mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 24.08.2024 : 23:20:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 67   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1000 € za Horjulštajn  (Prebrano 133712 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #765 : četrtek, 10.07.2008 : 10:12:42 »

Z mojega računalnika redno parkrat na dan (kolikor mi pač sistem dopušča) glasujem. Prejle sem pa poskusila z drugega, pa mi pokaže samo stanje glasov Shocked, kar pomeni, da ne morem glasovati Angry
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #766 : četrtek, 10.07.2008 : 10:31:41 »

TagTu, če imate v podjetju statični IP pomeni, da se iz tega podjetja lahko v enem intervalu odda le en glas.

Eno vprašanje za vas:
POZNA KDO KAKEGA DOBREGA HEKERJA - dokazati, da se iz istega računalnika klika pod različnimi IP-ji je menda možno, a to ni tako preprosto. Ker očitno Radio Center nima nekega oh in sploh strokovnjaka, to ne morejo dokazati.
Mogoče jim/nam pa kak stručko lahko pomaga?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #767 : četrtek, 10.07.2008 : 10:44:59 »

Moj je računalničar - ampak mislim, da se težko dokaže. Je pa res, da če ima računalnik dinamični IP, se le temu z vsakim restartom lahko spremeni IP. In če ih na routerju naštimaš 10 imaš v enem intervalu lahko 10 glasov iz istega računalnika, 80 na dan. če imaš dva prenosnika doma, lahko zbereš 160 glasov na dan.

V glavnem ne se predati!
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #768 : četrtek, 10.07.2008 : 10:50:47 »

Ja, imamo statični IP, samo prejšnje dni s tem ni bilo problema.
Logiran
sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #769 : četrtek, 10.07.2008 : 11:12:07 »

Moj je računalničar - ampak mislim, da se težko dokaže. Je pa res, da če ima računalnik dinamični IP, se le temu z vsakim restartom lahko spremeni IP. In če ih na routerju naštimaš 10 imaš v enem intervalu lahko 10 glasov iz istega računalnika, 80 na dan. če imaš dva prenosnika doma, lahko zbereš 160 glasov na dan.

V glavnem ne se predati!

V noči iz torka na sredo so V. med polnočjo in eno uro ponoči dobili 180 glasov, po 3 na minuto, v zelo pravilnem zaporedju, z vsako osvežitvijo je bil po en glas več, tak, tak, tak. Tega z restartom po mojem ne bi mogel doseči. Od 1.08 do 3.48 se jim stanje ni spremenilo niti za en sam glas, potem sem šla jaz spat, no, ob pol sedmih zjutraj pa so imeli 300 glasov več, kar pomeni, da je bil vmes še en ruker.

V noči iz srede na četrtek (danes) pa so med polnočjo in eno uro zjutraj dobili natanko tri (3) glasove, no, do šestih zjutraj pa so spet pridelali več kot 300 glasov. Pustovrhi so v enaki časovni enoti (med polnočjo in eno) dobili med 45 in 50 glasov.

Mislim, da to marsikaj pove. Na splošno ne verjamem v teorije zarot, ampak tu res nekaj ne štima. Nimam pa žal nobenih računalničarjev na zalogi.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #770 : četrtek, 10.07.2008 : 11:29:56 »

V noči iz torka na sredo so V. med polnočjo in eno uro ponoči dobili 180 glasov, po 3 na minuto, v zelo pravilnem zaporedju, z vsako osvežitvijo je bil po en glas več, tak, tak, tak. Tega z restartom po mojem ne bi mogel doseči. Od 1.08 do 3.48 se jim stanje ni spremenilo niti za en sam glas, potem sem šla jaz spat, no, ob pol sedmih zjutraj pa so imeli 300 glasov več, kar pomeni, da je bil vmes še en ruker.

V noči iz srede na četrtek (danes) pa so med polnočjo in eno uro zjutraj dobili natanko tri (3) glasove, no, do šestih zjutraj pa so spet pridelali več kot 300 glasov. Pustovrhi so v enaki časovni enoti (med polnočjo in eno) dobili med 45 in 50 glasov.

Mislim, da to marsikaj pove.


Kaj pa, če bi še točno to besedilo poslali na radio Center (info@radiocenter.si ali pa na katerega od urednikov).-? Sirena, se ti da?
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #771 : četrtek, 10.07.2008 : 12:02:09 »


Kaj pa, če bi še točno to besedilo poslali na radio Center (info@radiocenter.si ali pa na katerega od urednikov).-? Sirena, se ti da?

A veš, da sem tole prejle čisto zares naredila? Na info, pa na glavno urednico in na stike z javnostmi. Še malo razširjeno, opremljeno z natančnimi podatki glede števila glasov in točnega časa. Ker sem imela včeraj ponoči res eno zoprno delo in mi je prišlo detektivsko raziskovanje zelo prav:) - in kar je preveč, je preveč. 
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #772 : četrtek, 10.07.2008 : 12:05:28 »

Jaz sem lahko glasovala 2x v roku dveh ur. Pa bodi pameten Shocked
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #773 : četrtek, 10.07.2008 : 12:08:15 »

Evo sem malo povprašala moža kako to deluje: odgovor:

a se da ugotoviti, če se iz istega računalnika nekaj pošilja pod drugim IP-jem?
Ales: ja vse se da
jaz: se pravi, če imam jaz dinamični IP in ga spreminjam in nekje glasujem, kjer gledajo IP, tega ne bi mogli vedeti, da je skos isti računalnik?
Ales: ja ča gledajo samo ip
s tem da zunanji ip je nekaj drugega
če ti glasuješ od doma
jaz: a je zmeraj isti?
Ales: bo recimo  skoz isti ip
ker vsi ki hoddo pr men ven je en ip
jaz: aaaaaa
Ales: tudi drugod je tako


Meni ni nič jasno, kateri IP pa gledajo? Najbrž zunanjega?
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #774 : četrtek, 10.07.2008 : 12:14:05 »

Ja, zunanjega gledajo. Smo včeraj v firmi za foro poskusili zamenjati notranji IP in ni bilo učinka.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #775 : četrtek, 10.07.2008 : 12:17:09 »

Torej ne vem kako jim uspe, je nad mojim razumevajem it zadev. Zunanjega ne moreš spreminjati.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #776 : četrtek, 10.07.2008 : 12:20:39 »

Torej ne vem kako jim uspe, je nad mojim razumevajem it zadev. Zunanjega ne moreš spreminjati.

Naši fantje pravijo da lahko-težje sicer kot notranjega, vendar baje se da.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #777 : četrtek, 10.07.2008 : 12:22:37 »

Zunanji IP se da skriti s programom namenjenim prav za to. Par strani nazaj sem objavila celotno pismo, katerega smo poslali na Radio Center
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #778 : četrtek, 10.07.2008 : 12:24:27 »

Ja če se da, potem nima smisla tak način glasovanja. Ker se da goljufat. Če se ga da skriti, potem je itak tole vse ena velika farsa.

groza!

Dejmo glasovat! Eden naj malo preračuna, koliko glasov nas približno premagajo ponoči, da se zorganiziramo.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #779 : četrtek, 10.07.2008 : 12:25:43 »

Aleš je rekel, da imaš lahko tudi zunanji dinamični IP, pač takega kot zahtevaš od siola,... in ti potem takega dodelijo. Midva doma imava na žalost statičnega Sad.
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 67   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines