mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 04:25:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316364 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1200 : petek, 06.06.2014 : 14:13:49 »

Cockta, prešvercaj se na Komputor, da bomo preverili, če si še koliko toliko OK, ali moramo prijave začet pisat.  Tongue
Še dobro, da Roko poskrbi zate  Smiley
Drži se, Cockta  Kiss ljubezen
Šnops, ti kar uživaj, dokler si mlada, seniorkam pa občasno pokaži, da veš, da so šefice  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1201 : torek, 10.06.2014 : 14:54:38 »

Tuki Jst Cocktica! Zapostaulen in Trpeč Pes.  Wink

 

Da malo osvežim Dogajanje  na Forumu, če že Sebe ne morem. Ker u Vodo pa že ne grem! Samo do kolen u Savo, to mi je fino. U Globoki Vodi pa plavajo poŠasti   Lips Sealed in zato jst ne bom.

Podrepna Muha Šnops ima skos več Ernegije namest da bi jo imela skos Manj.   huh  Ne štekam koko ji ni nič Vroče? Pa še Črne Barve je?  - Oziroma evo, tuki mate poTrdilo da u resnic ni črna spljoh. Ker meni je Zilo Vroče pa sm Blont. Ona se pa ne pusti Motit in je skos na Turbo. Jas nevem Kam to pelje?! Shocked



Pol se pa še TaStara skoz slin in je čist NauDušena nad njo.  Roll Eyes  Je rekla zadnič eni Perjatelci da je Šnops "najbolši Pes Useh Časov".  Mislm, kwaaaa???   huh Še dobr da te izjave Sherry ni slišala ker bi bla ful uŽaljena. Lepo prosim, kaj sva pa mi Dve?   Tamala glih komaj da zna dat tačko:



Ma Gdaj sm že Jst to znala, prosim lepo.  Phhhh..... Cool

TaStara je skovala še eno Zaroto skupi z mamoF in tako nam je Moj PerJatu Roko iz Krasa poslou eno Pošto. Sem se že Veselila da je noter u koVerti kej zame ampak SevedeNe!  Angry  ŽeSpet je blo za Šnops! Dobila je čist svojo lastno Tablico za na Vrate.

No sej Jst sem sicer svojo Tablico dobila že zdavnaj, ampak Jst mam SkuPinsko na kateri smo Jst pa Sherry pa Pepsi. Nevemzakwa mora ona imet Svojo Lastno. Važička! 





Jo je pa mamaF zilo lepo narisala topa moram Priznat. Dost lepš riše kot naša Tastara. Ki sploh neZna.

Naša seniorka Sherry zadnje dni pretežno počiva na Kauču in uživa starostne priviLegije. Samo zjutraj na tazgodnem sprehodu nekaj miga, potem pa leži kot hrenofka in se ne premakne spljoh. No sej včasih sem ji kar mal fouš, če čist potihem priznam.  Smiley






S ta črno naspidiranko pa včasih mal poklepetava, kadar ni prav Extra Zoprna in če me ne grize u Ušesa.  Roll Eyes Mal mi gre še zmeraj na Žiuce ker moram zarad Nje hodit ŠE VEČ kot prej.  butnglavc Pa kaj pol, če sem Fit - Jazd bi bla komot tud lepo lena in debela, če mene vprašate.  Sam kaj, ko mene nikol noben nič ne vpraša.  Undecided



- Kadar mi je zilo Dolg Čas, pol pa še mal Sončne Očale probavam:









No tko. Tolk od mene za Danes.  TaStari morm dat še Dva Dni mir pol bo pa baje imela veliiiiiik časa zame.  veselje   Mogoče bom pa potem spet Jast Taglavna u hiši. Pa da vidimo...

Dragi moji Perjatli, upam da Usi Ležite u Senci in pijete vode velik. Sej hrane itak vem da vam ne dajo, ampak vsaj z vodo niso škrte.


Čau,

Cockta  Cheesy

 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1202 : torek, 10.06.2014 : 15:09:38 »

 Cheesy Kiss Grin
Leeeepa Koki  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1203 : torek, 10.06.2014 : 16:10:53 »

Kokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ti si še zmeraj tanaRlepša in tanaRboljši fotomodel pa reporterka tudi Cheesy

Še je splačalo počakat, da te je Tvoja spustila do računalnika veselje

 Kiss Kiss Kiss Kiss iz Revirja, ki je na srečo breS vode, v katero bi Šefica koga silila Tongue Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1204 : torek, 10.06.2014 : 19:00:58 »

Ja, kakšno lepo slikico je dobila Šnopsa  Cheesy  Kiss

Ampak, Cockta, tvoje s fensi špegli na nosku so pa d'best, prava mačka si  ljubezen, vsekakor najbolj pametna pa je najmanjša damica  Kiss, ki se distancira od vsega rompompoma, ki ga zganjate pri vas  Grin  huh
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1205 : torek, 10.06.2014 : 20:25:47 »


Kokta vesela bod, da te vaša tastara ne vleče poUsot Ukol tko ko mene moja  huh

en vikend sem tle, drug vikend sem pa 200km deleč stran, dons me pele mende u eno francijo. po kuga NE VEM. je rekla, da je ena iz jamerike tam in da me mora nujno videt. ja in kaj bo men una iz jamerike mi povej  Angry Angry

teli mejhni štepslni so čist adijo ... mene so se komi navadl ampak pravi atena da sem zdej Ok ker skupi zganjava pizdarije (ti potih povem, da me je atena vse živo naučila, naša pa pizdi  Tongue Roll Eyes)

dej ti raj tega štepslna nauč kako se mora obnašat .. sej bo zastopu veš, mal bo trajal (kt prMen) ampak pol bota pa tahuj par  Kiss

te pozdraUla clea



bemti šefica kva jest vse zamujam  Shocked Shocked pozdrav od natiske vsem tvojim novih, starim  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1206 : torek, 10.06.2014 : 20:53:46 »

Sama heleganca te je, Koki ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1207 : torek, 10.06.2014 : 21:07:56 »

Eh, ja Koktič, takle mamo.  Sad Mularija te nadleguje, Šefici se meša in še vroče je. Kruto je tvoje življenje, ni kaj!  Cry
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1208 : torek, 10.06.2014 : 22:46:18 »

Uboga Coctica.Saj nama se tudi ne godi najbolje.Zdaj ko je vroce se je ta stara spomnila,da bomo zjutraj skoraj 2 uri hodile.Pa zvecer morava do 10 biti zunaj.Pa se dobro da nama ni vecerje ukinila ker pravi,da se po 8 uri zvecer ne je.Lepo bodi,pa ta malo in seniorko pozdravi.Se vidimo kaj na gradu.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1209 : četrtek, 12.06.2014 : 12:34:09 »

 Kiss Kiss
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1210 : četrtek, 12.06.2014 : 15:09:47 »

Odlična fotoreportaža, Cockta  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1211 : sreda, 18.06.2014 : 10:46:48 »

Poročilo o trpljenju številka 600 (Šecto)

Da boste na tekočem Iz dogajanjem pri nas. Tkole je:
 
U nedeljo sem morala na Olimpi-Jado. Sem se zilo veselila ker sm vedla da bo tam velik Kuškov in še več Hrane. No pri Slednji sem se že zaje**** ker TaStara spet po nemško ni dovolila da velik prigrizujem.   Angry  Češ da je bla prejšni dan Sobota in še da sem Opčutlivka.  Undecided In tako sem se komaj, s težko muko prigrebla do nekaj piškotov, ki jih je teta čarka prinesla posebej za kuŠke in so bili zilo njami.  Afro
 
Sej bi jst ukradla tud kašn Človeški Piškot ampak je biu Miži hitrejši.... Tongue  in tako sem spet ostala praznih rok. Mislm, praznih zob.  Roll Eyes
 
Mal sem dirkala, ampak seveda ne tolk kot ta črn hudič mladič, ker njej nemorš sledit spljoh. Ta se je v vseh odmorih podila z vsakim ki je imel 5 minut časa. Njena nova najboljša Perjatla sta tako po novem Maxi in Bindi, če že glih morate vedet. In seveda zvečer ni bla zmatrana skor nič, midve s Sherry sva pa že u avtu padle u globoko komo.
 
Ampak ubistvu se Jst danes ne oglašam zarad Olimpi-Jade. Temveč zato, ker smo morale posebej za TaStaro pozirat u Šopku. Jst res nevem zakaj nas ona tko rada u Šopek posadi, tkole: 


 
No ampak tokrat je bilb razloK, da je pa Njej nekaj ratalo in nas hoče met za splomin. Al kwa.  In še pridne moramo bit zdej usaj dva dni je rekla.

To pa zato, ker je zadnje čase zvečer, namesto da bi se iz Mano Igrala, pisala veliko semenskih nalog, se Učila is Knjig in is Računalnika in tko je zdej končno diplomiralaShocked

Jst sicer nevem čist dobr kaj to pomen ampak baje da je kul. In je še sama s sabo Precej Zadovolna  (- boljš pozn kot nikol press  Tongue); tko da mogoče še mi kakšen Keks dobimo? Držte pesti, mi bomo pa dva dni ne bomo nič ušpičle.
 
No midve s Sherry že ne, za Šnops pa ne dam tačke u ogenj. Ta jih skoz seka.  Evil
 
Lepo vas Pozdravlam in Lupčkam Jst Cocktica!  Cheesy
 
 
 


Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1212 : sreda, 18.06.2014 : 10:51:13 »

Wiiiiii... Za tole je pa treba šampanjc odpret!!!  Cheesy Cheesy
 praznovanje
Kongratuliramo novopečeni diplomantki.  Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1213 : sreda, 18.06.2014 : 10:55:38 »

Opa, opa, ČESTITKE!!!!! objem praznovanje bravo
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1214 : sreda, 18.06.2014 : 11:06:02 »

Cestitke!   praznovanje

Ja, Maxiju se je Snopska zelo dopadla!
Logiran
Strani: 1 ... 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines