mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.07.2024 : 01:28:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 67   Dol
Natisni
Avtor Tema: 1000 € za Horjulštajn  (Prebrano 131048 krat)
0 članov in 35 gostov pregleduje to temo.
Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #345 : petek, 04.07.2008 : 09:08:48 »

ah no ne iščimo dlake v jajcu. Oni bodo dobili bon za 10.000 € kar pomeni, da bodo iz lastnega žepa dali 1000 €. In tudi ne vem zakaj bi nekdo pač moral dati pol nagrade?? Nas pa nič ne stane če klikamo, če pa komu gre v nos, enostavno ne klikneš pa je  Wink 
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #346 : petek, 04.07.2008 : 09:10:27 »

Sorry, ampak a veste, da me vedno bolj mineva do te igre.

Prijavili smo se za hec.... poizkusit ni greh.... sedaj pa vsa ta gonja in metanje polen pod noge vsepovsod....
Odprem net in kaj vidim - gnev in foušija kamorkoli se obrnem.

Ja 1000 € ni veliko, a tudi malo ni. Hojrjulu pomagam po lastnih močeh od samega začetka na tem forumu in tudi v naprej bom. Če nam bo sedaj zneslo, bom lahko bolj, če ne, bom lahko pač manj.

Lep dan vam zelim še naprej!
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #347 : petek, 04.07.2008 : 09:15:31 »

ne bi rekla da za hec če je že v naprej pripravljen plan... tudi jaz sem pomagala horjulu pa se ne hvalim s tem...
kaj se zdaj gremo kdo da več...?Wink brez straha se ne grem takih umazanih igric.

ma men je vseeno pač kdorkoli zmaga mu privoščim, samo če proti koncu nimam več šans bom definitivno klikala za tiste,ki nimajo podkupovanja in se znajdejo po svoje.
pa brez zamere.
če zmagate, čestitke in dobro za horjul, kakorkoli se boste pač zmenili.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #348 : petek, 04.07.2008 : 09:16:05 »

Če se medijsko izpostaviš,se pač vržeš v zobe.

Če ne prenešeš tega,se raje ne izpostavljaj.
Če apeliraš na glasovanje z obljubo donacije za Horjul,lahko kdo pove tudi svoje mnenje o tem,ali ne sme??

Mineva ali ne,foušija gor ali dol.
Denar je treba vedno na nek način zaslužit.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #349 : petek, 04.07.2008 : 09:17:59 »

Jaz pa ne morem verjet, kaj berem tu zadnje case Lips Sealed dajte raje malo globoko zavzdihnit in premislite naslednjic, preden kaj napisete. Ce vam za klikanje, ok, ne klikajte. Ni pa treba 3x napisat kako ste oh-in-sploh-proti....
Helena, upam, da veste, da se dobro z dobrim vraca? In da boste mogoce kdaj vi potrebovali pomoc? Jaz vem, da se na forumovce vedno lahko zanesem in da lahko stopimo skupaj, ko kdo potrebuje pomoc...
Ocitno Slovenska fovsija se kako prekleto zivi  Lips Sealed
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #350 : petek, 04.07.2008 : 09:20:02 »

Citat
Sorry, ampak a veste, da me vedno bolj mineva do te igre.

Prijavili smo se za hec.... poizkusit ni greh.... sedaj pa vsa ta gonja in metanje polen pod noge vsepovsod....
Odprem net in kaj vidim - gnev in foušija kamorkoli se obrnem.

Ja 1000 € ni veliko, a tudi malo ni. Hojrjulu pomagam po lastnih močeh od samega začetka na tem forumu in tudi v naprej bom. Če nam bo sedaj zneslo, bom lahko bolj, če ne, bom lahko pač manj.

Lep dan vam zelim še naprej!

Dajmo nehat in dlakocepit pri vsaki stvari. Saj je samo igra. Če rata rata in bo nekaj denarja šlo Horjulu, če pa ne pa pač ne.

Jaz sem pa mnenja, da Pmaxy ne igra na karto usmiljenja za živali, temveč igra na to, da jo poznamo in da je ena od nas.

Mene bi tudi razžalostile take izjave. Zato se pa včasih človek sprašuje ali naj sploh kaj organizira.

Dajmo, če hočemo (nikomur ni potrebno, če noče, ali ima pomisleke) klikat, če pa ne se pa vzdržimo komentarjev.
Logiran
anja87
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45


« Odgovor #351 : petek, 04.07.2008 : 09:21:11 »

Brez zamere, ampak meni se zdi to navadna "favšija".. Zakaj pa ne bi družini pomagali do nagrade, pa čeprav podarijo "samo" 1000€? Če Poloni ne bi odgovarjalo, tako ne bi pustila tega. Vsaj mislim, da se ne motim.  Undecided
Če vam ne paše sistem igre, pač ne klikajte. Če vas pa ne moti, pa sami veste, kaj nardit. Konec koncev pa, kolko ljudi se valja v denarju, ki ga niso sami zaslužili, pa ne dajo niti centa v kakšne dobrodelne namene.

Aja, pa še to: prej sem hotela glasovat in sem direktno na prvega kliknila, ker so bili Pustovrhi vedno prvi spisani. In sem tik pred klikom na "vote" videla, da sem kliknila pravzaprav na Vovčakove, ker so vrstni red očitno zamenjali. Čeprav piše, da so zapisani po istem redu, kot so se predstavili, se pravi, sprememb zapisa naj ne bi bilo.

Torej, tisti, ki glasujete, vedno dobro poglejte kam kliknete, js sm skoraj napačni družini oddala glas  Angry
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #352 : petek, 04.07.2008 : 09:22:21 »

Pmaxi ne odnehat. Že za voljo nas, ki non sto klikamo. Wink
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #353 : petek, 04.07.2008 : 09:23:14 »

Jaz se sicer tudi ne strinjam z celotno zadevo, ampak sem se skoncentrirala na to, da gre nekaj denarja Horjulu. To se mi zdi pomembno, ker vem, da imajo problem z financami, koliko pa dobi sama družina se mi ne zdi tako pomembno. Klikala bi za vsako, ki bi obljubila denar za žvalce. Vedno se moraš na podlagi nečesa odločit in vedno je kriterij za oceno pač lasten tistemu ki ocenjuje. Nekdo na podlagi lepih oči, nekdo na podlagi števila otrok, nekdo na podlagi tega, kolk je mož (ali žena) luškan.  No, jaz se odločam na podlagi tega, da nekaj denarja Horjul dobi. Zakaj je pa katera družina šla v tole akcijo mi je pa vseeno.
Glede na to, koliko postov ma na moj-pes Pmaxi in glede na to, da želi pomagat... Zakaj pa ne? Na forumu se mi ne kaže v slabi luči, čeprav je poznam (na sploh se mi zdi tale ideja z podarjenem denarja Horjulu zelo originalna). Načeloma v takih igrah ne sodelujem, ampak tle imam možnost, da nekdo dobi nekaj dobrega, zato sem spremenila mnenje. Nikoli ni nobena zadeva 100% fer in 1000€ je veliko več kot 0€. Vsakega človeka se da kupit, vprašanje je samo cena.
Ne govorim, da bi isto naredla kot Pmaxi, ampak končen rezultat je za Horjul pomemben. Vse ostale pripombe proti pa imam za malo fovšije, malo užaljenosti, malo č/b pogleda na svet. Živi in pusti živeti.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #354 : petek, 04.07.2008 : 09:25:20 »

In o kakšni gonji in foušiji se tukaj sploh pogovarjamo??
In dobro z dobrim vrača..........?
gnev in ne vem kaj še vse.

A moramo biti horda enakomislečih al kaj?

A sem kje napisala,da naj kdo ne klika-sem napisala da valjda klikajte,če se vam zdi tako prav.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #355 : petek, 04.07.2008 : 09:25:52 »

Jaz bom tudi še klikala, pa še tole vprašam: kdaj je bilo nazadnje Horjulu podarjenih 1000 EUR naenkrat?
Dejte nehat no. Slovenci smo res en čuden narod. Pmaxi, ti se pa ne sekiraj - tisto o "medijski izpostavljenosti"  (ali pa forumski) je pa pač res, ampak tega ne poslušaj. Jaz vam privoščim zmago - pa kaj, če samo zato, da pomagam Horjulčkom. Toliko sama žal ne morem dat, klikanje me pa nič ne stane.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #356 : petek, 04.07.2008 : 09:30:45 »

Pmaxi ne odnehat. Že za voljo nas, ki non sto klikamo. Wink

...in še bomo klikali!!!
Meni se zdi izjemna gesta, da bodo podarili teh 1000€, in zakaj ne bi pomagala pri tem. Pa tudi če to pomeni da bodo oni dobili 9000€, hvalabogu...jaz zaradi tega ne bom imela nič več ali nič manj.
No, ja...pravzaprav bom imela več - dober občutek, da sem nekomu pomagala in ga vsaj malce osrečila. Pri Mastercardu bi rekli, da je to neprecenljivo  Roll Eyes
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #357 : petek, 04.07.2008 : 09:30:55 »

evo če pa že res zbirate družino po dobrodelnosti pa bom le stegnala jezik.
Citat
Jaz bom tudi še klikala, pa še tole vprašam: kdaj je bilo nazadnje Horjulu podarjenih 1000 EUR naenkrat?

jaz sem za božič organizirala tiskanje,pripravo božičnih razglednic, v takšni oz. večji vrednosti.koliko je horjul s tem pridobil ne vem.jaz nisem imela nič od tega. le dobro sem se počutila,ker sem lahko pomagala.
nisem mislila tega omenjat.samo če se večina tega ne spomne,pol se ve,da zaradi česa druga klikate in ne zaradi horjula.
nisem favš, ampak me pa jezi ker se toliko sučeto okoli tej dobrodelnosti.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #358 : petek, 04.07.2008 : 09:42:33 »

Jaz tudi še klikam-zavoljo horjulčkov.
Logiran
pinkpanter
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 175


« Odgovor #359 : petek, 04.07.2008 : 09:43:10 »

evo če pa že res zbirate družino po dobrodelnosti pa bom le stegnala jezik.
jaz sem za božič organizirala tiskanje,pripravo božičnih razglednic, v takšni oz. večji vrednosti.koliko je horjul s tem pridobil ne vem.jaz nisem imela nič od tega. le dobro sem se počutila,ker sem lahko pomagala.
nisem mislila tega omenjat.samo če se večina tega ne spomne,pol se ve,da zaradi česa druga klikate in ne zaradi horjula.
nisem favš, ampak me pa jezi ker se toliko sučeto okoli tej dobrodelnosti.

Ika, to se mi zdi zelo lepo od tebe. da si pripravila božične rezglednice in prispevala. Sam a naj zaradi tega ne glasujem za še nadaljnih 1000€ za Horjul? Zakaj pa ne. Saj večinoma vsi, ki sodelujemo na tem forumu nekaj prispevamo. Ja in? Še vedno se mi zdi podariti 1000€ za Horjul lepa gesta, tako kot je bilo tvoje prispevanje voščilnic lepa gesta. Zakaj si nenadoma proti lepim gestam in dobrodelnosti?
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 67   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: 1000 € za Horjulštajn
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines