mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 08:25:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...  (Prebrano 48275 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
slick
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #150 : torek, 26.02.2008 : 20:36:35 »

Psa ima!

Ohladi se!
Poskusil sem srečo, mogoče jo bo streznilo, ji dalo misliti, sicer pač ne morem drugače pomagat, če je oseba, ki ni pripravljena poslušati ljudi, ki na določenem področju vedo več od nje, mnogo več!

Temo sem samo preletel, ker me je že na prvi strani minilo do branja zaradi njenih cvetk.

LP!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #151 : torek, 26.02.2008 : 20:41:45 »

Jaz sem čisto hladna. In, kot sem rekla, ne verjamem (vsaj upam), da ima psa. Ampak če se nehamo borit proti štepanju "čistokrvnih brez rodovnika", kdo se bo?
Slick, po tvojem pisanju sklepam, da smo na isti strani, se pravi, da se nima smisla kregat. Jaz sem  Kimico poskušala streznit  že Xkrat, ampak zdaj počasi obupujem.

Lp, 5ra
Logiran
slick
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #152 : torek, 26.02.2008 : 20:44:03 »

če se trudiš dlje kot od desete strani dalje, potem te razumem...  Grin
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #153 : torek, 26.02.2008 : 21:04:30 »

Kimica, nisi kupila dobermana, ampak MEŠANCA, če ti nihče še ni povedal. Torej govori o tem, da imaš mešanca. Ves tvoj čas prebit tukaj gori je bil zaman, ker tvoje možganske krivulje niso dojele o čem smo pisali!
Ne piše bedarij o rodovnikih, ker nimaš pojma!
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #154 : torek, 26.02.2008 : 21:10:30 »

Eh, saj ima človek potrpljenje z nevedneži (vsi smo kdaj pri kakšni stvari na tem), ampak tale kimica je šla pa čez rob...in ker ne ve, da je nevedna in omejena ali pa tega noče priznati sama sebi....ali pa morda resnično samo provocira, bo morda najbolje, da jo preprosto ignoriramo.
Logiran
kimica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #155 : torek, 26.02.2008 : 21:13:22 »

Vixen
Kaj slike nisi videla???Ali si slepa???Sprašujem, ker vsi vidijo slike in so gor tudi na dobermanklubu, le ti si misliš, da psa nimam. Če ne verjameš, lahko kar mirno prideš do Ankarana pa ti ga pokažem. Boš videla kako živi in vse. Ker mu prav nič ne manjka.

Ben, sej pravim, meni papirji ne pomenijo dosti. Itak, če bi vzela mešančka iz azila, rodovnika ne bi imeli. Mamo od mojega kužka sem videla, je dobermanka- se ji vidi. Očeta sem tudi videla. No, toliko neumna spet nisem, da bi vzela kar tako. Sem rekla, hočem videt oba.

slick
Hvaležna sem ti in ti bom za vsako informacijo, ki mi jo boš napisal. Upam, da te lahko karkoli vprašam, če kaj ne bom vedla in bom v dvomih.
Vedi pa, da malemu ne bo žalega. Ker radi ga imamo.

In pasemski ali nepasemski, psa imaš rad tašnega kot je.


white rose
Bodi tiho že enkrat. NISEM KUPILA MEŠANCA!!! Sej ne pišem nobenih stvari o rodovniku. Pač moj ga nima in pika. Ker tudi, če bi ga njegova mama imela, je rekel gospod, da mladičem ne bi rihtal rodovnika. Pole bi ga zrihtali mi. In zato zame papirji ne igrajo vloge. Mene to sploh ne briga. Jaz vem, da imam dobermana in drugo me ne briga. Tukaj na obali se bom zmenla s kom, ki ima dobermančka pa bomo šli kašenkrat na sprehod. Tej bojo videli, da imam zagotovo dobermana!!!
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #156 : torek, 26.02.2008 : 21:18:10 »

kimica nevem zakaj govoriš, da nisi kupila mešanca, če si ga.
Pač nevem kaj je zdaj s tem narobe, če povemo kakor je?
Vsak pes brez rodovnika je mešanec. Kje pa je zagotovilo, da je tisti doberman res njihov oče?
Logiran
kimica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #157 : torek, 26.02.2008 : 21:26:16 »

Ma dej dej. Tukaj zraven sebe imam sodelavca iz Italije, ki vzreja pse. In sem mu pokazala zdaj te vaše poste. Gospod pravi, da ni vsak pes brez rodovnika mešanec!!!!..Važno, da sta psa enake pasme!! Ma ne da s emi več zgubljat časa z vami. Kot mi je rekla že ena oseba s tega foruma. Ste samo babe, ki rade čenčate in to je to. In ne učite tisti, ki nimate pojma.
Ti skrivni, hvala Smiley
Tisti, ki pa veste vse o temu, hvala, ne?? Samo moje mnenje je moje mnenje.
Imejte se fajn pa bom prilimala še kašno fotko mojga pobalina..
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #158 : torek, 26.02.2008 : 21:27:07 »

kimica, rodovnikov ne mores kar zrihtat. Ali so ali pa jih ni. In najvecja bedarija in nategovanje ljudi je, da kak dvoriscni rejec blebeta o tem kako ni hotel/mogel/zelel delati rodovnikov.  Grin Skoda besed, res!
In ce ne bi tako zavzeto ropotala tu gor o vsem mogocem, bi mogoce ze prej iz odgovorov forumovcev prebrala kaj pomeni rodovniski pes. Zal se bo treba sprijazniti, da si bila en mickeno naivna in da si kupila mesanca. Sicer pa, kaj pa je narobe z mesanci? Prav nic, samo ponavadi jih ljudje dobijo zastonj.  Roll Eyes Ampak z njimi se pac ne mores hvaliti, da imas cistokrvnega psa, anede? Je potem treba do kaksnega steparja stopit in kupit nek priblizek (zraven se fino podpret tega steparja, da bo se kaksno leglo nastepal) pasme. Zal pa je se vedno le mesanec podoben dobermanu. lp
Logiran

Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #159 : torek, 26.02.2008 : 21:33:20 »

kimica, rodovnikov ne mores kar zrihtat. Ali so ali pa jih ni. In najvecja bedarija in nategovanje ljudi je, da kak dvoriscni rejec blebeta o tem kako ni hotel/mogel/zelel delati rodovnikov.  Grin Skoda besed, res!
In ce ne bi tako zavzeto ropotala tu gor o vsem mogocem, bi mogoce ze prej iz odgovorov forumovcev prebrala kaj pomeni rodovniski pes. Zal se bo treba sprijazniti, da si bila en mickeno naivna in da si kupila mesanca. Sicer pa, kaj pa je narobe z mesanci? Prav nic, samo ponavadi jih ljudje dobijo zastonj.  Roll Eyes Ampak z njimi se pac ne mores hvaliti, da imas cistokrvnega psa, anede? Je potem treba do kaksnega steparja stopit in kupit nek priblizek (zraven se fino podpret tega steparja, da bo se kaksno leglo nastepal) pasme. Zal pa je se vedno le mesanec podoben dobermanu. lp
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #160 : torek, 26.02.2008 : 21:40:52 »

Se opravičujem za prejšnji post, sem po nesreči kliknila 'sporočilo'. sram

Drugače pa se strinjam z tem:
kimica, rodovnikov ne mores kar zrihtat. Ali so ali pa jih ni. In najvecja bedarija in nategovanje ljudi je, da kak dvoriscni rejec blebeta o tem kako ni hotel/mogel/zelel delati rodovnikov.  Grin Skoda besed, res!
In ce ne bi tako zavzeto ropotala tu gor o vsem mogocem, bi mogoce ze prej iz odgovorov forumovcev prebrala kaj pomeni rodovniski pes. Zal se bo treba sprijazniti, da si bila en mickeno naivna in da si kupila mesanca. Sicer pa, kaj pa je narobe z mesanci? Prav nic, samo ponavadi jih ljudje dobijo zastonj.  Roll Eyes Ampak z njimi se pac ne mores hvaliti, da imas cistokrvnega psa, anede? Je potem treba do kaksnega steparja stopit in kupit nek priblizek (zraven se fino podpret tega steparja, da bo se kaksno leglo nastepal) pasme. Zal pa je se vedno le mesanec podoben dobermanu. lp
in z ostalimi.
Sama imam "čistokrvnega psa brez rodovnika" ker sem sama mislila da je rodovnik pač papir, ki ti dovoljuje razstavljanje. In starši pravtako niso pojma imeli o rodovniku, zato smo kupili nerodovniškega psa oz. mešanca, podobnega nemškemu špicu.
Tvoj pes je vsekakor luškan vendar ni doberman, saj nimaš nikakršnih dokazov o njegovih prednikih.

Mene ne rabiš poslušat- sem še 12 letni otrok. Roll Eyes  So ti pa že ostali zelo jasno napisali da je tvoj pes mešanec.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #161 : torek, 26.02.2008 : 21:47:17 »

o kako krasen mešanček!! Smiley

draga deklica, kaj si ti iz lune padla?!
in kaja ti je lepo napisala- rodovnikov se kar tako ne da zrihtat- še posebej ti ne bi mogla imet nič s tem. se pa res spoznaš, ja Angry
želim ti, da bo pes zdrav, da bo ostal notri (dobi je za not!!!) in da te bo enkat- nekoč že srečala pamet. tista taprava Tongue

praviš, da ga imate takooo radi... in?! veš, sama ljubezen do psa ni dovolj...
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #162 : torek, 26.02.2008 : 21:47:29 »

In pasemski ali nepasemski, psa imaš rad tašnega kot je.

Najprej napises, da ti je vseeno ali je pasemski ali nepasemski, v nadaljevanju pa si nas zelis na vse pretege prepricat, da je to doberman. Spostovana kimica, vsekakor imas mesanca.

Nekako ne morem razumeti ljudi, ki tako glasno govorijo kako jim je vseeno za cistokrvnost, v isti sapi pa najdejo psa, ki je podoben neki pasmi in so se sposobni kregat na vse pretege in trditi kako imajo cistokrvnega psa.  Roll Eyes
No, s tem tvojim italijanskim prijateljem bi pa res zelela reci kaksno konkretno na racun nerodovniskih psov.

Pa saj je vseeno, samo da imate pesa radi in da zanj skrbite tako, kot je treba za psa skrbeti. Upam, da bo tako ostalo ves cas njegovega zivljenja.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Kimi*
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 595


« Odgovor #163 : torek, 26.02.2008 : 21:49:22 »

Citat
Mene ne rabiš poslušat- sem še 12 letni otrok. Roll Eyes  So ti pa že ostali zelo jasno napisali da je tvoj pes mešanec.

Alya 13 tudi če si 12 leten otrok si več kot očitno bolj dojemljiva kot nekateri odrasli.....mislim, da bi marskomu koristilo če bi te poslušal...npr kimici  Roll Eyes

LPK
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #164 : torek, 26.02.2008 : 21:57:31 »

Vixen, tudi jaz sem do zadnjega upala (morda sem optimistka, saj še vedno upam) da je vse tole Kimičino "sranje" res sranje nekoga, ki mu je prekleto dolgčas in samo preizkuša meje naše potrpežljivosti.

Zaradi tega se v temo tudi nisem želela vtikati, sedaj pa ... no ja, se tudi ne mislim, ker vidim, da ji nič NE POTEGNE in ker še vedno upam, da je samo zajebancija.

Če pa je slučajno res nabavila mešanca, podobnega dobiju, se pa bojim, da ne bo spet na*ebala pasma čez določen čas, z debelim napisana v rumenem tisku.

Mah ..... sploh nimam besed!
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines