mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 17.09.2024 : 06:19:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Aljaški malamut - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Aljaški malamut - čvek  (Prebrano 330575 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #300 : ponedeljek, 19.12.2005 : 14:57:08 »

mojmu sibu pa dlaka zdej odpada pa ne vem zakaj  Shocked ... hvala maja  Smiley men so usi haskijiiiiiii pa malamutiiii ušeč  Cheesy Grin Smiley ! Mormo narest eno srečanje da se sib fejst zlaufa  Smiley
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #301 : torek, 20.12.2005 : 12:36:44 »

sib...sej moji živi tud že zdj odpada. čeprav naj bi se dlaka menjala jeseni in spomladi... hmmm...pomoje ni nič narobe, živi je lani nekje v začetku leta.letos pa malce prej  Huh
a drugače maš ti svojega AM ponoči v hiši ali zunaj?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #302 : torek, 20.12.2005 : 12:39:14 »

Fejs zlaufa - ne vem, če je to sploh možno  Grin Grin. Alba in Kan se lahko celo uro neumorno podita kot dva norca okoli hiše. Sploh ni konca  Grin Grin.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #303 : torek, 20.12.2005 : 12:53:57 »

heheheheh...poznam to ja Wink grem poleti z živo na rolerje, pa prerolam po 14km in v istem dnevu greva še tečt pa hodt ene 7km pa prideva domov pa bi živa še kr tekala naokoli  Cheesy Cheesy
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #304 : torek, 20.12.2005 : 14:39:46 »

sib je ponoči vzunaj saj ima zelo topel pesjak pa še ugaja mu klima vzunaj  Smiley
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #305 : torek, 20.12.2005 : 14:45:16 »

no sej živa je tud zunaj, mogoče je parkrat na teden pri meni v sobi.spi pa sedaj bolj poredko pri meni, saj ji je ful prevroče, sploh sedaj ko imamo gretje do konca Smiley tako da je kar v pesjaku. ravno zato se mi zdi da je prekmalu zamenjala dlako  Huh
Logiran
Malamut
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 22


« Odgovor #306 : torek, 20.12.2005 : 16:22:55 »

Sib,  Snežka je stara 3 leta, ima rodovnik in 8 malih paglavcev Smiley Jih je tak zanimivo gledat, ko se igrajo da je joj!!!!! Smiley  Na tisti sliki pa je bla stara dobri dve leti, ji pa je ravno vsa dlaka odpadla, ker je blo nekje konec februarja....
Logiran
quatebriga
novinec
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #307 : torek, 20.12.2005 : 18:48:16 »

Vidim, da ste prava ekipa ljubiteljev AM-ov. To je res super. No imam  pa eno resno težavo, ki je ne znam sam rešit. Moj Ram je star 8 mesecev, vellliiik, močan in zdrav. Problem pa je v prehrani. Poje vse (beri VSEEE!!) solato na vrtu, krompir si izkoplje, paradižnik vkrade (nazadnje je vkradel celo štrucu kruha in jo tudi pojedel) Po vsej tej hrani ima potem tako drisko, da se mi prav smili. Blato je v redu samo, če je svoje brikete, ki pa jih nima rad in jih poje samo za "vzorec". Brikete sem menjaval in šel k veterinarju. Ta ga je razglistil z dvotedensko terapijo jemanja nekih tablet. A ima kdo kakšen nasvet za mojega pridnega AM-a?
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #308 : torek, 20.12.2005 : 19:13:00 »

quatebriga welcome to the club  Grin, moj poje use + brikete, ni izbirčen in poje čisto use od zelja do mesa  Cheesy Smiley, probaj ga stradati in mu čez nekaj časa daj samo brikete... ne dovoli mu pač da je kar njemu paše ane. A maš kako slikico svojega požeruha  Smiley ?



lp
Logiran
York
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #309 : četrtek, 22.12.2005 : 18:22:05 »

Ja jaz imam samojeda pa je tudi grozno ješč, čeprav drugi lastniki samojedov pravijo da so bolj izbirčni.....naš poje vse od mesa, zelenjave, riža, zdroba, sadja tudi birkete ima rad, najboljše od vsega pa so sveže konjske fige  Wink Ful pazim da jim ne pride blizu ampak mu že nekako rata. No ampak jaz imam to srečo da moj nima driske....
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #310 : petek, 23.12.2005 : 14:45:23 »

tudi naša Luna poje vse kar vidi, le svojih briketov nekak noče najbolj jesti...

glede izpadanja dlake, pa tudi njej povečano izpada dlaka zadnja 2 tedna....tako da je povsod, kjer pogledaš vse belo... Smiley
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #311 : nedelja, 25.12.2005 : 21:08:23 »

lepo pozdravljena luna  Smiley, sklepam da imaš luno na avatarju(popravi me če ni  Smiley ) Res je lušna  Cheesy Grin . Koliko je stara ? Maš kako slikico ? Glede Am se mi pa res zdi da so ena najmanj izbirčnih pasem in so pravi požeruhi  Cheesy Smiley .



LP
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #312 : nedelja, 25.12.2005 : 21:13:55 »

tudi naša Luna poje vse kar vidi, le svojih briketov nekak noče najbolj jesti...

katere brikete pa ima?
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #313 : ponedeljek, 26.12.2005 : 09:14:33 »

ojla...tudi sama sem lastnica devetmesečne psičke AM in tudi moja trenutno štrajka pri hrani. No trenutno se je odločila, da briketov ne mara več, čerpav dobiva le najboljše in ji moram zmeraj kaj zraven dati, da jih vsaj nekaj poje. Kar se tiče odpadanja dlake, pa ni take krize, septembra ji je malce več odpadala, sedaj skoraj nič. lp Aska
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #314 : ponedeljek, 26.12.2005 : 12:23:42 »

lp!

ja luna je to na sliki...

no, ko je bila dojencek je imela hills nature's best in jih ni jedla...pol smo ji kupili nutro large breed pa jih je imela zelo rada...ko pa je bila stara 8 mesecev je zacela strajkat in je jedla samo, ce smo ji dali kaj zraven...zdaj smo ji pa kupili se hill's large breed in jih zmesali z nutro za prehod....pa jih je prvi dan zelo rada jedla...drugi dan malo manj rada....cez nekaj dni pa ne vec...kr je cakala na dodatek...potem pa jih nekaj dni poje bolj malo, kot jih mora, en dan poje vse...kak ji je...

moram pa reci, da je kr debela in to ni nic narobe, ce en dan ne poje vsega....

vsekakor smo ugotovili, da nas ima vse pod kontrolo in tocno ve, kaj mora, da dobi se kak priboljsek...pasji  Wink

nekaj me se zanima....kaj vasi malamuti tudi radi grizejo? nasa je najbolj srecna ce te grize....ne to zdaj tak, da bi te bolelo, samo roko ti stiska...namesto kosti...

smo ji kupili nesteto igrac za grizenje...pa niso tako zanimive kot mi....
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Aljaški malamut - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines