mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 10:44:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Aljaški malamut - čvek
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Aljaški malamut - čvek  (Prebrano 332559 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Blond
gost
« Odgovor #420 : torek, 07.02.2006 : 12:21:31 »

ni panike...

Midva greva jutri z Luno na Roglo pa tam do Lovrenških pa nazaj... upam, da bom zmogel Smiley
Soboto pa ne vem kako bo.... jaz sem v trgovini do 14.00 pol pa je že tema

tak da skoraj sigurno nič ... v nedeljo mogoče
se bomo slišali
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #421 : torek, 07.02.2006 : 14:50:36 »

evo tukaj so linki do trgovine, kjer sva midva narocila vrv in oprsnico
http://www.howlingdogalaska.com/supplies.html

tukaj si pogledas kaj bi imel, potem pa narocis pri...

http://www.takajaervi-sleddogkennel.de/shop/pi-73253036.htm?categoryId=5

sicer je vse v svedscini in moras prej mejl gor pisat, da ti oni povejo, kaj tocno moras narocit..

saj ce se bo kdo od vas odlocil, da bi kaj kupil, lahko zberemo narocila in potem jaz posljem mejl na svedsko in se zmenim, tak kot sem se ze prej...mislim da bo tak najhitreje...

kaj pravite?
Logiran
Malamut
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 22


« Odgovor #422 : torek, 07.02.2006 : 22:19:14 »

Evo jaz bi mel (SKIJORING BELT, SKIJORING LINE FOR 1DOG, SKIJORING LINE
FOR 2 DOGS,  NECKLINE) cca 100 EUR sem naračunal... Fajn bi blo da čiprej naročimo, da ne bo snega prej pobralo Smiley



Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #423 : torek, 07.02.2006 : 23:24:56 »

Jaz razmišljam, da bi naročila standardno oprsnico, toda ne vem, kako bi se uskladili (prevzem pa to). Naj mi prosim nekdo piše na samoyedsammy@yahoo.com (oprsnico pa bi rabila še pred 25.2.).
Logiran
quatebriga
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #424 : sreda, 08.02.2006 : 10:38:57 »

Gledal sem po i-netu in opazil, da se da z psmi vozit tudi z kolesom. Če greste v Googe iskalnik in vpišete "bikejoring" se odpre cel kup strani na to temo. Sedaj pa vprašanje: A mislite da uporabljajo iste oprsnice in ostalo opremo kot pri Skijoringu? Jaz nisem v živo videl ne eno ne drugo, tako, da bi vas prosil za mnenje. Ker smučam ne kolesarim pa in bi z veseljem naročil te zadeve, če so iste in če se še da.
Moj Ram je sedaj začel zgubljati dlako. PA TO NI RES. Dlake ni ne konca ne kraja  Shocked no mu poleti vsaj vroče ne bo.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #425 : sreda, 08.02.2006 : 11:35:30 »

Ojla..Blond ma med tistimi fotkami ni blo težko zgrešit Lune, sem jo najdla. Tako,da če se je Malamut malce zmotil nič zato  CheesyGrin. Se res vidi, da sta z mojo sestrici. No moji je že mal začela nova dlaka rast, je pa vseeno še vedno prava oskubljenka, pa spet je tak svetla skor kot je bila v leglu Angry
Pa Andreji hvala za linke, si bom ogledala čez dan, Sam glede oprsnice mi malce pomisleke dela, vsaj pravijo da mora biti po meri, ne vem pa kolko bo moja še zrasla. No po fotkah sodeč opažam, da so vaši lepo na ovratnicah, moja žal ne more več imeti ovratnice, tako,da jo mam že od jeseni kar lepo na oprsnici, ker drugače ima posledice, ker ovratnica jo ful na  a kašelj draži.

Guatebriga očitno gre tvoj AM  po vzgledu naših Am, pr moji je to trajalo en mesec, se je sedaj šele umirilo. Pa men se zdi , da se to guljenje dlak ful prekmalu je začelo. No psi že vedo kdaj je pravi cajt za to Grin . Tak da boš boš sedaj polno dlak Grin.


ok lep vsem skupi
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #426 : sreda, 08.02.2006 : 13:12:11 »

sammy saj v bistvu si lahko tudi sama naročiš oprsnico, tako da ne bo problemov s prevzemom...glede skupnega naročanja smo se pogovarjali le zato, ker sva midva z blondom dala več kot 5000 sit za poštnino, kar je bilo celo več, kot je stala ovratnica....

ne vem zakaj je bilo tako drago....znamke na paketu so bile nižje vrednosti, tako da zgleda, da so si še kaj druga zraven zaračunali.

glede velikosti oprsnice...za luno smo kupili malo večjo oprsnico, saj bo še malo zrastla...ko je imela še zimsko dlako, ji je bila skoraj prav...zdaj pa ji je mogoče malenkost prevelika, ampak to vsekakor ne ovira pri vleki, saj se takrat oprsnica raztegne po telesu in prevelika širina ne moti...

martin, se bomo zmenili za naročilo...mogoče v nedeljo na arehu?
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #427 : sreda, 08.02.2006 : 13:22:31 »

quatebriga... seveda se da tudi s kolesom vozit...če pogledaš na zgornja linka, boš tam videl, da uporabljajo distance oprsnico za skijoring, bikejoring, canicross in dog trekking...torej veliko možnosti za različno vrsto rekreacije s svojim psom...zraven imajo še skijoring pas ali pa trekking pas ter springerja, ki ga zmontiraš na kolo in nato pes teče poleg tebe, ko kolesariš...glede na to, kako ta springer zgleda, to verjetno ne bo za AM, ki radi vlečejo....prepričajte se sami na linku : http://www.springerusa.com/

Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #428 : sreda, 08.02.2006 : 13:29:22 »

Andreja kakšno velikost oprsnice pa sta potem vidva vajini luni kupila, po mojem bo ta tud za mojo čsito ok, bolje da je malenkost večja kot pa pretesna Smiley
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #429 : sreda, 08.02.2006 : 13:48:04 »

se nekaj sem našla...

http://www.dog-training.com/walkydog.htm
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #430 : sreda, 08.02.2006 : 13:49:06 »

glede velikosti zdaj ne morem nič rečt, ker je luna z oprsnico na smučanju :-)))

bom pogledala, ko pride nazaj in ti sporočim...

Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #431 : sreda, 08.02.2006 : 13:56:37 »

sammy saj v bistvu si lahko tudi sama naročiš oprsnico, tako da ne bo problemov s prevzemom...glede skupnega naročanja smo se pogovarjali le zato, ker sva midva z blondom dala več kot 5000 sit za poštnino, kar je bilo celo več, kot je stala ovratnica....

vem, saj ravno zato ... Undecided
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #432 : sreda, 08.02.2006 : 14:24:54 »

Adreja...ja jst glih pregledujem tisto stran, pa je ful dobrih stvari,  a kej veš zakaj se pa leash with bungee uporablja? No sem že kar drgač se odločla kaj bi, sam še glede oprsnice. Pa ima tvoja to oprsnico čez celo telo? Res bi blo fajn, ko bi se enkrat dobil, me prav zanima, kako bi se moja razumela tud s sestrico, z bratcem se ful štekata. No sporoči velikost od tvoje Lune. Lp   
Logiran
Malko
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #433 : sreda, 08.02.2006 : 19:42:54 »

Res bi lahko naredili kakšno srečanje malamutov, se kje dobili, izmenjali mnenja.
Me zanima kako bi se naši medvedki razumeli med sabo  Cheesy
Blond in andreja3 a vidva z Luno že tečeta skijoring? Kako se obnese Luna, koliko močno vleče? Če vidi kakšnega drugega psa, a gre naprej po poti, a zavije za psom, pa je potem malo spremenjena trasa  Cheesy
Me zanima kako bi bilo pri mojem Malu. Se bi spravla ta skijoring, samo najprej še rabim tekaške smučke itd ... , pa vse to kar spada zravn  Cool
Isto oprsnco kot za skijoring bi lahko najbrž uporabila tudi za vleko sank, ali ne ?
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #434 : sreda, 08.02.2006 : 21:01:08 »

andreja ali Blond, naj mi prosim eden od vaju piše na mail, da vama lahko nekaj sporočim (ker nimam vajinega naslova).

Malko, ja - uporablja se ista oprsnica.
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Aljaški malamut - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines