mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.07.2024 : 11:41:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Uspavanje - kdaj?
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uspavanje - kdaj?  (Prebrano 86005 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
chilly
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 131


« Odgovor #60 : četrtek, 18.01.2007 : 16:06:00 »

Ko sem brala vaše zgodbe, so se mi ulile solze. Moj kuža je še zelo mlad (3 mesece), ne predstavljam si koka bo, ko bo odšel.

Upam, da ti bo kmalu lažje. Wink
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #61 : torek, 13.02.2007 : 23:32:32 »

Tudi jaz se pridružujem mnenju drugih, kuža ti sam pove, da je pripravljen oditi in , da ne more več. Čeprav ti je še tako težko, mu vidiš v očeh. In, ko je pripravljen oditi, mu pustite oditi. To je moje stališče.
Če pa ima kuža kljub starosti in bolezni še veliko volje do življenja in iskrice v očeh, pa mu pomagajmo, kolikor se da. Pa čeprav težko vstaja, gre težko po stopnicah in potrebuje mehko, pretlačeno hrano, pa pleničke in še sto drugih stvari.
Sama sem mnenja, da prijatelja, ki mi je podaril vso svojo ljubezen, veliko skupnih ur, dni, mesecev, let, tudi jaz ne bom pustila na cedilu. Mu stala ob strani in ga "pedenala", ali pa ga pospremila na zadnjo pot, ko mi bo povedal, da je čas.

Vsem, ki ste se pa morali posloviti, vem, da je težko, veste pa sami, da ste imeli nekaj zelo lepega, kar marsikdo nima - brezpogojno ljubezen in samo vajin čas!
Lp
alenka
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #62 : četrtek, 26.04.2007 : 09:23:55 »

Mene pa zanima, ali je na Gorenjskem kakšen veterinar, ki pride na dom uspavat psa? Fantova psička ima namreč 17 let, komaj hodi (včasih ji odpovejo zadnje tačke), ima 2 precej veliki buli, ne zadržuje več vode in blata,... V avto je ne spravimo niti slučajno, saj se z njim še nikoli ni peljala pa bi ji radi prihranili ta stres.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #63 : četrtek, 26.04.2007 : 10:21:25 »

Poklicite veterinarja h kateremu obicajno peljete psa in se z njim dogovorite. Mislim, da ne bi smel biti problem.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #64 : četrtek, 26.04.2007 : 11:41:26 »

Je problem, zato pa sprašujem. Ker to ni življenjsko nujna zadeva, pač noče pridet na dom.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #65 : četrtek, 26.04.2007 : 12:00:19 »

Tina, mogoce bi kaksen bolj privat vet prisel na dom. Recimo un iz okolice Kranja... Iz Lesc dvomim da hodijo na dom... Undecided
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #66 : četrtek, 26.04.2007 : 12:13:26 »

Tina, poskusi na škofjeloški kliniki. Ne vem če lahko ime napišem, tam dela moj znanec, ki je vedno pripravljen tudi za obisk na domu.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #67 : četrtek, 26.04.2007 : 12:59:38 »

Bom probala malo poklicat okoli- ja, ravno iz Lesc (kamor vozijo njihovo drugo psičko) ne hodijo na dom. Na Jesenicah (to je najbližje) pa verjetno ni nobenega privat, ne?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #68 : četrtek, 26.04.2007 : 13:06:03 »


Klinika za male živali, Bernik Staš s.p.
Škofja Loka
04 515 35 50
Logiran
jernej_le
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #69 : sobota, 04.08.2007 : 22:37:08 »

Ke ma pes  hude probleme je bol de sega uspava kt pa de ga psitiš de se matra.Vem ke sem ga mogu včerej svojga Rexa dat uspavat Cry.Star je bil 10let pa 5mescov.Bil je še zelo živahen ampak je mov probleme s hrbtenico.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #70 : sobota, 04.08.2007 : 22:41:47 »

jernej_le,
na tem forumu se za pisanje uporablja knjizna slovenscina.

Sozallje ob izgubi Rexa.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
jernej_le
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #71 : nedelja, 05.08.2007 : 16:38:01 »

Sam osebno ga še vedno pogrešam vendar pa mislim,da sem ravnal prav.
Se opravičujem če nisem pisal v knjižni slovenščini.
Logiran
zoyaoli
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #72 : ponedeljek, 27.08.2007 : 19:10:10 »

jernej_le, žal mi je za rexa;
kaj pa je imel s hrbtenico?
naša 8 letna zoya (rottika) ima hrustančen izrastek v križnem delu, ki ji pristiska na hrbtenjačo - posledično ne čuti zadnjih nog in zelo težko hodi - po stopnicah sploh ne;
veterinar nam je svetoval B vitamin, vendar izboljšanja ne bo, ker pa je imela težave s srcem pa je odsvetoval tudi operacijo... vsak mesec je slabše.... Cry
Logiran
jernej_le
novinec
*
Sporočil: 4


« Odgovor #73 : nedelja, 02.09.2007 : 23:56:11 »

jernej_le, žal mi je za rexa;
kaj pa je imel s hrbtenico?
naša 8 letna zoya (rottika) ima hrustančen izrastek v križnem delu, ki ji pristiska na hrbtenjačo - posledično ne čuti zadnjih nog in zelo težko hodi - po stopnicah sploh ne;
veterinar nam je svetoval B vitamin, vendar izboljšanja ne bo, ker pa je imela težave s srcem pa je odsvetoval tudi operacijo... vsak mesec je slabše.... Cry
menda je bila prišipnjena oz. živec vsaj tako je dejal veterinar
sicer pa je rex že v mladosti imel displazijo kolkov tako da sem v začetku mislil da je problem v kolkih
Logiran
timi12
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #74 : torek, 20.05.2008 : 13:55:39 »

 ali je možno da psu, kateremu tekočina zalije želodček in pljuča, ter odkrijejo rakaste metastaze na pljučih, ni pomoči??? in da je njegova diagnoza le pogin Huh? hvala za odgovore
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Uspavanje - kdaj?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines