala nazaj - ampak ne za dolg. Še nisem vidla, da bi Moja koga tko iz Hlač stresla kokr zdej tega Pamža.

No, takle mamo...za tokle dnarja.

Je pa fajn imet status Najbol Pridkanega kuŠka u družini.  Cheesy Upam, da bo trajalo vsaj do konc podaljšanega Wikenda pa da bom zato dobila kašno Extra Klobaso.  njami

Lepo vas Pozdraulam in  Usem Želim, da vas jutri peljejo na kakšn Sončen Izlet!  bravo

Reporterka Cockta, Olikan Pes  Cool

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1426 : četrtek, 30.10.2014 : 11:58:37 »

Uh, kera drama  huh!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1427 : četrtek, 30.10.2014 : 12:14:38 »

Huhuhu, tole pa je bila (tudi nam poznana) drama!  Shocked
Pri nas je bila namesto česanja v igri kost. Pa samo do renčanja smo prišli.  Azn
Takrat so se tudi vsi naši mački skrili daleč globoko pod posteljo.  Lips Sealed Evil Cool
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1428 : četrtek, 30.10.2014 : 13:26:15 »

Hehe, ko Šefice zarjovejo Evil...in jagenjčki obmolknejo Wink.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1429 : četrtek, 30.10.2014 : 14:12:02 »

Hehe, ko Šefice zarjovejo Evil...in jagenjčki obmolknejo Wink.
E, to  Grin Grin Grin Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1430 : četrtek, 30.10.2014 : 15:16:08 »

Hehe, ko Šefice zarjovejo Evil...in jagenjčki obmolknejo Wink.
To, ja Grin

Ej, Koktica, zIlo lepo je šlišat, kolk si ti napredovala do statusa skorej najbolj pridnega kuŠka v hiši. 

Samo, glede na to da je Štamprle Tamau že čist navajen česanja, je pa vseeno mal čudno, da jo bes meče. A ni možno, da bi jo kje kaj fajn zabolelo, pa da bi zato tkole u luft Šeficino roko skočila. Glede na to, da je vaša Šefica dobr v nemškem jeziku podkovana, se mi zdi, da Šnops ne bi kar tko sprobavala, kolk groznih nemških besed zna zarjovet Vaša? Kaj misliš? Huh Shocked
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1431 : nedelja, 16.11.2014 : 13:08:58 »

Eno čisto nedolzno Frage: a se vi še kaj češete?
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1432 : nedelja, 16.11.2014 : 20:29:16 »

Eno čisto nedolzno Frage: a se vi še kaj češete?

Draga moja Perjatelca iz Njemačke,  ljubezen a ste vi mogoče čist mal žleht...?

Res bi vsak pošten človek pes mislil, da se zdaj ne bomo več toliko česali, 'neda.  Japajade.  huh

Ob mednarodnem Incidentu, o katerem sem pisala zadnjič, si je Tastara samo malo polepila sledove Krokodiljega zobovja na roki z enim Hanza Plastom, zilo naGlas izrekla nekaj Nemških Komand pa še ene druge Grde Besede u nevemkaterem jeziku. Potem je Črno Pošast nagnala u kot in bila z njo nekaj časa skregana. Kar je ta Smrklja celo dojela, ne boste verjel,   Evil  in je kakšnih 10 minut celo sedela v kotu z užaljenim Pogledom Ranjene Srne, preden se je začela spet priLizovat.

Naslednji dan je bilo spet vse po starem -  je mirno spet izvlekla Krtačo pa Glavnik in nas začela mučiti.  trmoglavka  Kokr da se ni nič Zgodilo.  Roll Eyes 

Vam rečem, da je dost  Freh, tale naša taStara. Ampak Jast to že vem, zato sem rajši Plidna in je kaj preveč ne izzivam, Tamau Hudič pa se bo pač naučil iz lastnih iSkušenj.  Evil

Kot Dokaz si izvolite tukaj pogledati nekaj primerov sveže Zglancanih in Skrtačenih primerkov Trpinčenih Živalotov iz naše Družine:

Šnops v Hoh-Glanc varianti:


Špangičarka Sherry, vedno urejena od glave do pete - razen na kakšni sliki od aleksandrek:  Tongue



In potem še Jazd, družinska Makenekenka (al kako se že reče) - tokrat s Frizuro na Prečko, plidna kot Zmiraj:   


Danes smo se oTpravili tudi na maratonsko Turo čez lokalna Polja in Gozdove. Sem bila Zilo zadovolna in sem vse preVohala, čeprau je  bilo je na Terenu kar precej Blata.



Lahko sem kopala Luknjo! Česar ponavad nesmem. Danes sem si pa privoščila - skoraj do Aljaske.   veselje



Šnops pa do Havajev.   Wink



Sam kaj mislite, kam naju je potem vtaknila. V banjo!   trmoglavka Ja čista groza, no. A se vam zdi, da sva bili kaj umazani? Ma niti mal....pa rečte, če ni res?

Dirty Harry & Dirty Larry  Angelček 1 & Angelček 2



Šene Grüße an alle  objem

Cockta, fotoreporterka iz Lollywooda
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1433 : ponedeljek, 17.11.2014 : 00:02:16 »

Draga Cockta, ko sem vidla prvo sliko od Šnopse me je skor kap Shocked, ker sem mislila, da vas poleg ščetkanja, štrglanja in prečkanja tudi farba Roll Eyes. Pa se je k sreči izkazalo, da je samo sonce tako nesrečno na njo sijalo in da je v resnici še vedno lepo horjulsko črna Lips Sealed.
Čestitke za uspešen preboj v tuje dežele bravo - in če smem še pripomniti - prečka ti zelo lepo pristoji ljubezen
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1434 : ponedeljek, 17.11.2014 : 10:17:25 »

Koki - dokler se mi ne prikoplješ do Kitajske  Shocked Shocked je alles-in-orderung.
 Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1435 : ponedeljek, 17.11.2014 : 10:41:59 »

Oooo, ampak, tole luknja je še malo premajhna za preboj, šefla nič bat. Boni ti lahko prišepne, da je že govorila z enim kitajcem na drugi strani... Je sploh nismo več videli iz rova! Ampak, zadovoljen kuŠek je čez vse. Tudi banjo odtehta!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
arika
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #1436 : ponedeljek, 17.11.2014 : 21:14:57 »

Pepsi, imam 5 nalepk Petrol, že nalepljenih na kartonček, če jih hočeš (na licitacijah ne morem odgovarjat, na zs tudi ne). Ne bi pisala mojega maila, te lahko kako drugače kontaktiram? Če jih želiš seveda, drugače tole kar izbiriši Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1437 : ponedeljek, 17.11.2014 : 21:27:22 »

Pepsi, imam 5 nalepk Petrol, že nalepljenih na kartonček, če jih hočeš (na licitacijah ne morem odgovarjat, na zs tudi ne). Ne bi pisala mojega maila, te lahko kako drugače kontaktiram? Če jih želiš seveda, drugače tole kar izbiriši Smiley

Z veseljem! Moj mail je deana.p(afna)gmail.com. Če se mi javiš, ti pošljem naslov, horjulčkom pa seveda dodam za poštnino.  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1438 : torek, 18.11.2014 : 00:32:22 »

OMG, Koki, kako pa teb tale Frizura na prečko paše ljubezen ljubezen
Je pa tut zIlo praktična ker bolš vidiš ispod prečke če je kaj na mizi! Afro

A tamala Šnops je pa kr abšlesala od Sikirancije od vaše Tastare? Bogica!
 Shocked Undecided

Mi pa res ni jasno kaj je treba vodo nucat za čiste kuŠke kopat, no? A vaša še ni slišala za Ikologijo pa Šparanje? Valda, tolk zapravi za vodo usak Mesec, da se potem na RecIsijo zgovarja, ko je treba Futr kupit! Angry

Dršte se, prjatelce Kiss Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1439 : sobota, 29.11.2014 : 18:57:20 »

Čeeer!  Smiley

Novice iSpod Šmarnegore danes niso prav Uspodbudne.  Sad Ker je letos to Zilo Moderno, smo namreč tudi mi fasali Kužni Kašel!  Lips Sealed  No Jast ga še nisem, ga je pa zato uboga senjorita  seniorka Sherry. Undecided

TaStari ni nič jasno, kako pa zakaj, ker Sherry ni glih najbolj družabna in se na Sprehodih dosti bolj kot za druge kuŠke zanima za razne Pojave u Naravi. Naprimer je Sposobna en kwadraten decimeter trave vohat tud 15 minut. Roll Eyes  Tko da res ne vemo, kje se je oKužila.

Ker pa Celo Noč nismo spali, je morala takoj zjutraj k dr.vet.med.. Tam so jo Dobro Pregledali in potem postavli enako Dijagnozo kokr jo je taStara že sama: ja Kužni Kašel, kapa druzga. Dobila je Zdravile in ker je to baje ena Zilo Nalezliva Bolezen, morava tudi midve s Šnopsko zdaj preVentiuno jemat nek Strup. (Al pa mogoče Sirup, nisem dobro razumela.) Tongue

Die Šefin zdaj že celo poPoudne Gugla in se uči naPamet Use od Kužnega Kašla. Zilo je hvaležna guspodu Regratu ki je napisau da Usak dan dobi u svojo skledo Česenj. No midve s Šnopsko sva mu sicer hvaležni Malo Manj, ker Česenj Zilo Smrdi in ubistvu Pokvari celo Skledo, njeAngry     Ampak če bo zato Upokojena Žvau kaj hitreje Zdrava, bova pač tud miDve mal potrpeli in pač vohali Česenj. Roll Eyes

Če ima pa še Gdo kakšno iSkušnjo kako je iz Starimi Psi pa iz Kužnim Kašlom bomo pa Zilo Hvaležni za In Formacije. TaStaro namreč Precej Skrbi, da se tole ne razvije še u kaŠno Plučnico - ker to Baje ni najboljše za Skoraj 15-letne Pasje Guspe.  Sad

Jast upam, da ste vi Usi Zdravi in Siti! Da tele Vaše niso pozabile da je danes Sobota. njami

 Čauči! 

Medecinska Sestra Cockta   Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines