mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 15:31:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 310508 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #645 : nedelja, 08.04.2012 : 17:08:23 »

Joj, Koke in ostale flaške, jast ne vem, če je kaj bolj glupa od naše, ampak definitivno bolj pada na uniforme
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #646 : nedelja, 08.04.2012 : 17:49:10 »

Iiiiiii, kolk ste luštneeeee!

Jest sm pa dans dobil certifikat da vas imam lahko... hm... no ja, "rad"... če malo bolje pomislim - ste malce napačne pasme... bo treba kaj narest v zvezi s tem... do takrat pa pošiljam lupčka vsaki dekl'ci posebej.  Kiss  Kiss  Kiss

Rocky
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #647 : nedelja, 08.04.2012 : 18:18:58 »

Jaz sem se pa pozabila pohvalit, da sem vse tri cofe in njihovo dvoživko pred nedavnim čist v živo spoznala  ljubezen
Niti ne vem če vejo, ampak tist dan so mi štiri novo spoznane babe in ena kets, fejst polepšale in mi dale eno porcijo novega elana za živet. Tako to je, med fejst ljudmi  Smiley


Ne vem kje je zdej fashion police, da vas kaže kot vzor. Jako lepe ste  Kiss
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #648 : nedelja, 08.04.2012 : 18:56:03 »

Oooo, teta Vixi! Kiss

Tudi ti si nam zadnjič zelo polepšala dan, predvsem Moji. Je bla zelo vesela, da te je spoznala, ker je čist nora na tvoje lepe IzDelke.   bravo Upam, da smo se me tri zadost lepo ObNašale in da boš še hotla gdaj z nami na kavo, čeprou sem se jaz vmes ene trikrat okol stola zapletla iz povotcomRoll Eyes

Te lepo posdravlamo
Cockta
& 2 x metlica za prah Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #649 : nedelja, 08.04.2012 : 19:44:15 »

Iiiiiii, kolk ste luštneeeee!

potpis  Cheesy  Cheesy Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #650 : nedelja, 08.04.2012 : 19:44:49 »

Jaoooo, cockta...  Grin Grin Grin 2xmetlica za prah!  
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #651 : nedelja, 08.04.2012 : 19:58:19 »

Draga Cockta, midva ti sporočava, da sva tud brez šunke ostala. Odzuni sva se pa po enem mokrem in blatnem gozdu sprehajala in doma so naju pral k že dolgo ne Angry. Najina je nad vašimi SportBilly plaščki čist navdušena, pravi, da je ona tud tiste risanke gledala. Smiley
Tvoji pa sporoča, da je začudena, da še noben ni uganu uganke in nama narekuje tole:
»… Razen tega je to zabavna jed, ker moraš pri tem jokati.« Pravi, da bi vsi morali brati tega strica Kästnerja, tudi če niso več otroci.  Roll Eyes

Lepo te pozdravljata Sonny in Miži  Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #652 : nedelja, 08.04.2012 : 20:09:55 »

Tvoji pa sporoča, da je začudena, da še noben ni uganu uganke in nama narekuje tole:
»… Razen tega je to zabavna jed, ker moraš pri tem jokati.« Pravi, da bi vsi morali brati tega strica Kästnerja, tudi če niso več otroci.  Roll Eyes

Yesss!!! Imamo zmagovalca! veselje bravo  Stric Kästner je napisal celo vrsto zabavnih knjig, ki jih mora človek nujno še enkrat prebrat, ko odraste. Kar ni nujno povezano s tem, da se tudi zresni.  Evil   
Podnapis: odrasli, hitro v knjižnico in brat Kästnerjeve knjige!

Draga Miži in Sonny, sporočita, gdaj bosta pripravljena na prevzem NagRade. Ni vrag, da se ne bi uskladili in se zmenili za kakšen Sprehod. - Čokoljada bo za človeke, za vaju bomo pa tudi kaj našli. Wink

ps. Dala sta mi odlično idejo za spanje v nadstropjih. Bomo sprobali!  Cocktica
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #653 : nedelja, 08.04.2012 : 20:11:51 »

Jžš kakšen trio adijo  Cheesy Kiss 
Super ste  Wink
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #654 : nedelja, 08.04.2012 : 20:18:21 »

Cockta, ti si prav gotovo vzor vsega pridnega in z repom mahajočega, prav tako, tako zvani, metlici za prah ( ). Pobegli jeziček ene od metlic se mi je vsedel direkt v srce  ljubezen
Tvoji pa kar povej, da bom z veseljem kavo pila z vami in z veseljem pomagala odpletat povot'c če bo treba Cool
Logiran

Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #655 : nedelja, 08.04.2012 : 20:22:40 »

Cockta, prima! Se bomo zmenili za en čokoladni sprehod  Cheesy
Mi bomo vohali pasje novice, Naši si bosta pa med tem Kästnerja citirali
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #656 : nedelja, 08.04.2012 : 22:22:01 »

Sam še velikonočno nagradno vprašanje ponovimo, ker ga tud ni prej nič podčrtala in ga sploh ne bo noben opazu (razen AleksandreK) Cool
...
Jazd otgovora ne poznam, ker knjik ne berem. Vi boste pa sigurno vedli in potem se dobimo na kavi, kjer bova jazd in še kakšn vaš Pes dobila Smetano! Cheesy

  Oh, prepozna, Cocktica moja draga...
Ja, seveda sem (ravnokar Roll Eyes ) opazila nagradno igro in seveda, tale stric je zakon!  Cheesy Ti povem, da ce bi se ga cloveki od a do z na pamet naucili, sploh ne bi bili tako v štresu in znervirani...  Grin
"Meerrettich reinigt die Atemwege, und Nochmehrmeerrettich reinigt die Atemwege noch mehr!" (Der Kleine Mann und die kleine Miss)
Ni hudega, Mižonnyjke bodo na sprehodu s Tvojo ziher uzivale, jim tudi privoscim, ker jih mam fse radaobjem  objem pa vse smo Kästnerjeve groupijke - huh bolje, da to zase obdrzimo, ker zadnjic mi je ena mala frklja rekla: "Ti si kul, ampak tebi so vcasih STARCI vsec?!?!"   Lips Sealed
Sam Cockta, dej mickeno preveri, baje Mižija in Sonnyja za pocivanje na stuke zlagata - da ne bi se Tvoja na tako idejo prisla --> naredi en lep trinadstropni sendvic iz vas treh in ji tako na postelji fuuul placa ostane...  Azn

Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #657 : ponedeljek, 09.04.2012 : 20:04:15 »

Cockta & 2 x metlica za prah, fuuul ste cockane  Cheesy Kiss ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #658 : ponedeljek, 09.04.2012 : 20:06:58 »

Draga Koki, sem vedla, da Ti Tvoja ne bo dala Šunke in sem potem ob papanju Iste na Te mislila. Če ti je kaj lažje zaradi Tega. Kisi-kisi Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #659 : torek, 10.04.2012 : 00:03:14 »

Koktica, ve tri ste v uniformicah tko lepe kot une figuce iz kinderjajčka ljubezen ljubezen

PS: Za Praznke nisem smeu nič lovit. Moja me drži na kratko, čist na kratkem povotcu in nič ne smem Uživat ker sem naredu Zločin, da je dva dni jokala. Sem spet skoču v enega Obiska. Ampak bom pr meni več povedau ker tlele je sram  sram
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines