mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 07:16:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Aljaški malamut - čvek
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Aljaški malamut - čvek  (Prebrano 330600 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #315 : ponedeljek, 26.12.2005 : 12:35:55 »

ojla adnreja3...ja tud moja je rada grizla, sam tega ne počne več že nekaj cajta, ima kar nekja igrač in rajši tiste grize...Drugače tud moja do osmega meseca kar pridno je jedla potem pa začela štrajkat, no samo da moja ni prav nič debela...koliko pa je tvoja psička stara? na slikci je prav luštkana tvoja psička.. lp. aska
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #316 : ponedeljek, 26.12.2005 : 15:59:35 »


Cav,najprej vsem ene lepe praznike,tut moja Gaja(je sicer husky)non stop grize,tako da sem čist pogrizena.Tri dni nazaj sva skupaj počivale ,pa me je na čelo tak ugriznila ,da se mi kar fajn pozna.Sam mi vsi pravijo ,da je pač še mladič in da bo to mimo,srčno upam,ker če ne bom kmalu ostala brez dlani pa vse hlače bodo tudi strgane :)Igrače pa sploh niso zanimive,čeprav ji je tdej božiček prnesu eno tako igračo,ki je tak štrik da ga lahko na eni strani jaz držim,na drugi ga pa Gaja vleče in ta je trnutno zanimiva ,sam ne tako kot moja pogrižena roka Smiley.Najbrž sem spregledala,koliko pa je stara tvoja Luna(Gaja je zdajle stara tri mesece pa en teden).Je pa tut tako tako,trenutno sma na briketih evkanuba puppy medium,sam ji ne grejo tako v slast Huh,mam pa še ene od tehnikal v rezervi pa boma še tiste poskusle, da vidimo kako bo s tistimi Wink.Najrajš pa ma seveda tisto hrano, ki jo jemo mi,še posebej ostanki od mesa,kar je zdajle čez praznike seveda redno na meniju.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #317 : ponedeljek, 26.12.2005 : 19:25:58 »

Ojla Petra M, potem imaš še čisto mlado psičko..ja sej tud moja je pri tej strarosti kar neki mogla grizt, no dokler ji niso novi zobki zrasel, sedaj je kar ok, zelo redkokdaj se sprav kaj tak gristii in še to je največkrat štrik na sprehodu, igrače pa tudi moji niso ne vem kako zanimive bile, no enkrat bolj drugič manj. Je pa res, da ko sva obiskovali malo šolo so moi glede tega svetovali, da nima nikol igrač ves čas na razpolago, da edino takrat ko ji jih jaz dam, pa potem tud vzamem. Nekaj cajta res tako naredila in od takrat ima igrače veliko rajši. No sedaj jih ima spet skoz na razpolago. no pa lp
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #318 : ponedeljek, 26.12.2005 : 20:41:05 »

Ja Gajči je res pasji dojenček  Cheesy,prejle smo se šli sankat in je zdej taka crkica da spi kot  top  :)Drugače pa ji devam kosti ali pa kite goveje ,ki so priporočljive za grist pa si vse zakoplje ;)Ali so vaši psički tut tako skakali po drugih???Moja čisto po vseh :-\Kaj ste naredli???Drug teden greva pa k veterinarju se cepit proti pasji kugi,ker še ni bla in mi je danes stric,ki je upokojen veterinar to močno priporočal,no bomo videli če se bo Gaja stinjala s tem Roll Eyes

           Pozdravček vsem G&P
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #319 : ponedeljek, 26.12.2005 : 22:37:43 »

petra imaš še kko fotko od tvoje mlade zverinice? Ja skačejo tak vsak mlad pes prav rad, to jih mine počasi ko odraščajo, no na srečo moja kar hitro je nehala skakat, čeprav še vedno tu pa tam skoči, ampak samo na poznane ljudi. imam pa večji problem, ko sva na sprehodu, misli, da jo mora kr vsak pobožat, ker je navajena tega ko je bila še manjša , da so drugi ljudje to počeli, sedaj se je pa že marsikdo boji. A ima kdo drug tud take probleme? Sej jo poskušam odvadit, da rine k drugim ljudem, včasih uspešno včasih ne, a vaja dela mojstra. Enako jo poskušam odvadit, da rine k vsakmu psu ki ga vidi, ker k vsakmu psu pa tud ne more it, niso vsi prijazni..lp.aska
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #320 : ponedeljek, 26.12.2005 : 23:58:01 »

luna je stara 9 mesecev...

res je, da je, ko je bila mala mogoce bolj grizla, dokler ni menjala zob...ampak se vseeno pa ni nehala....

sicer ne grize tako kot Gaja, da bi imela roko pogrizeno, ampak samo prime za roko in rahlo stiska...tako da vsaj nismo vsi pogrizeni...

je pa drug problem, ki nas bolj moti....pogrize in raztrga vse, kar ji pride pod zob...se posebej ko je sama in ji je dolgcas....nobeden niti pomisliti ne upa, da bi kje pustil cevlje ali copate...pa tudi ze kotne letvice je pogrizla....pa vrata...pa roze in grme...vseeeee....

poleg tega pa imamo na vrtu, kjer bi naj bila trava pravo bojisce....same luknje in nic trave....smo ji luknje sproti zakopavali in ji govorili, ko smo jo zraven dobili, da ne sme kopat, pa nic ne pomaga....

no ja....kaj hocemo...tudi to smo vzeli v zakup, saj smo vedeli, da AM radi kopljejo luknje...in videli smo, da je to res....

lep dan!
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #321 : torek, 27.12.2005 : 00:08:59 »

ojla andreja ja no potem je tvoja psička stara kot moja, od kod ste pa jo dobili
, mogoče celo iz istega legla kot je moja?...no tud moja kr neki škode naredila je, da ne govorim kolko luknj je navrtu že skopala, no tud bom mogla vse te luknje zakopat nazaj, sam kakor mojo poznam, bodo spet kmal luknje, no škodo edin takrat delala ko je bila sama, no copate pa čevlje pa ves čas lepo na miru pustila je....lp
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #322 : torek, 27.12.2005 : 00:16:24 »

nasa luna je iz pragerskega!

od kod pa je tvoja aska?
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #323 : torek, 27.12.2005 : 00:17:56 »

o moja je tudi iz pragerksega
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #324 : torek, 27.12.2005 : 00:19:19 »

sej po fotki je luna čisto mami podobna
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #325 : torek, 27.12.2005 : 00:19:35 »

kul!

torej sta sestri....

od kod pa si ti?

bi se lahko enkrat dobili
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #326 : torek, 27.12.2005 : 00:20:45 »

smo zadnjic bili na obisku pri mami...pa je ni cev poznala in jo je hotla napast...

pa smo gledali slike in je mama njena bila v tej starosti res taka kot je zdaj luna
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #327 : torek, 27.12.2005 : 00:23:35 »

sem iz lj..ja pa res bi se kdaj lahko dobili..ja mama res krasna je bila, tud oče po fotki krasen bil,,moja se je taka kot tvoja, sam da ima še očala...iz kod pa si ti
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #328 : torek, 27.12.2005 : 00:29:32 »

aska, andreja kake slike svojih malamutk  Smiley ?
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #329 : torek, 27.12.2005 : 00:31:03 »

jaz pa sem iz MB.

mislim da vem, katera je bila tvoja...

ful so bili lepi mladicki...

mene samo malo skrbi, da luna ne bo tako velika kot njena mama....kr je dooosti manjsa od nje...koliko je visoka tvoja aska? luna je imela nazadnje plecno visino 58, pri 8 mescih... debela sicer je kot pujsek (mogoce tud zgleda zaradi dlake)...ampak mala se nam zdi...sicer AM rastejo do 18 mesca, tak da se ima malo casa :-)))

ej, ce boste sli kaj na obisk k mami, se moramo dobit...bi blo kul, da se sestri srecata...
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Aljaški malamut - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines