mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.07.2024 : 05:35:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 179771 krat)
0 članov in 26 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #75 : sreda, 15.10.2008 : 07:48:47 »

khm... ja, na postelji je   Roll Eyes In šef je bil zraven, tako da ji ni treba več špilat ilegalca  Tongue

Mi smo imeli popoln mir minulo noč - očitno so tri ure hoje po gmajni pomagale. Pa še palčke sta trenirala prinašat nazaj.  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #76 : sreda, 15.10.2008 : 07:49:10 »

majas - rolete pomagajo!  Grin Cheesy Wink Takele izredne situacije kukr polne lune so pri nas edini termini, ko so rolete v spalnici spuščene (je lih na taki lokaciji, da ceeeeelo noč ornk sveti not, tko da....ni druge).
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #77 : sreda, 15.10.2008 : 09:00:48 »

Ja rolete so zakon (vsi ki imamo otroke to že itak vemo - pa tudi če samo za 10 minut zjutraj potegnejo Roll Eyes).
Pomaga tudi proti polni luni (a niste brali Heidi? Tongue)
No vesoljčki mali kosmati, a ste se danes kaj umirili? Kiss Cheesy
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #78 : nedelja, 02.11.2008 : 17:24:36 »

Da se čisto na vseh koncih in krajih pofočkamo (če je slučajno še kje na forumu kdo, ki ni opazil, da so bili danes Pega, Skoki in Poco v živalskem vrtu  Tongue )
Pegica je danes pokazala, kako močne mišice je pridelala z vsakovečernim treningom prinašanja - je fotra vlekla gor in dol po zooju  Grin.
Vsekakor pa ji je bil športni dan všeč. Tale slika pove vse:

[attachment deleted by admin]
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #79 : nedelja, 02.11.2008 : 21:38:03 »

Ko smo ravno zadnjič debatirale o radostih kopanja psa  Grin
Takole gleda Pegica zdejle, ko je prišla izpod tuša vsa dišeča, sfenirana in fajn segreta (slike kopalnice raje izpustim...  Shocked )

 Grin Grin Tongue Roll Eyes

[attachment deleted by admin]
Logiran
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #80 : nedelja, 02.11.2008 : 21:42:40 »

Kakšne poklapane "mrde"  Grin
Dej no Pegica, si pa ja dama, a ni fajn bit spedenana  Tongue?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #81 : nedelja, 02.11.2008 : 21:55:19 »

 Smiley  Joj ej, tale živalski vrt je pa mega Smiley  Še osle imajo, ti si pa za ograjo  Roll Eyes   Tole mormo mi tud nekako doživet. Vidim, da je Pegica uživala. To je bilo doživetje. Super ste  Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #82 : nedelja, 02.11.2008 : 22:03:32 »

lepotička Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #83 : ponedeljek, 03.11.2008 : 09:27:59 »

Hihi Pegica skopana, pa kopalnica bo tudi dobila eno generalko (sej ne da bi jo sicer rabila seveda...).
Res ste lušni Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #84 : ponedeljek, 03.11.2008 : 09:54:27 »

kar sem mislila včeraj napisat je, da je za čistokrvno čivavo brez rodovnika kar luštna za videt! Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #85 : sreda, 05.11.2008 : 20:53:51 »

 Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Toooooooooooooolk sem besna. Ampak toooooooooolk... Naša frčafela pa je v kazenski.... Grrr. A sem že omenila, da sem besna?  Sad


Na sprehodu smo srečali lanskega sošolca Ranta, nafedranega hiperenergijskega mulca. Sva ju z njegovo šefico spustili na enem travniku, da se poigrata (OK, v bistvu znorita in namlatita in mikastita  Shocked, ampak tako se onadva igrata). In sta zviznila, zignorirala odpoklic  Angry (za Ranta mi je čisto vseeno, ampak naša dobro ve, kaj pomeni SEM!) in se pri temi, megli in ne glih poletnih temperaturah vrgla v Kamniško Bistrico.

Potem še ven iz reke ni hotla, seveda, ko pa sem rjula kot kaka levinja s PMS  Angry

Zdej je kazensko v svoji postelji in ne sme ven. Ampak sej nimam kaj, sem ji pustila se igrat in je vzela igro v svoje roke. Ne vem, kako ji dotajčit, da je voda off-limits...

Ampak bolj kot to me skrbi, da ne bo jutri spet posrala celega stanovanja. Ko je zadnjkrat tako zviznila v Bistrico, je naslednji dan driskala, potem pa kot pravi Picasso z repom drisko premazala in razmazala po stenah v kuhinji in kuhinjskih elementih (nočete vedet podrobnosti  Undecided ).

Ohhh. Diham. Da bi se mal spravila v red. Sem ga biksnila, ko sem šla od doma s povodcem namesto s fleksijem, sem ga še bolj biksnila, ko sem ji zaupala, da se bosta samo igrala, sem ga še enkrat biksnila, ko sem naivno mislila, da če smo se umaknili na travnike stran od reke, ne bosta šla dol... Šmrci.

Najbolj me zdej skrbi, da se mi ne prehladi in da jutri ne bo slučajno Veseli dan ali Pega ser**  Angry V njeno sobo jo bom zaprla. Ni mi za je zunaj puščati, glede na to, da je stanovanjski pes. Se mi bo še prehladila. (Bem** #($/%)!>@€!"#%$%&&/ Grrrrrrrrrrrrrr).

Lep večer vsem.
Poklapana Tjasa
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #86 : sreda, 05.11.2008 : 20:56:44 »

Ja, Pega!!! Angry Angry Angry Kaj se pa to pravi?!

Vidiš, miskica, bi morale še naprej klepetati na FB. Grin Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #87 : sreda, 05.11.2008 : 20:57:59 »

Jp, definitivno.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #88 : sreda, 05.11.2008 : 21:00:54 »

Pega, lumpa!!! Angry
Upam, da bo jutri ok,

lp, maja Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #89 : sreda, 05.11.2008 : 21:38:29 »

Pega ti ga pa biksaš, lumpa...
Se je pa šefla dons en dva tri naučila in utrdila kr neki stvari anede Tongue Roll Eyes Kiss
No, upam, da bo s poskočnico vse Ok in da ne ponovite sralnih vaj, ter ostanete zdravi Smiley
Dej šefla priznej, na koga si bol jezna, nanjo al nase Tongue
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines