mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 04:27:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316751 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1335 : torek, 02.09.2014 : 14:59:11 »

Koki, saj sem ti rekla, da s Tvojo na lepo ne gre in, da morš ornk zatult, pol pa že nekako uboga Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1336 : torek, 02.09.2014 : 17:47:52 »

Koki Kiss
Tastari rec, naj hitro zrihta tačko, ker tole pa res ni za nikamor.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1337 : sreda, 03.09.2014 : 14:35:25 »

Šefla, danes potuje pikapolonica po pošti...uradni....  Lips Sealed
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1338 : sreda, 03.09.2014 : 16:24:43 »

Šefla, danes potuje pikapolonica po pošti...uradni....  Lips Sealed

Glih prav - je še kar nekaj dni do torka, ko šefla pikapolonico nujno rabi. Wink

- Mimogrede, če je tukaj kakšna numerologinja: a Gdo ve, kaj pomeni za mojo šeflo, če ima eno zilo, zilo, zilo pomembno zadevo na programu dne 9.9. ob 9.00 uri? Prov tko piše na uradnem vabilu...

Vsem čarovnicam se vnaprej zahvaljujemo za kakšen Namig. Jst Cocktica še posebej, ker ta dan bom ziher lačna. Bo od  nervoze čist pozabila na nas  Lips Sealed
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1339 : sreda, 03.09.2014 : 18:12:17 »

Ja, Jast vem!

To po nOmerološko pomeni naslednje: 9 bikoUk, 9 prašičjih suhih Ušes in 9 smrdlivih Vampou mora kupit za Vas če hoče, da bo Dogodek minil Njej U prid. Cool

Razen če gre za Poroko. To pa nikakor nebo njej u prid. Mogoče bi blo pa za vas dobro Azn

Če ne pa se bo sfižiu!



Govoriu sem Roko skeptik n-č vraževeren, ampak nikol se ne ve predaja
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1340 : sreda, 03.09.2014 : 20:06:50 »

Kokti, lipo precitaj, ce pisejo na vabilu crke v priblizno takem redosledu "slovesna predaja diplome", pa javi, da bomo pravilno izpolnili Prijavo, ce bos gladovala na ta dan...  Wink
? ? ?
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1341 : sreda, 03.09.2014 : 22:10:48 »


Kokti, lipo precitaj, ce pisejo na vabilu crke v priblizno takem redosledu "slovesna predaja diplome",

Žal ne.  Undecided  To bi blo sicer čist kul čeprau Jast najbrž Nebi smela zraven.


Razen če gre za Poroko.

  Tud to ne - ma Gdo bi se pa poročil ob 9h zjutraj? To je sred noči - a veš, Gdaj je treba pol vstat zarat Frizure, ajmeeee... Roll Eyes


To po nOmerološko pomeni naslednje: 9 bikoUk, 9 prašičjih suhih Ušes in 9 smrdlivih Vampou mora kupit za Vas če hoče, da bo Dogodek minil Njej U prid. Cool

To je beseda - hvala ti, Perjatu!  bravo  - Je rekla, da bo čist zares to kupila.  veselje  Pol pa če bo pomagal, bo kupila Še Enkrat Tolk. Yeeeeee  Cheesy


- Bom Jst še mal na inter-Net pogledala tele devetke. Gvišn bom kej najdla da ji Povem. super
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1342 : sreda, 03.09.2014 : 22:13:16 »

ah, to je dober znak, kaj pa drugega. Jaz sem bila danes 9ke zelo vesela, pa kolokvij se mi je začel ob 9ih zjutraj pa... ziher je bila še kje kaka 9ka skrita.   Tongue
Ampak, Rokotov LoUski nasvet pa le upoštevaj! Za ziher, vseeno ni za tvegat.  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1343 : sreda, 03.09.2014 : 22:17:59 »

Seveda je, danes je bil tretji in 3 na kvadrat je 9  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1344 : sreda, 03.09.2014 : 23:12:23 »

Joj, teta Cats tebi pa je videt dasi Znanstvena Oseba ker si tolk pametna za Metematiko, je rekla moja. In dodala naj Pepsi povem:
Tisti dan bo pa 9. (deveti) in devet na kvadrat je pa 81 n to pomeni da še 81 pasjih PiškotoU kupiš za kuŠke pa si Zmagala na celi Črti!
Afro

Koktica, Jast verjamem Vate da boš Tvojo še večkrat spomnla na te Številke! Ker poznamo mi njene večne izgovore o DemenIci in Starost ni lepa, a ne! Evil
Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1345 : sreda, 03.09.2014 : 23:27:30 »

Joj, teta Cats tebi pa je videt dasi Znanstvena Oseba ker si tolk pametna za Metematiko, je rekla moja.

  Kolk se Jst zabavam zdej ko Moji tole berem, ROFL.

Drugač pa pri nas Respektiramo teto Cats. Ona zna razložit kaj le to lastna frekwenca na obeh straneh vpete strune Shocked.

-Mislm,  wtf , res ? Pa koga na svetu zanima Lastna Frekwenca na obeh straneh vpete Strune (razn kašno Zoperno Prfokso na popravcu, mogoče?) - MedTem ko Moja ot Fizike ne šteka ama baš ništa.

No sej Jst tud ne. Mi psi tega nimamo u Šoli - še pr Tršici nimajo, kaj šele u Navadnih Šolah!


Coca - loca  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1346 : sreda, 03.09.2014 : 23:55:03 »

Koki, povej Tvoji, da fizika ni najbol pomembna stvar u životu (razen za Znanstvene Osebe ki računajo Frikvence ot Strune in so brihtne kt teta Cats, ampak ona je itak spešl Oseba ker zna nardit Potres baje, sem slišaU od Mile) 
Bol pomembna dane rečem Zilo Važna je Matematika! To pa je važna stvar in to naj Tvoja kr obvlada.

A veš zakaj? Za-to da bo znala zračunat kolk Eurov mora zaslužit za dober Futr za Vas kuŠke. Da ji nikol ne bo zmankalo, a veš.
Pa da bo u Pasji štacuni zmeri znala prav Preštet kolk PribolškoU mora kupit in to na Kvadrat alpa še bolše na Tretjo potenco!

Če ne obvlada najbol, lahko pride k naši tamladi Pristolonaslednici ki je imela letos Poprauca (nevem točno kaj to je, a baje neki kar je "kr neki" in "WTF" Huh ) is Matematike osebno.
In potem je seje 3 (tri) dni Učila in je šla u LJublano in je Poprauca nardila in je rekla "to pa sem rasturala".

Torej: če rabi Tvoja učenje za Popravca Matematiko naj pokliče našo Tamlado dase bosta 3 (tri) dni učile in pol bo Rasturala tudi Tvoja! Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1347 : četrtek, 04.09.2014 : 00:12:08 »

A gre ugibanje dalje? Mi nekaj cutimo na urinu, da je treba drzat pesti, al kako? Bomo za vsak slucaj drzali vse pesti in tacke, saj ves, nekomu bo ze pomagalo...
"I mada svaki put uredno nešto poželim, želje mi se baš i ne ispunjavaju. Negdje je zapelo. Možda se ispunjavaju nekom drugom? Ne bi bilo prvi put. Nema veze, ne ljutim se. Dobre su to želje, šteta bi bilo da samo tako propadnu..." (Balasevic)
Kokti, mi tvoji Sefli zelimo samo to, da bi kmalu letela... Azn Smiley
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1348 : četrtek, 04.09.2014 : 06:33:33 »

O številki 9 oziroma značaju osebe s številko 9 piše tole:

NO: 9

The keys to the nature of a Life Path number 9 person are compassion, generosity, and a very humanitarian attitude.. Usually this number produces an individual that is very trustworthy and honorable. You tend to be quite sensitive, as you see the world with much feeling and compassion. The 9, being the highest of the single digit numbers, holds an elevated position and poses certain responsibilities. The purpose of life for those with a 9 life path is of a philosophical nature. Judges, spiritual leaders, healers and educators frequently have much 9 energy.

Postitive Traits : Material gains are not overly important, although the quality of some life path 9 people is such that they are materially rewarded in very significant ways. Often, the number 9 life path requires a very selfless attitude and the giving up of material possessions for the common good. Even the very average of those with life path 9 possess extremely compassionate tendencies. The desire to help others, especially the troubled or underprivileged, is strong. You are apt to frequently find yourself being used and let down by others, as your generosity is misused and abused. The number 9′s very deep understanding of life is sometimes manifested in the artistic and literary fields .You have the ability to make friends very easily, as people are attracted to your magnetic, open personality.

Negative Traits : As do all the life path numbers, the 9 has its negative side, and because of the demanding nature of the truly positive 9, many tend to fail in this category. It is not uncommon for persons with the 9 life path to fight the realities and challenges of purpose imposed here because selflessness is not an easy trait. You may have difficulty believing that giving and a lack of personal ambition can be satisfying. It must be realized and accepted that little long-term satisfaction and happiness is to be gained by rejecting the natural humanitarian inclinations of this path.

A se to da ponucat za sestank pa ne vem.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1349 : četrtek, 04.09.2014 : 06:36:43 »

Aja, če upoštevaš zraven še letnico 2014, pol dobiš št. 7  Smiley

http://www.the-open-mind.com/your-core-numerology-numbers-can-a-number-determine-your-fate/

Logiran
Strani: 1 ... 85 86 87 88 89 [90] 91 92 93 94 95 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines