mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 08:12:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 317327 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #915 : sobota, 01.02.2014 : 09:00:54 »

Cockta  Cheesy!!!! Moja tamala pravi, da si ful lep kuŠek a sprašuje, kako pa ti lulaš v tem kombanezonu?  sram Shocked
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #916 : sobota, 01.02.2014 : 10:45:36 »

Sigurno ste že mislili, da sem Zaprta u Pesjaku neizoLiranem al pa da sem Shirala ot Lakote. 'Neda?  Nič od tega.

100% smo že to mislili in ob vsakem nežnem pasjem glasku pogledovali gor v hrib, če je pa to le Cockta! In nič. Sad Še zdaj ne vem, če niso to slike iz lanske zime?! Huh

S Tastaro greva pa zgleda skupi v trgovino po dereze. Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #917 : sobota, 01.02.2014 : 11:12:04 »

Štumfe črez črevlje, pa bo :izkušnje:

Glede padca lahko rečem, da mi je zdaj bolj jasno, kaj je bilo zabeleženo oni dan - mislili smo sicer, da je potres v Tajikistanu, zdaj pa vidim, da nismo velik zgrešili.

Glede lepote pa samo tole: ljubezen

Glede lakote pa - naj se N-Č ne dela, da je pozabila: danes je SOBOTA!!  Angry

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #918 : sobota, 01.02.2014 : 13:19:14 »

Cockta  Cheesy!!!! Moja tamala pravi, da si ful lep kuŠek a sprašuje, kako pa ti lulaš v tem kombanezonu?  sram Shocked

Oooo, hvalaTamala   Kiss  Jst zmeri rada slišim Komplemente.  Cool

Lulam in Kakam pa komot, saj so Kombanezoni narejeni prav za nas KuŠke. Če ima Tamala čas, si lahko pogleda tukile u tej moji temi na Strani Številjka Dvajset, kjer sem slikana od Odspred pa še  od Odzad in se prau Lepo Vidi, da Lulanje ni noBena teŽava. 

Sam u Izoli tega neRabte ker ni nikol Mras Kot PraSica, prav Moja. Kobom Velika se bom tud Jast preselila na Morje! Cheesy  Pol se pa kaj Vidimo. Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #919 : sobota, 01.02.2014 : 14:42:58 »

Cocktica, lepo, da si se javila, nas je že en čist mičken skrbelo  Kiss.
V svoji rdeči kombineži si lepotička in pol! (a zato samo ob sobotah ješ? ker pazijo na tvojo linijo?) jap, manekenska je težka  Cool
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #920 : sobota, 01.02.2014 : 22:58:39 »

Sam u Izoli tega neRabte ker ni nikol Mras Kot PraSica, prav Moja. Kobom Velika se bom tud Jast preselila na Morje! Cheesy  Pol se pa kaj Vidimo. Smiley

Ti kar pridi Cockta, pa vseeno vzemi kombanezon, če slučajno burja pihne ... tvoji pa reci, da si ene par enciklopedij spravi v boršeto pa bosta obe na varnem pri nas v Izoli Wink.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #921 : nedelja, 02.02.2014 : 14:03:18 »

Cockta, do Bežigrada se je prašilo, ko si brisala svojo temo Tongue Grin

Na-a. Cela Metropola je bila v prahu.  predaja
Kar poleg običajnega smoga ni n-č bio/eko. Vljudno naprošamo odgovorne, da se temu v bodoče izognejo.  Roll Eyes  Kiss Kiss

Nak, ma kje pa, celo do Dojclanda se je prašilo! Grin
Potem pa nas je še ful zablještala tvoja lepota, tako da smo čisto paf...  ljubezen

Upokojenki posiljamo lupcke in ji sporocamo, da je nas vzor, ker je ze to, cesar si vsi zelimo: alt und weise  Afro
Sefici pa posiljamo lupcke und ji zelimo gute Besserung... in naj malo pazi nase, madonca... Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #922 : nedelja, 02.02.2014 : 17:29:36 »

Cockta, upam, da je tvoj kombinezon orng topel in da imata obe z upokojenko (pa Šefla tud) res dobre dereze al pa vsaj drsalke za tele dni ...  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #923 : nedelja, 02.02.2014 : 23:35:39 »

Koktica, kolk si pa ti ena simpatična manekenka ljubezen

Upam tudi jaz, da Tvoji od tega mraza čist do konca ne zmrznejo možgančki, pa da ne bo spet eno leto trajalo, prej ko kaj od tebe noUga preberemo Smiley
Pa tetko Cats povabi čimprej na kufe, ker Ona zna Tvojo učit filEmčke pa slikce na kompjutr dajat. Ker tole "starost ni lepa" so ene tolk zguljeni izgovori, da ne more več Nas naplahtat, da je Starost usega kriva Smiley
Čene naj se pa na Univerzo za Penzionerrje upiše ker tam fejs fantje učijo take Analogne Šefice kako se kompjuterska Znamost uporablja tudi u resničnem žiUlenju in na foromu!

Lp Roko Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #924 : nedelja, 02.02.2014 : 23:45:32 »

Tukaj bi le povedala, da je Šefica od Koktice dosti mlajša od mene, torej če je ona stara, sem jaz dabl đurasik  Evil

Koki, ti se kar doma drži. Mila ti sporoča, da je v takem vremenu poležavanje na topli blazini ful kul. Pa vmes greš v kuhinjo kaj pomalcat. No, pri tebi je to bolj tko, a ne, ker vas strada, pa vendar.  Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #925 : ponedeljek, 03.02.2014 : 11:11:03 »

Tukaj bi le povedala, da je Šefica od Koktice dosti mlajša od mene, torej če je ona stara, sem jaz dabl đurasik  Evil

    Res dost mlajša - kar celo leto!

Jooj Cats, kakšne pihaš  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #926 : ponedeljek, 03.02.2014 : 15:59:59 »

Tukaj bi le povedala, da je Šefica od Koktice dosti mlajša od mene, torej če je ona stara, sem jaz dabl đurasik  Evil


kakšen đurasik, lepo prosim! Shocked
Sploh pa - TI si niso izmislila Pepsijine priljubljene krilatice "starost ni lepa", na katero se itak vse analogne strašno rade obešamo in jo rabimo za izgovor, kadar izpademo blont Tongue Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #927 : sobota, 15.02.2014 : 21:45:11 »

Samo sporočam, da sem danes prekontrolirala Koki in Sherry; slednja je od lakote le nemočno ležala v košari in bila v totalni komi, Koki je pa bila kr na klocnah od lakote in je potožila, da kljub soboti v njenem krožniku ni bilo N-Č užitnega. K sreči je zraven bil en postaven mladenič, ki ji je doniral nekaj za pod zob.

Bom pa res začela ob sobotah folku na vrata zvonit in preverjat, če futrajo živali  Angry
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #928 : sobota, 15.02.2014 : 21:51:15 »

Dušmater. Tastara popiva (kao dobrodelno) in pol ji niti za sobotno futranje psov keša ne ostane. Ne morem, da ne bi  Cry Cry Cry
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #929 : sobota, 15.02.2014 : 21:56:59 »

Kakšna hrana, jst danes še vode nisem imel  Angry jezen jezen

Lačeninžejen Fredi
Logiran
Strani: 1 ... 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines