mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 26.06.2024 : 19:48:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 310001 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #405 : četrtek, 05.05.2011 : 15:11:56 »

Pomoje ti bo pa šefica zdaj pustila, da koplješ luknje po travi, ko je videla, da potem posledično dva postavna mladca švicata na njenem vrtičku in to taka, ki še pospravita za sabo Roll Eyes. Res, pomoje se ti obeta bogata rovokopaška kariera Evil Evil
Grin Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #406 : četrtek, 05.05.2011 : 16:10:41 »

Cockta, tile zgornji posti bodo dali Tvoji mislit Boš videla, še milo te bo prosila, če lahko vsaj malo pokoplješ po travci Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #407 : petek, 06.05.2011 : 00:08:22 »

Cockta, moj Pes ti sporoča, da je on tudi zatiran in ne sme kopati po parceli okoli vikenda.  Angry Bom pa tudi jaz razmislila o tem, da ga bom od zdaj naprej pustila kopat, da dobim kakšne postavne mladce, ki pospravijo za sabo, pred vrata.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #408 : petek, 06.05.2011 : 00:13:20 »

Cockta, iz Flipijevga štaba sporočajo, da se tle tudi ne sme kopati lukenj  Angry   
Smo veseli, da ste ok  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #409 : petek, 06.05.2011 : 00:42:36 »

Pr nas pa se načeloma luknje lahko kopa, samo ne po solati. Ampak - kaj ti bo dovoljenje če pa je taka suša, da se niti Moji ne da szi Vilami kopat. Paradajz še ni posajen, še čakamo na dež. Mi, Črnogorci pa se itak ne smemo preveč pretegnit.

Šifra: pošljite dež al pa postavne dedce. Jih bom nalajal za vsak slučaj, pol pa lahko začnejo kopat. Potem pa se lahko pridete sončit Ti in Tvoji kosmati sestrci na mojo (prekopano) plažo. Pa ne pozabit kaj za jest. LP Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #410 : petek, 06.05.2011 : 09:00:30 »

Pepsika, samo da si uredu, verjamam da je Tvoja izgledala vsaj 10 let starejša, ko si bila na veterini.

Gal se slini ob slikicah s travico ampak pravi, da bi vam šefica lahko vsaj kakšno dekico privoščila, če ne že kakšnega pravega uživaškega ležalnika. Kje ste pa še videli take vele pomembneže, da ležijo na navadnih lesenih deskah. To pa res ne gre.

Lux z veseljem ponuja pomoč pri kopanju lukenj ampak samo pod pogojem, da prej dobi za jest. Brez hrane ni nič. Pravi, da bo potem take luknje skopal, da boste potrebovali vsaj 3 mladce, ne samo dva, da bodo popravili škodo. Pri nas bi bilo kopanje lukenj sicer dovoljeno (pri nas je itak vse dovoljeno, ker je šefica čisto brez avtoritete oziroma si samo domišlja, da je šefica) ampak jih nimamo kje kopat.

Bodite pridne, šefica vam je pa super tole uštimala, ste lahko kar en mal ponosne:))
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #411 : četrtek, 19.05.2011 : 19:42:42 »

NOVICE IZPOD ŠMARNE GORE:  Cheesy

Kot morda veste, si je moja Šefla že vse od preselitve imela namen kupit ležalnik. Kokr za branje, pa to. Ideja mi je bila zelo všeč, ampak ta ležalnik naj ne bi bil namenjen meni in yorkicam, je rekla. Kakšna egoistka.  Roll Eyes   Sem večkrat poskušala s taco namignit, naj kupi dva, da bo volk sit in koza cela - beri: da bo ona lahko svoje blesave knjige študirala, mi pošteni psi pa na mehkem počivali. Neeee, kje pa. Je šla in je kupila samo enega.  Angry

Prav ji je! Zdaj jo pa zjutraj po prihodu iz kopalnice pričaka takle prizor  Tongue



Še uglajeni gospe yorkshire se pustita fotografirati kar brez frizure. Bolš brez špange na mehkem kokr ves lep spodaj na deskah, a ne. Wink




Glih komaj je dovolj prostora:



Bucijeva mama Čopi, ki j pogosto na obisku, je pa  na travi najbolj zadovoljna. Čeprav trava še ni glih Beverly-Hills-varianta, gre počasi na boljše! Smiley




Čakte da poskusim ležat še pošrek...no ja...saj tudi gre  Cool





Še kakšen ražnjič bi mi lahko servirala, pa bi bil to perfekten Summer In The City. Naj prosim pride kdo na obisk. Takrat zmeraj dobrote iz omare potegne in potem vsi mislijo, da živim kot bubreg u loju...japajade. Sam safr od jutra do večera, vam rečem. Cool


Upam, da vas, mojih prijateljev, ne zatirajo tako kot mene. Če pa ja, potem je pa zadnji čas, da nabrusimo kose in s skupnimi močmi nakrempljamo eno dolgo pritožbo v Horjul. Kaj menite? Evil


FIL ŠPASS vam želi Cockta, v prejšnjem življenju opica  Cheesy
(in to se mi še danes pozna - vsaj tko pravi Moja)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #412 : četrtek, 19.05.2011 : 19:55:01 »

Uboga uboga Koki  Cry
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #413 : četrtek, 19.05.2011 : 20:13:09 »

Ampak ne vem, a Tvoja prav zanalašč uničuje tole travo,
da bo spet ta postavna mladca klicala ?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #414 : četrtek, 19.05.2011 : 20:23:15 »

Je rekla sicer, da ne, ampak kaj jaz  uboga reva vem. Mladca sta jo podučila, da dobra trava počas raste na začetku, pol se ji pa kar naenkrat zmeša in ne neha rast. In  to mi zdaj čakamo!  Jaz ne smem lukenj kopat, ona pa vsak dan živčno preverja - ja tolk da z ravnilom ne meri, kolk milimetrov je že. Roll Eyes  Ma vam rečem, da če bi jaz malo prekopala, bi blo hitrej  Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #415 : četrtek, 19.05.2011 : 21:19:57 »

Cocta, rec Čopi, da bo najmanj revmo fasala na travi.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #416 : petek, 20.05.2011 : 07:27:58 »

Cockta, a tvoja tole travo vsak dan (ali pa vsaj vsak drugi dan) zaliva? Ker men zelo suha izgleda?
Brez vode ne bo NIČ Wink
Ležalnik bi pa jaz prišla z veseljem probat, ker mi rdeča ful paše Roll Eyes Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #417 : petek, 20.05.2011 : 07:28:59 »

Ala, pozabila sem se podpisat: Missy Smiley
(moji šefli namreč rdeča preverjeno NE paše Tongue)
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #418 : petek, 20.05.2011 : 07:43:40 »

Ijoj kako imate luštnooooooo... uživate punce zlate, in tako je prav!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #419 : petek, 20.05.2011 : 08:34:27 »

Naj prosim pride kdo na obisk. Takrat zmeraj dobrote iz omare potegne in potem vsi mislijo, da živim kot bubreg u loju...japajade. Sam safr od jutra do večera, vam rečem. Cool

 

boge lubice male  Cry ni čudno, da ste tako majčkene, če vas nafutrajo samo takrat, ko pridejo obiski  Sad
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines