mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 00:18:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 316717 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1320 : sobota, 16.08.2014 : 14:12:02 »

Uiiii, čestitke  sveta marija od šnopska!  Cheesy

  No, zdej se je pa tastara skor u hlače. Ker s sveto Marijo ima pa tale šnopsek glih tolk podobnosti kokr jih ima tepih z žabo al pa klobasa s plastično vrečko, naprimer. Grin

Ubogi Mariji se sigurno kolca tam v nebesih, ko vidi, s kakšnim  Evil  si deli rojstni dan....


- Šnopska se vsem zahvaljuje za čestitke in obljublja, da bo še naprej poredna! Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1321 : sobota, 16.08.2014 : 15:06:04 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, še ena Slavljenka Cheesy Kiss

 praznovanje happy birthday praznovanje

Šnopska, vse najnajnajnaj ti želimo iz našega brloga, kulske DarilE si dobila, pa super zabavno rAportažo je tvoja big sister napisala, wiiiiiiiiiiiiii bravo

Roko ti sporoča:
Helou Šnopc, Jast ti želim da bi iS Koktico in Šeriko zIlo lepo prežiulala te Trplenje ri vaši Šefici. In da bi Vam pustila čimveč Lukne kopat po Trauci in se valat po Drekcih Cheesy
Naj Tvoje praznovanje traja več-dni ker si Črne barve in to pri Črnogorcih mora bit! Usaj 3 dni dobre hrane za en Rojsni dan!

To, da ni prav GlaTka, pa ni čudno - ker leži na špikasem modrocu, kako naj bo glaTka se sprašujem? Shocked

Za Drugo letno praznovanje pa Tvoji pradlagam da našpara 800DolarjeU in vam privošči Kamp prikolico daboš lahko še večkrat šla na Lepše!
Takale bi prav pasala!


To je Moja našla TUKAJ in je rekla Takoj da to bi pa prav Vaši familiji pasalo in tako bi lahko šle na Dopust tudi u Dojčland! Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.390



WWW
« Odgovor #1322 : nedelja, 17.08.2014 : 23:14:03 »

Šnopski tudi mi voščimo Vse najboljše  happy birthday
Tegale rakuna smo videli v živo in je super Cool, a bi žal pri nas zdržal le kakšne pol ure Angry Še tiste najbolj trdožive cufe ne preživijo, če se jih ne pospravi pravočasno butnglavc

(Sonny pa sprašuje, s čim futrate to zverino, da ji taki lepi zobje rastejo ljubezen - ker on bi tudi imel take viliiiike zobe Evil)
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #1323 : petek, 22.08.2014 : 17:43:41 »

Malo z zamudo, vse najboljše  happy birthday
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1324 : sobota, 23.08.2014 : 00:29:57 »

O, vse najboljše Šnopska.  Kiss ljubezen praznovanje happy birthday Cockta, odlično poročilo (kot vedno) si spisala  ljubezen
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1325 : sobota, 23.08.2014 : 06:44:39 »

šnops, vse naj naj Kiss happy birthday
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1326 : sobota, 23.08.2014 : 10:47:04 »

Vse najnaj Šnopcka, sej vemo, da je hudo, ampak zdrž Afro  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1327 : ponedeljek, 01.09.2014 : 17:18:23 »

Podavljeni!  Cheesy

Kakšn usran dan, aneda?   Sad   Samo za spat.

Jast seveda nimam te sreče.  Angry    TaStara je namreč doma, kokr veste udeleženci dobrodelnega Popivanja kjer ste jo vidli v vlogi delnega Kripla. No in ker je doma, potem skoz dela na meni pa na Arjavem Črnem psu ene poskuse.   Roll Eyes  Zato, da nama nebi blo dolg Čas, je rekla.  Pa da vidi kolk sva inteligentaste. Ja bolj kt ona sva pa že, bi Jst rekla!   piiiilimo

Ker ona namesto da bi dala Mir, držala fentano nogo u luft  in brala kašno Knjigo - za kar se je prej skoz pritoževala, da nima cajta - neeeee,  rajš naju dve Gnjavi.  huh  Mislim, za vsak priBolšek se moram mal manj kot na Glavo postavt, pa še ven u to blato sem šla danes že tri Krat.   trmoglavka   Še pritožbe nemorem u Horjul poslat, ker nevem kam je skrila Znamke? Tiste iz mojo Sliko. Sploh jih ni! Ziher jih je kam zaklenila, sam zato da Jast nebi kaj pisala.  Tongue

Novice tega deževnega dne so pa sledeče:

Naša Pubertetnica ali  NMPPPP  (kar je okrajšava za Na Mestu Poskakujoč Popolnoma Prf*****n Pes)  je trenutno v objestno-uničevalnem obDobju.  Uničila je že en taPocen tepih, ki sem ga Jast imela najRajši za valjat se.   Angry   Pojedla  mu je Franže in jih nekaj poKakala, za preostale pa še Policija ne ve, kje so in otkod bojo ven prilezli.  butnglavc   Saj ona bi sicer zgrizla tud  taDrag tepih, sam neMore ker je ta u Dneuni Sobi tam pa taStara skoz preži nanjo kot Sokol. 

Grozn jo mikajo Noge oT kuhinjskih Stolov in podobno. Pa do zdej ni kazala tovrstnih naGibov. Očitno se puberteta lahko pojavi tud malo kasneje kot piše u Knigah.  V kolikor bo s tem Početjem nadaljevala jo bomo dali Nazaj   Evil  (I wish....tole sem si zdej kar sama izmislila, taStara ziher ne bo za to).  Undecided

Kle mate tole Bleferko z nedolžno Faco: 


("A jaz da sem kaj uničila? Sej sm čist mejhna in tko plidna....") 


Smrklja hinavska. Iz uničevalnega Seznama lahko povem še to, da je ubogega king-sajz Rakuna  bilo treba že peljat na Urgenco na Operacijo in mu zašit Trebuh. Prav tako Uboga mala Rumena Muca ot pokojne Pepsi pa je zdaj tudi sama pokojna.  Cry  Pa še u praFaktorjih, kot je razvidno iz dokaznega Gradiva:



- Kaj pa vi mislite, če bi Jast poslala Šnops u službo u ameriško Mornarico za Rušilca?  Wink  Pa naj tam grize jeklene kable, ziher bi jim prišla prav.  USS Destroyer Schnapps Afro    - To bi se pa še taStara mogoče strinjala če bi ji pošiljal njeno  plačo u dolarsih. Pa še čist ziher bi jo tam morali zaposlit ker je Črna (al pa vsaj misl, da je  Tongue) - u Imeriki je pa prepovedana diskreminacija Črncev. - Ne vem, a to pomen da jih ne smejo u Kremo zmlet al kwa? Tega čist dobr ne Štekam. Bom morala u kašn Slovar pošnofat.

 U glavnem, vse Kakor nam je bil bolj Ušeč ta zaden Wikend, ko smo se lahko Kolektivno sončili. Mal zjutraj:

 

Mal popoudne:   - če pozorno poGledate, smo na tej sliki obrnjeni v drugo Stran - treba je pač bit enako Merno poRjavel, nje  Cool



Pa sončenje še mal Umes. Po kosilu je treba dat Glavco na Travco in Bušija držat na mir. Je tako?  Wink





A vi mislite, da bo sploh še kaj Solnca letos?   Undecided  Jast bi si prav rada še Gdaj pogrela Tačke pred zimo, brrrr....

 
Bog z vami, Perjatli Moji!  objem

 
Reporterka Cockta,

poročevalka za Doggy News - tukaj so me glih ujeli Paparaci med tipkanjem pričujoče Riportaže!



 Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #1328 : ponedeljek, 01.09.2014 : 18:13:55 »

Cockta, sej si boga ampak tebe Tvoja TaStara usaj ne meče is trdnega spanca še preden Petelini ustanejo pa slika Tebe pa sebe is unim fotopaparatom tko kot to nekatere naše Šefice delajo zadne čase na tem Forumu.  Angry Ne vem kto jih je isprovociral.  Huh
Tvoj Sonniy
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1329 : ponedeljek, 01.09.2014 : 18:34:49 »

En sam ljub uničenje in trpljenje kamorkoli pogledaš?!?!
 Cheesy Cheesy
Barska polička in šefica, kje ste pa vi ta Solnce ukradle danes?  Shocked Shocked
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1330 : ponedeljek, 01.09.2014 : 20:17:05 »

Barska polička in šefica, kje ste pa vi ta Solnce ukradle danes?  Shocked Shocked

Hehe, teta SinM - bo treba očale kupit - al pa ne tako hitro brat!  Wink


.....vse Kakor nam je bil bolj Ušeč ta zaden Wikend, ko smo se lahko Kolektivno sončili.


 Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1331 : ponedeljek, 01.09.2014 : 21:35:49 »

Ubogi Koktic, kaj ti je tale tvoja na glavo nakopala - Unicevalsko Grizoldo!  Angry In res ne razumem zakaj ne more Tvoja v miru lezat, ne met pod nadzorom vase hrane in brat kako knjigo. A je v tej njeni soli, kjer je diplumerala niso n-c poucili kako se uziva tako, da je prav za vse?  Huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1332 : torek, 02.09.2014 : 02:01:56 »

Koktica!

Jast imam RešiteU! veselje

Tole vašo diplomErano Tastaro je treba pot Nujno poslat u Nemško Šolo!
Ker u Nemški Šoli se Usakega nauči kaj pomen tapraU "Prostor" oziroma po nemško PLAC (Platz).
A veš kaj to pomen? To pomen da mora nemški Šolar čist pr miru ležat!!! dokler ne rečeš "Fraj". Ker Vaša Šefla se mora enkrat za zmeri tega naučit da boste imele Mir! Cheesy

Dokler pa Nemškega Placa ne zna, naj bo pa tih a naj se neha nad vami iSžiulat. 

Te pozdraUlja Roko  Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1333 : torek, 02.09.2014 : 07:21:17 »

Hehe, teta SinM - bo treba očale kupit - al pa ne tako hitro brat!  Wink
Tongue
Shocked Shocked
Špegle rabim. Dejstvo.  Lips Sealed
A poleg fejst vet-a pozna kakšna tut fejst okulista? 
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1334 : torek, 02.09.2014 : 14:48:26 »

....u Nemški Šoli se Usakega nauči kaj pomen tapraU "Prostor" oziroma po nemško PLAC (Platz).
A veš kaj to pomen? To pomen da mora nemški Šolar čist pr miru ležat!!!  

DragiRoko,

najlepŠejša ti hvala za nasvet! Sem poskusila danes s tem Ostrim Nemškim ukazom in glej ga zlomka - baba me Uboga!  Afro  Drži PLAC na kavču kokr da je nalimana. Gdo bi si mislu, da tud to zna?  Shocked
Me smo šle pa iz eno drugo teto naSprehoT. Ta je pa velik bolj Prijazna in nas ni nič Terorizirala. In mi ni blo treba bit Eno Uro zunaj u tem  fujfej grdem vremenu.

Te lepo poZdraulam na Kras, Koktica  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines