mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 17:17:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja najboljsa prijateljica
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 21   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja najboljsa prijateljica  (Prebrano 56569 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #45 : ponedeljek, 09.06.2008 : 20:26:30 »

kok je ta kaja luštna Cheesy Cheesy joj ta jeziček Tongue hehe kok ji paše
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #46 : ponedeljek, 09.06.2008 : 20:30:34 »

Kaj pa na enem izmed mojpes piknikov? Takrat se je meni prav lepo pustila bozat, se celo z gobckom me je parkrat sunila. Tongue Al je blo to zato, ker je optimisticno mislila, da ji bom odstopila kak grizljaj? Grin

Te jezickaste so pa najboljse.   Kiss Cool A dela to ze od malega? Tari je to zdaj na stara leta zacel delat.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #47 : ponedeljek, 09.06.2008 : 20:39:42 »

moonbeam, to je prislo z leti. Vcasih je bila zelo crkljiva, pa tudi tujcem se je z veseljem pustila bozat. Zdaj pa niti slucajno ne vec. Domaci so se hitro sprijaznili, da ne zeli vec toliko stika, bolj problematicni so bili sosedje. Jim nisem in nisem mogla dopovedat, da psica ne zeli vec bozanja. Ena starejsa gospa je bila tako uzaljena, da je mene obtozila, da sem egoisticna in psici ne pustim, da bi se sla malo pocohat.  Roll Eyes No, potem ji je ob prvi priliki kaja sama z lajezem razlozila, da naj ji ne hodi vec blizu. Grin

Aha. Potem so pa to res leta, ker moj je tudi tako muhast Smiley Pa ga ljudje kličejo on pa jih gleda in si misli svoje  Cheesy 
Ampak moraš jih imet rad in hoče al noče mojim objemom ne more ubežat  Wink

Tile jeziki so pa  Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #48 : ponedeljek, 09.06.2008 : 21:01:00 »

No, naš od nekaj ignorira tujce in se prav elegantno odmika njihovim dotikom, ampak crkljanje z domačimi, to je pa tisto, kar daje življenju smisel  Wink

Daj Diana, da te cmoknem  Tongue Wink
http://orix.moj-album.com/slike/344434/Ftb_4v9558j8mxjt.jpg
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #49 : torek, 10.06.2008 : 19:54:58 »

Nanook, takrat je verjetno se imela rada tujce, pa tudi kaksen grizljaj je zelela. Grin

Kaja ima tako jezicek zunaj odkar je spredaj brez zob. Wink
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #50 : petek, 13.06.2008 : 19:58:51 »

Joj, šele sedaj sem zasledila tole.
Kaja iskrene čestitke tebi in tvoji najboljši prijateljici Kaji za vajin rojstni dan in da bi še naprej bilo tako lepo, ti želim iz vsega srca. Smiley
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #51 : sobota, 14.06.2008 : 18:52:24 »

Hvala Lisa.  Cheesy Enako vse lepo tebi in tvojim kosmatincem. Smiley lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #52 : torek, 29.07.2008 : 21:50:34 »

Koncno je nasa mala veteranka ugotovila, da je prav fajn lezat v novi posteljici:



Logiran

nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #53 : torek, 29.07.2008 : 23:27:03 »

Ooo, Kajči, niso švoh nove postelje,kaj?  Cheesy

Saj...če te kaj moti pri njej, jo lahko vedno predelaš po svoje  Roll Eyes  Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #54 : torek, 29.07.2008 : 23:54:10 »

Kakšna nadvse simpatična slikica Smiley Pa mičkeno jezička se vseeno vidi Wink Kaja, veliko mehkega spanca ti želim Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #55 : sreda, 30.07.2008 : 00:01:47 »

Ja ta mala pikica Wink 
Po slikci, ki jo imaš tle gor pod imenom, sem mislila, da je Kaja večja  Roll Eyes 
Zlata je  Kiss   

Tako lepo skrbite za njo. Res ste zlati. Lepo te je videt kako "drviš" za Kajo, ko se odloči, da gre po svoje. Ti jo pa potrpežljivo pripelješ nazaj. Aja tole se je dogajalo na "divjanju" v Celju, da ne bo kdo mislil, da zalezujem Tanjo na njenem domu  Roll Eyes Tongue

 Kiss od Rokija Smiley 
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #56 : sreda, 30.07.2008 : 15:27:24 »

nyssa, z raznimi predelavami pohistva in podobnih reci je ze koncala.....pred kaksnimi 14 leti in pol. Grin Grin No, pa saj niti ni veliko unicila. Smiley

zala, ta posteljica se uporablja samo za vecerno dremuckanje in cakanje, da se jaz spravim od racunalnika. Za res mehko spanje ima taksno fensi plisasto blazino zraven moje postelje. Smiley

moonbeam, vecina po sliki misli, da je Kaja vecja. Vsi potem v zivo pricakujejo borderja. Grin Cool Roll Eyes Se mi je pa zadnjic na srecanju res smilila, da bi jo imela ves cas privezano. Doma jo imam kar veliko spusceno, ker jo tudi oprsnica "davi", pa raje malo hodim za njo, kot, da bi jo imela na vrvici.  Smiley Rokiju nazaj en  Kiss
Logiran

nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #57 : četrtek, 31.07.2008 : 13:27:22 »

joj tale kaja je pa taka razvajenka Tongue Grin
Izraz na obrazu je pa fuuul dobr!! Grin Grin
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #58 : četrtek, 31.07.2008 : 17:05:39 »

nyssa, z raznimi predelavami pohistva in podobnih reci je ze koncala.....pred kaksnimi 14 leti in pol. Grin Grin No, pa saj niti ni veliko unicila. Smiley
Potem pa je skrajni čas, da spet kaj predela, da ne boste pozabili, kako to zgleda Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #59 : četrtek, 31.07.2008 : 22:18:24 »

he he. Veterani in uničevanje...  Grin   Sem že pozabila kaj to pomeni  Huh. V teh letih je bolj zaskrbljujoče, kakšne klobase pridela   Grin    
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 21   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Moja najboljsa prijateljica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines