mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 08:36:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 178994 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #315 : ponedeljek, 21.12.2009 : 10:23:53 »

Lubi boh, Petra, a si se preimenovala al je to še nekdo z NO-jem Nikom in nickom, ki zveni podobno kot Zalarjeva? ??

Plašček je iz Zootica, v bistvu ni plašček, ampak anorak, nič podložen. Sobotni test je pokazal, da je zgleda res pretežno nepremočljiv, ker je bila Pega edina suha, medtem ko sva bila midva odznotraj premočena od švica in kuhalce, zunaj pa od snega Grin

Meni je super to, da ostane suha vsaj po trupu, ker mi to pomeni manj brisanja, ko se vrnemo domov (človeška lenoba in podobne "bolezni").
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #316 : ponedeljek, 21.12.2009 : 10:31:57 »

Se oproščam za smetenje teme od Pegice - tale sprememba nicka ('Zarjavela') je pa močna, ga sploh nisem opazila, zdaj se pa še vedno držim mize, da ne padem s stola Grin !
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #317 : ponedeljek, 21.12.2009 : 10:36:14 »

Lubi boh, Petra, a si se preimenovala al je to še nekdo z NO-jem Nikom in nickom, ki zveni podobno kot Zalarjeva? ??

Se oprošèam za smetenje teme od Pegice - tale sprememba nicka ('Zarjavela') je pa moèna, ga sploh nisem opazila, zdaj se pa še vedno držim mize, da ne padem s stola Grin !
Hehehe, sem jaz ja, bivša zalarjeva Grin
Da bo jasno zakaj je temu tako, si pa poglejta tole temo, haha Grin Cheesy http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,33899.0.html
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #318 : torek, 22.12.2009 : 16:48:09 »

Lepotička  Kiss



Roxy komaj čaka, da bo lahko spet divjal s tabo. 


Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #319 : sreda, 30.12.2009 : 09:45:10 »

Madona cajt leti, smo že 30.12.2009.  Shocked Že lani sem pozabila na današnji datum  sram, tako je to, ko človek že od navsezgodaj zjutraj neki nori. Ma tokrat sem se le spomnila! Namreč danes imamo s Pegico obletnico, obletnico tistega malo zgodnjega Dedka mraza, ki je uštimal, da smo se srečali na horjulskem dvorišču Smiley

Še dobro, da sva bila tisti dan tako relax in nisva milijonkrat analizirala vseh kajpačejev, kot to običajno delava za vsako reč.
Se vidi, da Pega ni reč, ampak najina princeska.  Kiss

Še vedno se spoznavamo, se spreminjamo, se imamo vsak dan raje. Od horjulsko okrogle in zadržane gospodične, ki se ni marala stiskati in za katero je bilo sprejemljivo edino čohanje po tazadnji, je najina lubica v teh dveh letih (sploh v zadnjem) postala črna lepotica športne postave, ki nama ves čas leze v naročje (in pri njenih kilih in krempljih to ni ravno preprosto početje). Če je bila prvo leto predvsem moja in se je je misko še malo (ampak čisto malo in na potiho) bal Roll Eyes pa je zdaj njegova priceska. Cele večere se čohata, pogovarjata.... Zame pa še vedno zapleše "ples za rit in rep" vsakokrat, ko se vrnem domov (tudi če sem samo smeti odnesla in je nisem vzela s sabo).

Tudi copatarica ni več. Je ugotovila, da res ne rabi objemati mojih copat, ker se vedno vrneva.  veselje

V tem času je lepo sprejela, vzgojila in dala v posvojitev enega začasnega cigana (pa tudi če ni bil ravno po njenem okusu in je bil otročje naporen Tongue), kljub vremenskim in pasjim ujmam je naredila B-Bh izpit, osvojila srce moje "pes je za ven... rabi svobodo... v stanovanju trpi" matere, bila glavna tolažba, ko so tekle solze, če bi njo vprašali, pa bi verjetno navedla še npr. da je vsaj dva človeka vzgojila v vzorna pasja strežnika Roll Eyes

Dveletna bilanca je torej taka: En zadovoljen pes. Dva zadovoljna pasja skrbnika. Preprosto  super

In če kdo razmišlja o posvojitvi zavetiškega psa, pa je padel v tiste kajpačeje... pozabite nanje in zavrtite horjulsko telefonsko številko. Ne bo vam žal. Žival obogati življenje kot malokaj in malokdo.


[attachment deleted by admin]
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #320 : sreda, 30.12.2009 : 10:00:37 »

To si pa tako lepo napisala. Torej, lepo praznujte tole obletnico  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #321 : sreda, 30.12.2009 : 10:25:11 »

O, res lepo napisano!
Tudi vam še lepše leto od starega!

 Cheesy Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #322 : sreda, 30.12.2009 : 10:39:37 »

 Smiley Pega, uživaj še na mnoga zdrava, srečna leta. Pa ne pozabi, da te imajo tvoji zelooo radi.  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #323 : sreda, 30.12.2009 : 10:46:23 »

Kako lepo napisano! Mi je kar nekaj v oči padlo.-Pegica, še veliko takih srečnih obletnic ti želimo. Kiss Kiss Kiss
Tvoja dva pa le še naprej vzgajaj, da se ne bosta razvadila! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #324 : sreda, 30.12.2009 : 10:46:42 »

...in ravno te opisane preobrazbe so tisto kar lastnikom azilaških kužkov dajejo dodano vrednost.  Afro
Čestitke za obletnico, srečno novo skupno leto, pa radi se mejte še naprej!  Cheesy

lp, Katja
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #325 : sreda, 30.12.2009 : 10:49:10 »

So se tudi meni orosile oči. Sem tako vesela za vas tri! Čestitam in želim še veliko srečnih let! bravo
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #326 : sreda, 30.12.2009 : 11:18:58 »

V tem času je lepo sprejela, vzgojila in dala v posvojitev enega začasnega cigana (pa tudi če ni bil ravno po njenem okusu in je bil otročje naporen Tongue), kljub vremenskim in pasjim ujmam je naredila B-Bh izpit, osvojila srce moje "pes je za ven... rabi svobodo... v stanovanju trpi" matere, bila glavna tolažba, ko so tekle solze, če bi njo vprašali, pa bi verjetno navedla še npr. da je vsaj dva človeka vzgojila v vzorna pasja strežnika Roll Eyes

Dveletna bilanca je torej taka: En zadovoljen pes. Dva zadovoljna pasja skrbnika. Preprosto  super

In če kdo razmišlja o posvojitvi zavetiškega psa, pa je padel v tiste kajpačeje... pozabite nanje in zavrtite horjulsko telefonsko številko. Ne bo vam žal. Žival obogati življenje kot malokaj in malokdo.

Bravo, Pega, ti pa res žanješ uspehe! Kiss bravo
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #327 : sreda, 30.12.2009 : 11:35:56 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #328 : sreda, 30.12.2009 : 14:04:14 »

Pega lepotička  Kiss, s črno belim gobčkom  Smiley, srečno in zdravo leto 2010!  Smiley Pa tudi vsem tvojim!  Kiss
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #329 : sreda, 30.12.2009 : 14:59:42 »

Pega, Pegica, Pegolinka - le tako naprej s tvojima človekoma! Vse naj naj, pa da bo res veselo 2010 - od nas vseh  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines