mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 14:55:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 310480 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #630 : sreda, 04.04.2012 : 00:36:57 »

Naša banda si recimo predstavlja kaj bi lahko bilo in drži pesti za tisto ta fajn teto, ki je Pici v 'letečo' spremenila.
Za vsako pijačko v kosmatih flaškah pa najmanj po deset čohcev in objemčkov in naj jih obvezno vsaka še naprej s šeflo deli.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #631 : sreda, 04.04.2012 : 08:02:21 »

Ljubica draga, kako vesela sem, da si se malo oglasila in povedala kako se imaš... me je mičken skrbelo za vas tam. Pa vidim, da vam prav nič ne manjka (sicer ne vem kaj bo sindikat na to rekel).
Svojo pa le razvajaj, si to krepko zasluži veš, Cocktička zlata...  Kiss
Lupčka še za upokojenki  Kiss Kiss
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #632 : sreda, 04.04.2012 : 10:51:21 »

Moram nujno priznat Cockti, da mal šlutasto prebiram, ko piše tale krasna sporočila in potem njeno dvonožko spremenim v dvoživko in mi je nerodno  sram predaja

Zelo na glas pa moram povedat, da ste nadvse lepe kužike.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #633 : sreda, 04.04.2012 : 11:07:18 »

 objem vsem skupaj
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #634 : sreda, 04.04.2012 : 11:22:01 »

Lepotičke vse skupaj! Cheesy  Dvonožka, pomlad je, veš! Nič bit žalostna!  Kiss objem ljubezen
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #635 : sreda, 04.04.2012 : 12:54:36 »

Cockta & co., fajn vas je zopet brat in gledat. Super ste! Cheesy Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #636 : sreda, 04.04.2012 : 13:33:41 »

nebit žalosna mama ot Kockte palušnih Jor kic
kerje zmeri lahka precej slapš

tipo šilamo lupčke  Kiss Kiss Kiss pa hugece  objem objem objem pače nebo pomagal tepri de Gusarček ugriznit
GMT
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #637 : sreda, 04.04.2012 : 13:40:16 »

 hu:gTudi mi pijačkam in dvonožki pošiljamo  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #638 : sreda, 04.04.2012 : 13:40:44 »

No, to objem
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #639 : sreda, 04.04.2012 : 16:55:56 »

Za dežjem vedno posije sonček (tole prihaja res od srca od ene, ki je bila tudi še pred nedavnim v dreku), zdaj je pa življenje postalo čist nekaj drugega objem Kiss!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #640 : nedelja, 08.04.2012 : 16:13:06 »

Živjo vsi! Smiley
Moja Dvoživka (prosti po MaksiMaši) se lepo zahvaljuje vsem za prijazne misli in darile. In sporoča, da ostaja optimist. Je rekla, da če je obkrožena s tako fejst človeki, kokr so na tem forumu, pol ni hudič, da ne bo spet posijalo sonce. Pa ne samo z neba.
 
Klele u Laibach pa je z neba danes močno deževalo. Pa kar celo dopoldne ni hotlo nehat. Sicer sem mislila, da bo mogoče sneg - tega imam rajši kot dež. Pa vidim, da se mi je zlagala, ker od snega ni nič. Ampak nič hudega, na sprehod smo šli vseeno. In sicer v  popolni Sport Billy opremi:

Saj se plaščkom ne reče Sport Billy, ampak Našo baje spominjajo na eno Risanko iz Juge. Kaj je to Juga, jst sicer tud ne vem, ampak ziher je kul.
 
 
Po sprehodu sem si najprej morala v banji oprat tačke. Nevemzakaj? Saj se v posteljnino glih tko dobr obrišejo.  Potem sem pa med brikete dobila eno jajčko. Šunke pri nas nimamo, ker smo zaprisežene vegete;  hrena pa jaz ne jem. Čeprav hren očisti dihala. In še več hrena očisti dihala še bolj.
(Dvonožka ponuja čokoladno nagrado za tistega, ki ve, iz katere knjige je ta pametna  trditev. Na sumu ima AleksandroK, da bo prva pogruntala, ampak tudi vsi ostali ste vabljeni k tekmovanju.)
 
Po kosilu sem se demonstrativno zavlekla pod kovter. Ker tam je najbolj toplo.  Na takle dan itak ni prav veliko okrog za hodit, saj se tud veverice in vrane skrivajo in potem človk (pardon, pes)  nima kej preganjat. Gotovo se vsi moji prjatli z mano strinjate. Čakam še na vaša poročila, kaj ste danes počeli. A so vas sploh kaj lulat peljali al so samo za mizo sedeli in se basali, ker je en Praznik, ko je treba veliko jest?  Čudni so teli človeki, res. Namest da bi jedli vsak dan po malem, se parkrat na leto nabašejo do nezavesti in potem jamrajo. Mi smo pa kregani, če si poleg kosila privoščimo še kakšen okusen in dišeč priboljšek v naravi - kje je tle pravica, vas vprašam.

Roko, kje s' bil pa ti na velikonočno nedeljo? Upam, da ti je uspelo izkopat kakšno Kost.  Pa Fižou - da nisi v kakšno lužo padu? Naša dva obeska za ključe se lužam zelo elegantno izogibata. Če po pomoti zakorakata v kakšno bolj globoko, se močno kremžita, otresata in svoj gnus jasno pokažeta. Bogve, kako se z lužami spopadata Gal pa Lux. Pa Rocky? Sami pogumni desci...
 
Jutri se bo menda posušilo in bomo lahko spet Vohali. V upanju na kakšne dobre novice, napisane na vogalih in kandelabrih vas izpod kovtra lepo pozdravlja vaša
Cockta,
za šunko prikrajšan pes
 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #641 : nedelja, 08.04.2012 : 16:14:03 »

Pozabla slike prilimat, kokoš  Roll Eyes
Čakte, zdej pridejo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #642 : nedelja, 08.04.2012 : 16:20:09 »

Evo...
zdej si pa zamislite, da so tele slike vmes med prejšnjim tekstom. Tongue
Če si glup, si pač glup...in Moja Dvoživka je točno to!















Čau Cheesy

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #643 : nedelja, 08.04.2012 : 16:25:10 »

Sam še velikonočno nagradno vprašanje ponovimo, ker ga tud ni prej nič podčrtala in ga sploh ne bo noben opazu (razen AleksandreK) Cool

No, kdo je torej napisal današnjemu dnevu primerno trditev: "Hren očisti dihala. In še več hrena očisti dihala še bolj!"  Cheesy

- Čokolada bo kakšne dobre pasme, prav Naša.

Jazd otgovora ne poznam, ker knjik ne berem. Vi boste pa sigurno vedli in potem se dobimo na kavi, kjer bova jazd in še kakšn vaš Pes dobila Smetano! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #644 : nedelja, 08.04.2012 : 16:55:30 »

Iiii, kakšna res Sport billy oprema! Lučtne babe ste, Dvoživka vas dobro rihta!  Cheesy Kiss Kiss
Tale s hrenom uganka pa ziher ni iz Juge, in nimam pojma, od kod izhaja.  Shocked sram
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines