mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 15:37:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 310515 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
terant
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 309


« Odgovor #660 : torek, 10.04.2012 : 05:53:23 »

Joj, kaj morajo zdaj že za pasjo šolo imeti uniforme? Luštne.  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #661 : torek, 10.04.2012 : 08:34:59 »

Moja me drži na kratko, čist na kratkem povotcu in nič ne smem Uživat ker sem naredu Zločin, da je dva dni jokala. Sem spet skoču v enega Obiska. Ampak bom pr meni več povedau ker tlele je sram  sram

Ej Roko, nč te nej ne bo sram. Jst sm dobila iz zaupnih virou podatek, da ti tale Obisk ni nič zameru in tud bundo ima še zmeri celo, u enem kosu.  Cool Tko da ne se sekirat preveč. Tvoja se bo pa tut pomirila, sej veš da zmeri Paniko zganjajo ampak majo nas Rade zilo. Wink
Jest tud učasih u obiske skačem, pa vem da ne smem. Ampak  toje samo zato ker sm tolk vesela če gdo pride! Če iz torbe kej po priBolških diši pol pa spljoh  Cheesy

Cockta
zlo visok skačem press
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #662 : sobota, 14.04.2012 : 23:49:33 »

No, draga Cockta, saj vem, da je to tvoja tema, ampak danes nekaj za dušo od Tvoje, ker je zmagovalka, ce še slucajno ne veš (naj ti prosim nekaj za tvojo dušo da, npr. kako Poliko...)  Grin

Njej dragi pisatelj Erich Kästner je take modre povedal:

"Die Größe eines Menschen hängt nicht von der Größe seines Wirkungsfeldes ab."
 
"Erst bei den Enkeln ist man dann so weit, dass man die Kinder ungefähr verstehen kann."

"Wenn ein Kolonialwarenhändler in seinem kleinen Laden so viele Dummheiten und Fehler machte wie die Staatsmänner und Generäle in ihren großen Ländern, wäre er in spätestens vier Wochen bankrott."

"An allem Unfug, der passiert, sind nicht etwa nur die schuld, die ihn tun, sondern auch die, die ihn nicht verhindern."

"Der Humor ist der Regenschirm der Weisen."

"Auch aus Steinen, die dir in den Weg gelegt werden, kannst du etwas Schönes bauen."

Lepo, a ne?
Cestitke, draga Pepsi.  Kiss  objem
In cestitke tebi, Cockta, da si si tako krasno gazdar'co izbrala.  ljubezen

Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #663 : nedelja, 15.04.2012 : 08:57:39 »

"Wenn ein Kolonialwarenhändler in seinem kleinen Laden so viele Dummheiten und Fehler machte wie die Staatsmänner und Generäle in ihren großen Ländern, wäre er in spätestens vier Wochen bankrott."

Ta je huda Afro
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #664 : nedelja, 15.04.2012 : 21:38:02 »

Moja pravi Filen Dank za tele citate, gospa profesor Aleksandra! Wink   
Jazd pa nič ne štekam. Sad  Bom morala k Rokotu u nemško Šolo zgleda....moram vprašat, če majo še kakšen Plac!

Cockta
(to je ene vrste Sprudelwasser, sam mal pobarvan press)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #665 : nedelja, 15.04.2012 : 21:45:54 »

Rokotova Tastara iz nemške šole je tolk nesposobna, da bi lepo lepo prosila guspo Aleksandro če bi lahko en prevodić priskrbela. Plis Kiss

Koktica, Roko je reku da ti bo zrihtal Klobaso če ga rešiš iz primeža Uzgojnih Ukrepov sram
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #666 : ponedeljek, 30.04.2012 : 14:10:07 »

Živjo! Smiley

Vsi ste jo gotovo mahnili kam na počitnice in bo čez nekaj dni na forumu cel kup novih fotk. Kar bo fino!  Afro

No, jaz sem pa kar doma in sporočam, da mi kljub temu ni nič hudega. Danes sem se tako že navsezgodaj odpravila na Šmarno goro, ki je tukaj na vasi naš lokalni hrib. Upokojenki smo pustili doma, midve z Mojo sva pa šibali. Oziroma; treba je povedat po pravic'  pa po resnic': šibala sem jast, TaStara se je pa bolj vlekla in nekaj sopihala, pa kar mal bi posedela vmes in mi delala sramoto.   Roll Eyes Trikrat lahko ugibate, Gdo je bil prvi na vrhu.

Tam sva obe ruknili malo vode na eks in celih 5 minut občudovali razgled. Klobase mi ni kupila, čeprav so že ob zgodnji uri dišale in čeprav sem zelo milo gledala.   Angry Prijavo na Sindikat sem že poslala, zdej pa čakam otgovor PreCednice.

Tudi navzdol sem bila hitrejša, saj se je Štor Babji skoz nekaj spotikal ob koreNine. Nevem, kaj ji ni jasno - to se samo elegantno preskoči, pa je! Za gazelo glih ni rojena, je treba priznat. Tongue

Ko sva prišli domov, sta naju obe Penzionistki fejst napi*****. Ker kaj se pa to pravi, da nista smeli zraven. Zato smo šli takoj še na eno turo, mal ob  Savi po senci, kjer na pasjem Fejsbuku zelo velik piše. Točno sem vedla, da se bosta počas vlekli kot un topljen sir. Prav po polžje sta brali novice.    Roll Eyes  Mislim, da bi jima blo treba namontirat kakšne očale, tiste iz lekarne. Pol bi šlo pa hitrejš.

Doma sem popila cel lamber vode, z veseljem pojedla malico in potem sem padla dol. Izbrala sem si senčni kotiček našega atrija in v miru odspala eno kitico. Glede lastne trave vam pa povem - to je res kul, uiber fancy in neprecenljivo. Afro





Zbudil me je poštar  - mislm, a lohk mal bolj potihem zvoni! Angry Pa sem se preselila v spalnico. Tam je prav prijetno hladno in sem se skupaj z yorkicama še malo šla Počivalni Vlakec. To zgleda tkolele:





Moja pravi, da imam ČrnoGorske Korenine, pa karkoli že to pomeni. Mogoče sem kaj u sorodu iz Rokotom? Huh


Če bom pridna, bom šla baje pol bolj zvečer še nekam na obisk. Kjer imajo tud Kuška in bojo kurili en tak poseben Kres, iz katerega potem pečeni meski ven pridejo. Ni hudič, da ne pade tud zame kakšna Klobasa. Od tistega Kuška šefica mi zmeri kaj da. Še sploh, kadar Moja ne gleda.    Evil  Se že veselim!

Prvomajsko borbeni pozdrav vam pošilja
Cockta,
šmarnogorski gams Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
irenat
rad pišem
****
Sporočil: 487


WWW
« Odgovor #667 : ponedeljek, 30.04.2012 : 14:25:05 »

 Super.  Grin  v prvem delu  pa čist sebe vidim - namreč v breg.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #668 : ponedeljek, 30.04.2012 : 14:48:49 »

Čaki mal, Koki, a ta vlak kdaj kam pride Lips Sealed? Šeri in Pepsi v eno smer, ti pa v drugo Huh.
Najbrž sta skregani in jezni, vidve s šeflo hitro vsaka en ruzaček nabavit pa flaške not za na Šmarno. A si kukr en pes al nisi?
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #669 : ponedeljek, 30.04.2012 : 15:30:45 »

Danes sem se tako že navsezgodaj odpravila na Šmarno goro, ki je tukaj na vasi naš lokalni hrib. Upokojenki smo pustili doma, midve z Mojo sva pa šibali. Oziroma; treba je povedat po pravic'  pa po resnic': šibala sem jast, TaStara se je pa bolj vlekla in nekaj sopihala, pa kar mal bi posedela vmes in mi delala sramoto.    Roll Eyes Trikrat lahko ugibate, Gdo je bil prvi na vrhu.
Naslednjič naj še naju z eno mrcinico povabi, ji bom delala družbo v sopihanju Wink Evil. Pasja mrcinca pa šibala. Če bo polarka, bo še zate Cockta nosila pijačo Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #670 : ponedeljek, 30.04.2012 : 16:30:41 »

Čaki mal, Koki, a ta vlak kdaj kam pride Lips Sealed? Šeri in Pepsi v eno smer, ti pa v drugo Huh.

Hmmmm...ja, to se res zgodi samo občasno, ampak se pa zgodi. Šmarna je že prevelik zalogaj za mini princeski Undecided, temperature nad 20 stopinj pa prav tako. Ampak grem pa zato jst večkrat ven - na ta hitro turo, pol pa še na eno bolj  počasno z njima. Zelo radi gresta ven in tudi dolgo hodita, ampak planinki pa nista več  Tongue


Naslednjič naj še naju z eno mrcinico povabi, ji bom delala družbo v sopihanju Wink >:

Deal Afro  Pol vsaj ne bo samo mene sram, ker moja tolk slabo v hrib leze  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #671 : ponedeljek, 30.04.2012 : 17:13:14 »

Tole pa je bil super izlet! Pa še tako fajn blizu ga imate! Se pa globoko strinjam-ga ni če travco v atriju!  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #672 : ponedeljek, 30.04.2012 : 17:39:07 »


Moja pravi, da imam ČrnoGorske Korenine, pa karkoli že to pomeni. Mogoče sem kaj u sorodu iz Rokotom? Huh


Če bom pridna, bom šla baje pol bolj zvečer še nekam na obisk. Kjer imajo tud Kuška in bojo kurili en tak poseben Kres, iz katerega potem pečeni meski ven pridejo. Ni hudič, da ne pade tud zame kakšna Klobasa. Od tistega Kuška šefica mi zmeri kaj da. Še sploh, kadar Moja ne gleda.    Evil  Se že veselim!

Prvomajsko borbeni pozdrav vam pošilja
Cockta,
šmarnogorski gams Cool

Če si Gorski Gams imaš ziher kaj ČrnoGorskih genov (pa tudi če si blont) Grin To je taprava poza za dokazovanje žlahte z Rokotom Wink


Lepo se imej na Kresu, tole se dobr sliši, da pečeni Meski ven skačejo! Pa bodita pazljiva s prijateljem Kuškom, ker Dvoživci so znani, da se ful grebejo okoli takih Kresov, pa po čudnem naključju glih takrat, ko Kuški milo gledajo, ratajo neznansko škrti in zaskrbljeni kao za zdravje Kuškov. Pol je pa Lakota Cool

Skratka, fajh ce naspi zdaj Koktica, da boš zvečer budna, pa dati noben mesek Mesek izpred gobčka ne ukradejo Cool

Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #673 : ponedeljek, 30.04.2012 : 17:46:25 »

Citat: Pepsi
 Pol vsaj ne bo samo mene sram, ker moja tolk slabo v hrib leze  Tongue
/quote
Potem bo dve sram Wink sram ASka bo pa z veseljem nosila vodo tudi za tebe Cocta Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #674 : ponedeljek, 30.04.2012 : 19:02:03 »

Šmarna je že prevelik zalogaj za mini princeski Undecided, temperature nad 20 stopinj pa prav tako. Zelo radi gresta ven in tudi dolgo hodita, ampak planinki pa nista več  Tongue


O, bejbi, vidve sta zakon  Cheesy Kiss Kiss, sicer nisem vajine plemenite krvi, ampak vaju zeloooo razumem. Naj vaju vajina
dvonožka pred naslednjim naskokom Mt. Everesta pripelje meni v varstvo in dobi v zameno eno čufasto podganco pevka Wink
Logiran
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines