mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 01:56:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 317251 krat)
0 članov in 30 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #810 : četrtek, 08.11.2012 : 09:27:07 »

Kolk ste ve ena mega babja familija! Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #811 : četrtek, 08.11.2012 : 11:36:54 »

IIIIiiiiiii, Koktica, a veš, kolk sem bila pa jaz vesela, ko mi je tetica Đinksova  v bolnico sporočila, da je tvoja cimra Pepsi OK in da je tudi Melko od Cats OK Cheesy
Ampak tele novice so pa uiber Vesele  Afro veselje

COCKTAil Hrenofke! Wauuuuu! Teto Cats za PreCednico pa vsi na volitve! Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #812 : torek, 13.11.2012 : 18:33:06 »

Reportaža iz Terena Cool


Dragi moji Perjatli!

Naj vam samo čist potihem prišepnem, da sem bila danes u eni Trgovini za Živale u BeTeCeJu, u tisti ki ima za znak eno PaPigo. K sreči ne živo, ker u temprimeru bi jo Jast že Pojedla in ona ne bi bla več Znak Ot Trgovine.  Evil

U to trGovino me je poslala Lexi ki sem jo skupaj iz njeno Šefico dopoudne srečala na Gradu. Hvala, Lexi - še dobr da Gdo Moji kaj pove ker drugač bi jst hodila naokrog naga, sKuštrana in SmrdLjiva.  Roll Eyes  To da sm večkrat lačna kot sita, pa itak že veste.

Uglaunem. Sem dobila eno majhno Darilo ampak še ne morem Fotke poKazat ker Pritegnjenka neve kam je dala foto Aparat. Is telefonom so pa zanič sliKe in moja Lepota nepride tolk do izraza. A štekate.


Ampak Taglavno kar sm hotla povedat je pa tolele: u tej  TrgoVini imajo en cel kup stvari z  nalepkami u Armeni Barvi na katerih piše: Znižano za 70% , pol pa še z Ardečimi nalepkami na katerih piše: Znižano za 90% !!!  Jast sm sicer končala samo prvi Razred ampak se mi zdi da je to kar za velik evrotov znižano.   Afro

Imajo pa na zalogi: Vodiiiiče pa  OkoloVratnice pa  OkoloPrsnice useh Dimenzij. Ene stvari so tko "no-name" ampak Zilo Uporabne, umes  pa se najde tudi kakšna fensi firma - use skor za džabe, je cvilila tam in mi delala Sramoto.

Mi smo jih kupili potem 5 okolovratnic za u Zavetiše. Za tiste Kuške ki niso še nikol imeli nobene poštene OkoloVratnice.  NovoLeto se bliža, zdej pa če bo še Gdo od vas tam okol hodu s svojimi Šeficami jim pa mogoče mal priŠepnite  da se še kašno Malenkost nabavi preden Usega zmanka.  Za Horjulčke, za Pomurčke in še za kašne druge Cigančke ki niso tko razVajeni kokr smo (baje) mi.

No to sem hotla vam  pod Nujno povedat. Na foto materiJal bo pa kot rečeno treba še mal počakat. Danes se mi itak zdi da sem mal Gubasta is proFila, pol pa nebi najlepš na fotkah isPadla.


Cockta
vaša dežurna InforMatorka press


No klele mate eno staro sliko da ne pozapte Kakozgledam  Wink





p.s. Sitno brojimo za Obesku šive ven pobrat - še 3 dni!  veselje


 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #813 : torek, 13.11.2012 : 18:36:15 »

Ojoj Šefica Foruma oprost, preveliko sliko je prilepla  Undecided  Tud N-Č  ne naredi prav, če jo skos ne kontroliram, pa sam vodo sem šla pit umes.... butnglavc

EntŠuldigenZiBitte  Danke

Cockta z nesposobno Tajnico
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #814 : torek, 13.11.2012 : 20:56:01 »

 bravo Super za OkolOprsnico  Afro. In s katero barvo boš navduševala mimoidoče? Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #815 : torek, 13.11.2012 : 21:03:19 »

ORANŽNA bom  bla -  take barve kot so naši PovoTci, da bo vse u Stilu.

Pa še ene napise je moja naročila k pridejo čez deset dnevov.  Baje da je tebi pa Lexiki povedala kaj bo gor pisalo, no men pa noče. Angry    Pravi, da bom že vidla, Samo upam, da ni kaj punčkastega.... Jas sem vendar Čuvaj!

Chau  (to je čau po kitajsk Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #816 : torek, 13.11.2012 : 21:40:38 »

Cockta šopinger. Cool   Grin

Zarja bi eno tako uiber punčkasto - rozasto, a imajo tudi take?  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #817 : torek, 13.11.2012 : 21:56:07 »

Majo! Pa ful kjut roza povoTce  (po 2 evra, pssst)! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #818 : torek, 13.11.2012 : 22:00:00 »

U, fino...mi smo tudi oranžni Cool Boš ultra stajliš Cheesy
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #819 : torek, 13.11.2012 : 23:19:04 »

Jao, Koktič ljubezen, kaj bi mi brez tebe Roll Eyes
Tole je genau SUPER  Cheesy informacija, ker glih nekaj takega rabimo, nujno Kiss Kiss Kiss
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #820 : torek, 13.11.2012 : 23:56:35 »

Ojoj Šefica Foruma oprost, preveliko sliko je prilepla  Undecided  Tud N-Č  ne naredi prav, če jo skos ne kontroliram, pa sam vodo sem šla pit umes.... butnglavc

EntŠuldigenZiBitte  Danke

Cockta z nesposobno Tajnico

Mi entŠuldigamo, kein Problem, nam se slika ne zdi nič prevelika, ker si ti tako lepa, da je vsak ekran premičken zate  Kiss
Res si dobra informatorka. Mi sicer jutri ravno ne bomo v to trgovino s pisano kuro šibali, ampak spomnila si nas pa vseeno, da kake vodiiiiče pa OkoloVratnice pa OkoloPrsnice nabavimo, ravno za te, ki si jih ti nabrojila: za Horjulčke, za Pomurčke in še za kašne druge Cigančke.  Kiss  Kiss  Kiss
Hvala, Cocktica. Lepa, pa še pametna in še do nas prijazna po vrhu. Tu mač, bejbi, tu mač, ni čudno, da si tvojo tajnico razvadila...  huh Roll Eyes

Lp,
Snoopy in Emmi in ostala Banda

PS
Kiss tudi Obesku na šive, ki jih kmalu ne bo več, in tudi drugemu Privesku - in če se kaj kissa ostane, tudi Tajnici.  Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #821 : sreda, 14.11.2012 : 09:54:26 »

 super
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #822 : petek, 16.11.2012 : 16:51:43 »


Howdy!

Tudi Jast sem se pridružila Ekipi, ki bo na mojpes.netu skrbela za Red in Čistočo.  To je zdaj zelo Moderno in tud Nujno - še sploh, ker se je pojavil tud en Gangster prav klele u tej rubriki.  Wink

Danes sem se že odpravila na sprehod  z novo OkoloPrsnico in moram rečt, da so me tud Nemški Ofčarji mejčkeno bolj spoštlivo gledali. Pa da vidimo zdaj še vloMilce, če pride kateri zraven....bolš da ima oblečene TaDebele hlače!  Evil


 Evo mene na "Neighbourhood Watch":






Današne fotke so sicer čist poskusne, da vidimo, če še znamo. Moji Vajenki se po neuspešni fotoreportaži z obiska pri teti Kocki še zdej mal rokce tresejo.  Cool

Cockta,
Your Homeland Security Director  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #823 : petek, 16.11.2012 : 16:55:09 »

Wauuuu, Cockta, ful večja pa bolj resna zdej zgledaš! Komplimenti za novo opravo Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #824 : petek, 16.11.2012 : 16:58:30 »

Si pa resno vzela svojo novo službo Grin ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines