mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 13:30:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 179964 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #180 : petek, 20.02.2009 : 21:31:31 »

Reklamaaaaciiijaaaaaaa, reklamaaaciiijaaaaaa!!!!!!
Posvojili smo črnega psa, črnega kot noč v Kočevskem rogu, zadnje čase pa tale naš pes dobiva vedno več belih dlak po vsem telesu. Če bo šlo tako naprej, bomo jeseni sprehajali dalmatinca!!!!  Lips Sealed Si vi to predstavljate Huh Črna tako fajn paše na vsa oblačila, črno bela, in to z vzorci, je pa že prava modna drama  Grin Grin Grin

Brez heca, Pega zadnje tedne dobiva vedno več bele dlake. Ko smo jo pripeljali iz Horjula, je imela edino en čisto majhen flekec bele dlake na tilniku (če izpustimo smrček, štunfe in predpasnik). No, v zadnjih dveh mesecih je tisti flekec postal še enkrat večji, bele dlake se ji množijo tudi po hrbtu in na zadnjih hlačnicah. Svašta, eksotika.

Drugače pa je naš mali pridni črnuh zadnje čase intenzivno preizkušal, če bi se dalo meje in red malo premakniti...  Angry Ko sem jo na sprehodu poklicala, me je najprej trikrat pogledala in naredila dva kroga okoli svoje osi, preden je prišla do mene. Če je zagledala psa, je bil pa sploh en hudič. Psi so nanjo kar naenkrat delovali kot magnet (od kar je pri nama, je bila do neznanih psov na sprehodu zadržana) - kar izstrelilo jo je proti psu. Če je bila spuščena, vse moje tuljenje ni pomagalo. Prizor je zgledal nekako takole: Kot puščica je odletela proti psu, jaz sem tulila Seeem! s tahudim glasom, Pega se je na sredi poti ustavila, se obrnila proti meni, mi namenila tisti "kolk resno to ti misliš?" pogled, se spet obrnila in odletela do psa. Ga povohala, se obrnila in priletela nazaj k meni... ccc Seveda z najbolj angelskim pogledom pod soncem...  Cool

Kot posledica tega "razvrata" so razne bonitete ukinjene in smo spet na bolj policijskem režimu (npr. nič več postopanja po kuhinji, ko jaz kuham ali sedenja v kopalnici, ko imam jaz tam opravke, ampak lepo čičat pred vrati ali v svoji sobi). Poleg tega večkrat na dan ponavljamo tiste osnovne vaje (sedi, lezi, okoli, čaki,...). Vsaj malo očitno zaleže, da smo obnovili pravila hišnega reda - danes na sprehodu je prihopsala k meni na prvo besedo, brez raznoraznih poskusov smo preživeli mimohod treh različnih psov, pa tudi tuljenje in grožnje sosedove psice za ograjo je ignorirala.

U glavnem, mi se imamo fajn. Misko po novem sedi samo še na svojem jaboozu, ker je dvosed zasedla Pega (ki mi prijazno dovoli, da se stlačim v en majhen kotiček k njej  Roll Eyes )

En lep pozdrav od Pege in njenih miskice & miskota  Cheesy Smiley  sram
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #181 : petek, 20.02.2009 : 22:12:23 »

Haha... undercover dalmatinc!  Cheesy

Pegica, ti sigurno dopoldne listaš po revijah, ko si sama doma, a ne; in si tam prebrala, da je črno-bela kombinacija to pomlad ta najbolj "šik".  Zdaj se pa lepo počasi, sistematično spreminjaš v modno ikono in čakaš, da te bodo povabili na televizijo. Pametna punca!

- Mamo pa kar rajši ubogaj. Saj veš, kakšne so, ko začnejo čudno gledati, povzdignejo glas  in nam delajo sramoto po travnikih.  Tongue

Te lepo pozdravlja tvoja blond prijateljica Cockta! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #182 : sobota, 21.02.2009 : 15:15:26 »

Ja miskica, a si kdaj pomislila da dobiva sive lase zaradi tebe in tvojih nemogočih vzgojnih zahtev? Roll Eyes Wink Tongue
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #183 : sobota, 21.02.2009 : 18:03:40 »

Pegolinka zlata - lepo, da tudi ti kdaj kakšno ušpičiš. Je edino tako fer! Grin Tongue
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #184 : sobota, 21.02.2009 : 18:09:01 »

Pegi se množijo pege. Nomen est omen. drugič pa naj bo Črna.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #185 : sobota, 21.02.2009 : 19:36:41 »

Pegolinka zlata - lepo, da tudi ti kdaj kakšno ušpičiš. Je edino tako fer! Grin Tongue

S tem se zelooo strinjam  Roll Eyes. Bravo Pega. Mi je kr odleglo. Tole je blo super za prebrat. Se opravičujem Pegini mami in upam, da me razume  Tongue  Wink  Dalmatinec je pa itak en super pes. Počak, da te začnejo spraševat, če je rodovniški, potem boš pa vedela, da je že šlo čez vse meje  Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #186 : sobota, 21.02.2009 : 23:15:11 »

Hhh, sami humoristi tle naokoli hodijo.... Wink

No, Pega je pred kratkim tule na forumu videla, da je šel horjulski kolega Flipi pogledat morje, in sklenila, da če gre lahko Flip, gre pa tudi ona Smiley

In smo šli. Pot je bila dolga, polna ovinkov (po domače postankov za kofeta in sokce Tongue ), cilj pa jasen:


Pega je hotela takoj k vodi, da od blizu preveri, kaj je to morje... Smiley


malo ga je probala "cukniti"...   Tongue


pa je hitro ugotovila, da je zadeva zanič. Od silnega presenečenja jo je bil sam jezik  Roll Eyes


Je bila vseeno tako zadovoljna z izletom in izkušnjo, da je miskici in miskotu dovolila celo kako urco rolanja
(v izmenah seveda - en se je sprehajal s Pego, drugi pa rolal  Roll Eyes )


Dan je bil res naporen in smo vsi trije pošteno zmatrani.
Naš pretežno črn pes tako spi spanje pravičnega. Na kavču poleg mene.  Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #187 : sobota, 21.02.2009 : 23:33:43 »

Hhh, sami humoristi tle naokoli hodijo.... Wink

No, Pega je pred kratkim tule na forumu videla, da je šel horjulski kolega Flipi pogledat morje, in sklenila, da če gre lahko Flip, gre pa tudi ona Smiley

Dan je bil res naporen in smo vsi trije pošteno zmatrani.
Naš pretežno črn pes tako spi spanje pravičnega. Na kavču poleg mene.  Smiley

Jeeeee morje Smiley  Pega si pa uživala, pa tvoja dva ziher tudi, kr si ju zraven vzela  Roll Eyes
A tršico ste tudi srečal?  Tongue Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #188 : sobota, 21.02.2009 : 23:35:15 »

Ne vidim slikc - je problem v meni?  Huh
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #189 : sobota, 21.02.2009 : 23:39:57 »

Ne, tršice nismo videli. Verjetno je šla ta vikend v kak drug konec Slovenije iskat fpotogenično perjad. Mogoče je šla na štorklje v Prekmurje Tongue

Slikice... nič mi ni jasno, ker jaz jih vidim, že par pa jih je reklo, da jih ne. Žal mi je, sem blont, tako da razlage za ta NLP ne najdem.

Po vrstnem redu gredo takole:
http://picasaweb.google.si/tjasa.doljak/DropBox?authkey=ruQYvXjEMr8#5305356185157223698
http://picasaweb.google.si/tjasa.doljak/DropBox?authkey=ruQYvXjEMr8#5305358777992739474
http://picasaweb.google.si/tjasa.doljak/DropBox?authkey=ruQYvXjEMr8#5305357912286890210
http://picasaweb.google.si/tjasa.doljak/DropBox?authkey=ruQYvXjEMr8#5305359180217673730
http://picasaweb.google.si/tjasa.doljak/DropBox?authkey=ruQYvXjEMr8#5305357836979764002

Blondinka se posipa s pepelom  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #190 : sobota, 21.02.2009 : 23:44:38 »

Eeeeee, zdaj je bolje (saj se blond folk zastopi med sabo, anede  Wink )

Pa še mislim si, če bo Pega ratala Dalmatinka, ne bo več Pega ampak...  Pegula?  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #191 : sobota, 21.02.2009 : 23:45:03 »

Aha, zdaj pa vidimo slikce. Tudi mi smo prej gledali samo rdeče križce, ampak sem bila kot samozvani računalniški debil raje modro tiho... Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #192 : nedelja, 22.02.2009 : 00:50:05 »

o Pega, ti si pa užiiiiiivalaaaaa! Cheesy
Super fotke. Lepa punca si. Smiley
ja, Cats pa Pepsi - jst bi brez linkov tudi zamudila tole divoto. Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #193 : nedelja, 22.02.2009 : 09:15:30 »

Ful lepe fotke! Enkrat bi jih lahko peljali na ekskurzijo na morje! To bi bil žur...  Grin Grin Grin
(lahko Xeni predlagamo - kot izvenšolsko obvezno dejavnost Wink)
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #194 : nedelja, 22.02.2009 : 10:33:19 »

s slikicam je tako (mislim - pazi zdaj to, laična razlaga kot jo je en kolega, ki obvlada, povedal meni, ki ne obvladam... sram).
Server na katerem so bile prvotno spravljene slikce (http://lh3.ggpht.com/) ne dovoli remote linkinga - se pravi povezovanja na slike z neke tretje lokacije (se pravi s foruma mojpes.net). Potem pa, ko si enkrat ogledaš isto sliko ogledaš nekje drugje (na primer na picasi), se ta slikca spravi v temporary folder na tvojem računalniku, in jo potem "vidiš" tudi na prvih linkih - ker gledaš v resnici slikco ki je začasno spravljena na tvojem računalniku, ne pa tiste ki se prenaša s serverja lh3.ggpht.com.
Or something like that. To je že višja matematika!  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines