mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 15.08.2024 : 01:42:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Škotski terier - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Škotski terier - čvek  (Prebrano 27446 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #90 : nedelja, 25.02.2007 : 21:53:24 »

Živjo,ja res škoda ampak sva bila ves čas tam  Huh - no vmes je tudi malo počival ko sem pripravljala Airedalko Breeze za v ring. Pa tudi slišat ga je bilo saj je mulo pravi Škot - malo aroganten Shocked , malo živahen Cheesy, malo vzvišen Roll Eyes, no do predstavnic ženskega spola pa tudi zelo nežen!!
Danes je bil tudi ponosen saj je dobil svoj prvi Res. CAC!! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

lp
neva Wink
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #91 : nedelja, 25.02.2007 : 22:08:57 »

Vili je bil daleč najlepši Smiley in čisto priden, jaz nisem nič videl da bi kaj nagajal Smiley, čestitke in pozdrav vsem.
Logiran
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #92 : nedelja, 25.02.2007 : 22:35:48 »

 Hvala, hvala ,res sem ponosna na tega lumpa. Cheesy Cheesy No čestitke pa tudi tebi - tvoj"naraščaj" - mali Westi je pravi cuker in njegov prvi nastop v ringu je bil prav osupljiv za tako mladega kužka!! Cheesy Cheesy
 
Neva Wink
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #93 : nedelja, 25.02.2007 : 22:44:27 »

A pol je bila tista mala bela kepica od robin naraščaj(mel je tako luštno ovratnici s snoopyjem   Wink )? Res je bil cukr!  Cool Jst sm se bila pri mehkodlakih pšeničnih tko da sm pol res slepa, ker airedalce sm vidla, no vsaj tiste ki jih je rihtala Mirja. Škotka sm vidla pa samo Peabear-ja se mi zdi, po lastnici sodeč Undecided Ah, bo zihr še kaka priložnost.
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #94 : nedelja, 25.02.2007 : 22:51:25 »

Je pa tu  res da nisem čakala do samega ocenjevanja škotov. Danes so mel res tko čudno, ura je bla dve, pa je blo pregledanih šele pol pasem v fci3 skupini. Ne vem no ampak moje mnenje je, da je bla danes organizacija ena izmed slabših. Sad  Čestitke za Wilčija!!!
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #95 : nedelja, 25.02.2007 : 23:13:38 »

Ja tisti mali štrukel je Snoopy, moje dete iz lanskega legla, živ ko hudič, zvedav, radoveden, ampak toleranten in prijazen do drugih psov in prislužil si je res zelo brezhiben opis sodnika in kasneje v defileju prišel celo med prvih 5 najlepših najmlajših vseh pasem.

Ja, sodniku za terierje so naložili preveeeeeč psov, nevem če smo že kdaj toliko čakali

No saj ne zamerite če kar tukaj pri škotih prilepim slikce, saj smo v žlahti a ne Smiley
Snoopy West in Show Cheesy


http://i28.photobucket.com/albums/c222/westinshow/533f8bad.jpg
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #96 : petek, 02.03.2007 : 16:06:06 »

Kdaj bo pa kakšno legla škotkov popestrilo slovensko pasjo sceno? Grin Grin Grin
Logiran
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #97 : petek, 02.03.2007 : 22:40:58 »

Ja zelo, zelo kmalu. V zacetku aprila bo moja Queenie drugic mama. Cheesy Tokrat sem se odlocila za zelo ekstravaganto in zelo kvalitetno kombinacijo dveh sampionov! Shocked Cool Vse info in fotke najdete na moji spletni strani. Plemenjaka pa si lahko ogledate kar tule levo malo vise.......!!!!! Jana pa se je zelo potrudila in tudi moje novice pripraila ena A s crtico!!!! Cheesy Grin Cheesy Grin

lp

Neva  Wink
Logiran
scottie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #98 : nedelja, 04.03.2007 : 21:20:42 »

Živjo,
Še moje čestitke obema z Vilčijem. Harvey je preživel prvi teden v reji pri moji mami, mislim, da se je imel odlično, ker je bil danes čisto vesel, ko smo šli k njej na obisk in presenečenje, včeraj nas je bil grozno vesel in ni bil nič užaljen. Torej se je gotovo imel fino, za podkupnimo pa je dobil novega pliškota.

Lep pozdrav, Barbara
Logiran
tincat
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


« Odgovor #99 : nedelja, 04.03.2007 : 22:44:29 »

Same lepe novice s "Fci3 scene"!  Cheesy
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #100 : torek, 05.06.2007 : 13:07:21 »

No pa smo dočakali tako težko pričakovane črne Škotke  Smiley Cheesy
30.5.'07 je moja draga Liza rodila dve punčki in enega fantka, Britney, Bridget, Billy. Mladički lepo napredujejo in mamica skrbno pazi nanje in postori vse potrebno.
Lep pozdrav vsem  Wink
Slikce pa na spletni strani  Smiley
Logiran
Polona
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 116


« Odgovor #101 : torek, 05.06.2007 : 20:30:40 »

Jaz bi pa po Hrusici 07, v tej temi rada cestitala Barbari in njenemu Harveyju za odlicen nastop v ringu. Za prvic je bilo vec kot super in mislim, da si je prvaka razreda mladih  Cheesy  Cheesy  res zasluzil.
Cestitke pa tudi Nevi in Willowu....tamaucek je vedno boljsi in boljsi   Grin

lp, Polona  Wink
Logiran
scottie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #102 : sobota, 09.06.2007 : 22:37:09 »

Malo pozno, ampak Polona vseeno hvala! Doma sva bila oba potem preostanek nedelje-mrtva. Ampak ko bo več kilometrine se bova že navadila.

Lep pozdrav, Barbara
Logiran
robin
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 427


« Odgovor #103 : ponedeljek, 09.07.2007 : 11:05:52 »

 Smiley  naši malčki so prečudoviti  Smiley

http://i28.photobucket.com/albums/c222/westinshow/SV104370500x375.jpg

http://i28.photobucket.com/albums/c222/westinshow/SV104315500x375.jpg

še veliko več fotografij na spletni strani in v foto albumu  Cheesy
Logiran
terier
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 136


« Odgovor #104 : nedelja, 30.09.2007 : 20:07:27 »

Pozdravljeni ljubitelji Škotskih terierjev, Cheesy

pri nas se dogajajo lepe stvari  Smiley- še par detaljev  je potrebno urediti pa pridem z veliko novico na dan - vabljeni, da  kmalu zopet obiščete tale forum in pa mojo internetno stran .

lep pozdrav

Neva  Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: Škotski terier - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines