mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 12:22:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Aljaški malamut - čvek
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Aljaški malamut - čvek  (Prebrano 327441 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Blond
gost
« Odgovor #330 : torek, 27.12.2005 : 00:32:37 »

Nimamo kam dati slikc....
SIB kaj predlagaš ... kam jih najbolje ULjati ??

Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #331 : torek, 27.12.2005 : 00:38:21 »

hei blond  Smiley , slike lahko date na www.moj-album.com ali pa jih pošljete na moj mail syr@email.si

hvala in lp
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #332 : torek, 27.12.2005 : 00:39:17 »

Nimamo kam dati slikc....
SIB kaj predlagaš ... kam jih najbolje ULjati ??



Tega nisem najbolje razumel hehe  Smiley

lp
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #333 : torek, 27.12.2005 : 00:52:16 »

ojla sib, tud kake fotkee bodo no če ne več pa vsaj ena od moje AM...ja  Andreja sigurno kej  mamo greva z asko obiskat, res takrat se morata tud sestrici vidt, sej moja se res ful rada vozi v avtu tako, da ni to noben problem,mje pa res, da čudovite mladičke imeli so.,,Za mojo vsi pravjo da je ful velika, pa da je pes,  čeprav se meni še ne zdi tak gromozanska, itak bosta pa še zrasli, imata še dovolj časa, no je pa bratec od najinih psičk večji od moje že okol 10 cm
Logiran
Malko
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #334 : torek, 27.12.2005 : 22:28:41 »

Pozdravljeni vsi. Jaz imam tudi AM. Ime mu je Mal (kot malamut, če bi imel haskija bi bil pa Has Smiley
Star je 9 mesecev, skoten 20.3.2005 (riba po horoskopu kot jaz Smiley. Je iz Pragerskega. Lep, ogromen, pa saj so vsi AM lepi in ogromni:)
Ja grize tud, samo ni panike, je že bolj. Enkrat sva se nekaj ravsala s psom, sem kar rekel psu, da kako bi pa bilo, če bi ga jaz grizu za tace kot on me za roke. Me je mal postran pogledu, kot bi me zastopu, no pa mi ga ni ratal za taco ugiznt, dost ni mankat. Včasih se igrava, ravsava kot bi bila oba AM Smiley
Drugač je pa nagrižen stopnjišče, po novem načet tepih v dnevni sobi, star fotel od kavča (sem imel že itak prej kupljen nov kavč) kakšna luknja na dvorišču. Je pa priden drugač. Če je zletan in sit, je zelo priden. Aja, prdi kot ... Smiley
A potem imamo pse iz istega legla a ne Smiley
No pište kaj.
LP Malko
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #335 : torek, 27.12.2005 : 22:59:03 »

Lepo pozdravljen Mal  Smiley, tvoj AM je čista kopija mojega Siba glede face  Cheesy Grin Smiley kot da bi bila brata hehe sam da je moj 5 mescov star  Smiley ! Imaš mogoče kake slikice svojega Mala da vidimo lepotca  Cheesy .  Lol zdej vem da moj pes ni edini k prdi  Grin



lp
 
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #336 : torek, 27.12.2005 : 23:09:56 »

ojla sib kje si pa ti svojega Am dobil? Meni so vsi Am prav luštkani in mi nikakor ni žal, da sem se za to pasmo odločila....lp.aska
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #337 : torek, 27.12.2005 : 23:14:00 »

jep res je vsi Am so lušni  Cheesy tudi men ni žal da sem izbral to pasmo in verjetno bom vedno imel Am  Smiley, svojega sem dobil v radomljah...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #338 : torek, 27.12.2005 : 23:40:49 »

sib pa ima tud tvoj tako zelo rad mimoidoče tako ljudi kotdruge pasje zverinice?
Logiran
Blond
gost
« Odgovor #339 : torek, 27.12.2005 : 23:47:34 »

No lepo to, da smo se našli .... bratci in sestrce iz Pragerskega.

Malko od kod si ti Huh
Bomo mogli organizirati srečanje da se dobimo vsi skupaj enkrat.
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #340 : torek, 27.12.2005 : 23:47:38 »

sib obožuje ljudi  Grin kar zbeži od mene pa gre k drugemu človeku pa klicanje ne pomaga  Roll Eyes, ljudi ima res rad in se prav nastavlja vsakemu ki gre naproti da ga pocrklja  Cheesy, pri psih je sprva nezaupljiv ampak potem postane zelo živahen in ga morem celo miriti ker  je malce pregrob v igri ... celo do mačkov je še kar prijazen ampak le če maček ne beži  Smiley
Logiran
andreja3
novinec
*
Sporočil: 31


WWW
« Odgovor #341 : sreda, 28.12.2005 : 00:01:13 »

lp mal!

kul da smo se nasli....

no, ce ste ze morda tak sami opazili...blond in jaz imava luno - skupaj...hehe

tako da ne bo kake pomote, ko bova oba pisala o luni....

prav zanimivo je, da sem zvedela, da tudi vasi AM prdijo....nasa ful prdi...kot neka stara babica...smo mislili, da je zaradi briketov, ampak druga psicka, ki ni malamutka, ne prdi po njih, tako da je to res ocitno nekaj glede pasme...

hehe...


nasa luna se drugih ljudi ne boji in se vseh razveseli....takoj bi rada, da jo bozajo, zato vcasih malo skace in je izjemno hitra ter laufa okoli njih....zaradi tega se je skoraj vsi bojijo in krilijo z rokami....pol pa jo se to seveda bolj zanima, saj misli, da se hocejo z njo igrati...

drugih psov pa se po vecini boji...sploh nemskih ovcarjev...ko je bila manjsa, jo je en napadel in od takrat naprej se vseh izogiba...nemskih ovcarjev pa se prav boji....

je bila enkrat fora, da smo bili na sprehodu, kjer smo srecali mesanca huskyja in samojeda, in samojeda, pa se je luna vsedla 4 metre vstran in ju gledala, ko sta se igrala in ju popolnoma ignorirala....

ce je kateri priletel k njej, da bi se z njo igral, je hitro pritekla k nama in se skrila za nogami...

prava bojecka je...po drugi strani pa se vedno sirokousti in spusca v druge pse, ki jih srecamo na sprehodu, ko pa pride do srecanja, pa se vstrasi...

no ja...
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #342 : sreda, 28.12.2005 : 13:30:57 »

Zdravo Malamut Smiley: sem slučajno zajadrala na to stran pa vidim Snežko - čeprav je še v živo nisem vidla - jo je pa moja Bela  Cool.

Kako kaj mali puheci? Zdaj postajajo vedno bolj živahni. Nisem še šla vse slikice skozi. Kolko so zdaj točno stari? Že majo imena?

Moja opica pa zdaj tut 100h uživa. Čist nora je na sneg.
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #343 : sreda, 28.12.2005 : 16:02:57 »

Hej pozdravček vsem,danes vam bom vsem lastnikom AM napisala za mene grozno zgodbico o ljudeh,ki kupijo psa zaradi tega ker lepo zgleda ali pa mogoč ker ne laja ali pa ker ima modre očke ali pa....V sosednji vasi imajo na eni veliki kmetiji AM in pozor nikoli ampak res nikoli ga niso še spustili iz boksa  Angry,no mogoče takrat ko ga dajo cepit(ja ampak samo takrat).In njihov AM je skoz obsojen na dobre 6 kvadratnih metrov.Vedno ko pičima z Gajo mimo na sprehod ,naju gleda z žalostnimi očkami Cry,men se pa tako smili.In prav vsem povem kako grdo ga imajo,saj vem da to že meji na opravljanje samo....Danes mi je pa presedlo in nisem več mogla, da ne bi povedla še vam,za katere vem da mate radi svoje AM in da jim nudite to kar najbolj rabijo svobodo in ljubezen.No naj vam povem...Z Gajo spet pičima ker se nama je mudilo na kosilo pa greva mimo tiste kmetije,pa vidim njihovega tastarejšega sina na smučkah,pa očitno še eno njegovo prijateljco in ta dva sta se sprevljala nekam smučat(čeprav mi ni jasno  kam, ker je tam okol sama ravnina Smiley).In ta srotek bogi AM ja pa cvilil pa skakal pa lajal pa na vsak način se je trudu povedat ,da bi pa on tut enkrat rad skakal pa se podil po snegu,da bi tut on rad bil svoboden,pa da bo kdo z njim norel,ona dva pa nič,kot da ga ne bi blo Sad.Men se je pa prav srce tgalo,ne morem verjet kako,kako lahko kupijo psa pa ga zaprejo pa pustijo na 6 kvadratnih metrih in si mislijo da če mu dajo za jest so pa nardili vse kar je potrebno.Mislim groza...Človek pa ne more naredit nič
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #344 : sreda, 28.12.2005 : 17:42:19 »

Pa jim je že kdo kaj rekel, al je to samo opravljanje za hrbtom. Mogoče pa se ne zavedajo, da ne delajo vse ok. Maš take talente tudi. Ko mislijo da je boks dovolj. Treba jim je rečt. Najprej na lep način, potem ap če ne gre pa zgrda. Samo stokat na samem ne bo nič spremenilo.
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Aljaški malamut - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines