mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 05.07.2024 : 10:18:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 133   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cockta in Šnops  (Prebrano 310705 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1305 : petek, 08.08.2014 : 20:51:39 »

K'k fajna reportaža! Smiley Cheesy

Cockta, s tabo pa sočustvujem, res ti ni lahko.. Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1306 : sobota, 09.08.2014 : 22:43:10 »

Draga Cockta Kiss, hvala za tvojo reportažo Smiley. Če je ne bi prebrala, sploh ne bi vedela, da tudi midva ob morju trpiva butnglavc in bi se mogoče celo hvalila iz Počitnicami sram. Šele tvoje Poročilo nama je odprlo oči in razkrinkalo prefinjeno Dopustniško Zaroto Angry. Veseli naju, da si prestala Trpljenje s pokončno držo Cool in tudi midva bova delala na tem guncagunca. Te pozdravljata tvoja občudovalca, Sonny in Miži objem
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #1307 : nedelja, 10.08.2014 : 14:39:43 »

Zdej grem pa na Grad. Lexi, Zarja, Bine in ostali - če ste doma, pridte še vi! Cheesy

Bine in Zarja se od danes naprej javljata na dolžnost! Pa ne za dolg sprehod, je na morju zrasla rit! Cheesy (Aja, potem mogoče glih mora bit dolg  cookie )
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1308 : nedelja, 10.08.2014 : 15:39:06 »

Pa to ni res, kolk je to luštn pušlc  Cheesy ljubezen

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1309 : petek, 15.08.2014 : 21:37:41 »


'Čeer! Smiley

Jast vas Use obveščam, da danes ni praznik samo zato, ker je šla Marija u Himmel in ker večini Človekov ni blo treba u Službo,  ampak tudi zato, ker je  eno leto   dopolnila naša Pogumna Zver, Horjulska Črna Pošast po imenu Šnops!

  praznovanje

Tko namreč klele u tej knjigi za čez Mejo piše:

 




Čeprav mi požre Veliko Živcev, naj ji bo za danes, ker smo se imeli Fino. Zato ji tud Jast danes Čestitam saj sem zaradi Nje dobila Zajterk pa še Kosilo   veselje   pa čepravNi Sobota.    njami njami 
Tudi zilo veliko sem bila Zunaj čeprau je use Blatno, zato sem bila Umazana kot Prase.  Tongue  Ampak to ni nič Hudega. 

Pa še Zelene Mašne   Shocked  mi ni blo treba met okrog vratu za Kosilo. Kokr jo je morala imet Slavljenka, hehe... Evil

 

Torte ni blo, ker jo je šla Prepozn naročit  Tongue  (ja, starost ni lepa) - zatopa so bile Druge Dobrote.

 

Tastara je Šnopso danes tudi malomanj kregala Čeprau jih je Tamala Glihtko skoz pihala, ampak manj dretja je bilo pravo oLajšanje tud za moja uŠesa.

Kljub mokri Travi si je tako lahko odnesla ven svojega King-Sajz Rakuna in se z njim igrala odZuni.



Tega Rakuna nam je prodau Stric Fifi u Galiju ker sm se Jast Njemu Pritožila da je mojega lastnega, ljubkega in prijaznega Skineez Rakuna ta Pošast takoj že Prvi dan Nacijonalizirala in scefrala u pra Faktorje. No in potem namesto da bi JAZ dobila novega - neeeee, ga je šla Šnopsi kupit.  butnglavc   In to še tolk Gigantskega da ga komaj vleče. Pa še ene čudne Zvoke spušča ko ga uGrizneš za Trebuh. Rakuna ko ugrizneš, ne Šnops.  Tongue

Dobila ga jepa kokr zato ker Jst imam kokr čist preveč igrač. Japajade?  Huh

Koko ona to misl, preveč? Jaz neRazumem te besedne Zveze "preveč igrač". To se mi zdi da ne velja za Nobenega kuŠka.

 



Prosim Če opazite:

prvič, da je Rakun Res Velik (ampak to Črne Pošasti neMoti spljoh).  In drugič, da je Šnops Resno Munjena, saj  je  tričetrt Časa u svojem življenju Na Hrptu  :kot je razvidno is druge Slike iz Rakunom, nje. Pa ni važn a se prehranjuje, igra al pa spi.

Ampak ToŠe niVse!!!!
Munjena je čist Stoprocentno tud Zato, ker rada leži tud nažebljih.  Shocked Roll Eyes   Prsežem, s tem Psom je neki Narobe. Bom  Kuj zdej povedala, Zakaj: 

Tastara ima eno tako Blazino ki mene fuuuul Špika u Tačke če se zmotim in tečem čez. Ona pa zilo rada gor leži ker si "ravna hrbet" - al kwa. No sej Ona tud ni čist gladka, da se Razumemo    huh- sam poglejte, kam sem se Jast to priSelila, prosim Lepo.   butnglavc

Da se vrnem k Blazini za Fakine. Mislm, to toooolk špika da bi Usak s Krikom pobegnu, pa ni važn a je Človk al je pes. Ampak ne Šnops - ta se pa guzi zraven.  In potem ko taStara vstane in gre, ta Budala pasja še naprej gor Smrči.   huh.  Kr poglejte!

Špikblazina:


Nori pes počiva na Špikblazini  Roll Eyes
 

Pa da nebom samo od Nje slik lepla, anede! Bom še eno svojo. Tkole sem bla Mokra danes ko je padau Deš.  Cool

 

Skupi  s Pošastjo sva na Sprehodu uočile enga Ne Prijatelja na desni:
 

Iskazalo se je, da ni bil NePrijatelj temveč en naš Prijatelj. Namesto dabi ga Nalajale sva ga zato veselo Pozdravle in mu iz Blatnimi Tacami umazale Hlače. Tongue Lips Sealed

In Potem, ker ta Črnuhinja pač ni nikol Gotofa da bi usaj kašnih 5 minut dala mir  Roll Eyes , je po Kosilu še mal težila in grickala TaStaro u komolce.   huh 
Česar ponavad Nesme, no danes je pa lahko.   Undecided  Vam povem, da komaj čakam dabom tudi Jast imela Rojsni Dan da bom še lahko grizla vse okrog sebe. Predvsem kar Tačrno!  Evil

Tkole izgleda Gebiss Tacenskega Krokodila oT Blizu:
 

 

Čeprau so slike mal Meglene Vam povem da Gdor je nepozna bi se teh Čekanov uStrašu.  Huh

No Jast, družinski angelček,    se je seveda nebojim čist n-č.  Pa Sherry tud ne! Čeprou je pol Manjša od Šnopske. Jo nažene u Kot - po potrebi pač - tko da se kr kadi.

No, pa adijo zdej....

 Lepo vas pozdravlam Uboga Jst!

 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1310 : petek, 15.08.2014 : 21:45:35 »

Šnopsi, vse naj naj za rojstn dan!  happy birthday

Ubogi Jercam pa  Kiss Kiss
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #1311 : petek, 15.08.2014 : 22:06:06 »

Vse najboljše Šnopska!!!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1312 : petek, 15.08.2014 : 22:52:40 »

Vse najboljše, grizoldica Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1313 : petek, 15.08.2014 : 22:53:56 »

Šnopsi, ne glede na to kakšna Zverinica si  Sad, meni si taka carica  plesalec, pa še fuuul lepa bejba  ljubezen ljubezen

Vse najboljše od vseh nas  ljubezen happy birthday
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1314 : sobota, 16.08.2014 : 06:50:22 »

 Cheesy Cheesy Cheesy
Vse naj-naj za prvo svečko tudi od naše bande.  Kiss Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1315 : sobota, 16.08.2014 : 07:11:33 »

Vse najboljse!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1316 : sobota, 16.08.2014 : 09:16:20 »

Oooo, vse najnaj  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1317 : sobota, 16.08.2014 : 09:35:21 »

HIHI, kolk je tole zabavna femili.... Kiss

vse naj naj, Šnopski! Cool
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1318 : sobota, 16.08.2014 : 11:23:48 »

No, mi smo pri stricu Fifiju dobili velikega leva, ki sliši na ime Luther the Slim, večji je od Dite in ga z največjim veseljem Cheesy Cheesy vlači okoli, problem je samo en: po nekaj dnevih ga je malo razparala, potem pa vedno bolj, ga sicer šivamo na vseh koncih, ampak ko se igra z njim, po celem stanovanju pada oranžen plišast sneg in je kot v svinjaku Angry Angry.
Že s čiščenjem dlak za mački in peska, zemlje in trave, ki jih  prineseta psa, imam dela čez glavo in še čez, tako da Sad ... Naslednja igrača bo spet kakšna ogromna zverina iz lateksa.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1319 : sobota, 16.08.2014 : 12:01:36 »

Uiiii, čestitke sveta marija od šnopska!  Cheesy Cheesy Cheesy Kiss praznovanje objem
Prave darile si dobila.  Cool Cool
Boni pravi, da je slonček iz iste kolekcije fantastičen.  Wink Ampak, rilc mu je že uspela natrgat, revežu plišastemu. Pa šivamo ga tudi že. Svinjaka pa še ni uspela naredit. Je pa bliz  Lips Sealed Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 83 84 85 86 87 [88] 89 90 91 92 93 ... 133   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cockta in Šnops
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines