mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 16.08.2024 : 00:39:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...  (Prebrano 47141 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #285 : ponedeljek, 01.09.2008 : 14:47:28 »

Joooj res mi je žal za dobija.. Sad Angry
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #286 : ponedeljek, 01.09.2008 : 19:15:33 »

Joooj res mi je žal za dobija.. Sad Angry

Enako.
Logiran
P_E_T_R_A_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« Odgovor #287 : sreda, 03.09.2008 : 09:33:31 »

Pravite, da bi jo radi prepričali, kako narobe dela in da mora začeri drugače.Pa vseeno imate tako čuden pristop.Res mislite, da vam bo tako uspelo? Namesto,  da ji vsi po vrsti govorite da ima mešanca pa da ni normalna, pa kako se vam kuža smili, ji raje na lepši način poskusite razložiti, kaj je prav in kaj ne. Kako jo zmerjate, pa sigurno ne bo poslušala.
Kimica, imaš res lepega dobermana in upam, da boš zanj skrbela kar se da najbolje. Wink
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #288 : sreda, 03.09.2008 : 09:35:12 »

petra ce bi prebrala temo od zacetka bi videla, da smo ji najprej poskusali povedati na lep nacin. Ker pa je gospodicna slepa in gluha za vse okoli sebe so pa ljudje izbrali drugacno taktiko..

In ne petra, nima dobermana, ampak psa podobnega dobermanu. Vidim da tudi ti ne locujes osnovnih stvari..
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #289 : sreda, 03.09.2008 : 09:41:38 »

Kaj hočete,punca je natur "blondinka" pa ji takšne stvari ne gredo v glavo.Po vsej verjetnosti je kje prebrala,da jo bo pes bolje ubogal,če bo imel ušesa pokonci.Pa še bolj "šarf" bo izgledal.Jao,jao,kako nekaterim primanjkuje samozavesti.
LP Tjaša
Logiran
P_E_T_R_A_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« Odgovor #290 : sreda, 03.09.2008 : 10:10:47 »

Vem, da uradno to ni doberman (oz.tega ne bom komentirala) ampak pač spoštujem pa njeno mnenje in jo ne bom prepričevala o nasprotnem.
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #291 : sreda, 03.09.2008 : 10:25:21 »

Seveda ima vsak pravico do svojega mnenja, vendar pa je tudi prav, da se mu dokaže, da ni pravo (če je tako) in da se ga pouči, kako je prav. S kimico smo se zelo trudili, na lep in prijazen način in kasneje tudi na malo manj lep in končno celo grd, ampak punca ima primanjkljaj možganskih celic, ki so odgovorne za pravilno branje in razumevanje in je vztrajala pri svojem, tako kot še marsikdo drug. P_E_T_R_A preberi celotno temo in tudi temo o dobermanih in če znaš za razliko od kimice pravilno brati in razumeti napisano, se boš strinjala z nami.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #292 : ponedeljek, 08.09.2008 : 11:14:20 »

Ima kdo kakšno idejo kako nekoga prepričati naj ne bo štepar?
Znančev sin ima pitbula. Ko sem psa videla sem ga (seveda z lastnikovim dovoljenjem) takoj prečohala po dolgem in počez. Ko je njegov lastnik to videl mi je predlagal, naj si (glede na to da imam rada pse) omislim psičko, da ju bomo parili in prodajali mladiče ter zaslužili ogromno denarja... Grdo sem ga pogledala in iz mojih ust se je nanj usula ploha pridig glede štepanja in pomena s/k... On pa se je ob vsem tem le nasmehnil... In sedaj, par mesecev kasneje, izvem, da je pitbulko kupila njegova punca... Psička se mi močno smili ker vem da bo že prihodnje leto to njuna "keš-mašina"...
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #293 : ponedeljek, 08.09.2008 : 11:19:58 »

Takih ne boš prepričala... Oz. ZELO težko. Mogoče bi pritisnila na punco, pokaži ji malo vse bulle po zavetiščih, koliko mladičev konča tam, koliko odraslih psov je bilo že evtaniziranih, v kakšnih rokah pristanejo taki psi, itd. Pa dobre lastnosti sterilizacije ji povej. Tipa z bullom težko prepričaš v kastracijo svojega psa, je misija nemogoče, se obnaša, kot da bo on ostal brez jajc, ne pa pes. Prej boš punco prepričala v sterilizacijo, res...
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #294 : ponedeljek, 08.09.2008 : 12:11:41 »

Močno dvomim,da boste katerega koli od njiju prepričali v sterilizacijo in kastracijo.Če je punca kupila psico samo za to,da bosta štepala mladiče je isto "plehka" kot fant.Sta zavohala lahko pridobljen denar.Takim ljudem je za mladiče in kaj se z njimi dogaja vseeno.Njim so v interesu samo dokler so pri njih in lahko za njih dobijo kakšen denar.
LP Tjaša
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #295 : ponedeljek, 08.09.2008 : 12:16:54 »

Morda, ampak veliko ljudi se sploh ne zaveda, da obstajajo v Sloveniji problemi z zavržemimi/zapuščenimi. Mislim, sigurno so ljudje, ki so nevedni, pa se ob predstavitvi problema zamislijo in tudi kaj pripomorejo. Ljudje itak mislijo, da ni nič narobe s štepanjem, ker se ne zavedajo posledic. Mislim, da probat ni greh, da bi blo fajn, če se nekdo pogovori z njo.
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #296 : ponedeljek, 08.09.2008 : 12:19:09 »

Treba bi ji bilo tudi povedat, da bo vsa skrb in delo z mladiči na njej kot lastnici psice, medtem ko avtorju te briljantne ideje ne bo treba niti s prstom mignit za vse tiste novce, ki jih hoče pobasat v svoj žep.
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #297 : četrtek, 11.09.2008 : 08:37:43 »

Bom poskusila, čeprav vem da ne bo lahko... Tip bi za denar prodal še svoje starše... Punca pa najbrž ni kaj dosti drugačna glede na to da je z njim... Žal se premalo poznamo da bi me upoštevala, upam da me bosta vsaj poslušala. Dobili se vsekakor bomo, saj mi hočeta pokazati malo psičko... najbrž zato, da bi me navdušila in da bi kasneje kupila od njiju mladiča. Ni šans!
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #298 : četrtek, 11.09.2008 : 11:44:15 »

 Angry  Angry
Krasno. Dajmo še več bullov naštepat, da si jih bo še več kretenov omislilo, da bodo še bolj neprimerno ravnali z njimi, da se bo še več govorilo negativno o njih, da bodo ja hitreje prišli na tapeto povsod.
Groza me je, ko vidim kaj se dela s temi čudovitimi psi...groza me je, ko jih vidim po zavetiščih...še bolj pa mi je grozno, ko jih vidim v neprimernih rokah. Angry

Mogoče jim lahko pokažeš zakon o zaščiti živali - tisti del, ki govori o razmnoževanju oz. o preprečitvi paritev.
Upam, da sta toliko butasta, da se jima bo zdelo, da dejansko kdo izvaja ta zakon in da bosta premislila...  Roll Eyes
Logiran
Micika
rad pišem
****
Sporočil: 445


« Odgovor #299 : četrtek, 11.09.2008 : 12:29:45 »

quote author=nyssa link=topic=21494.msg440817#msg440817 date=1221126255]
Groza me je, ko vidim kaj se dela s temi cudovitimi psi...groza me je, ko jih vidim po zavetiscih...se bolj pa mi je grozno, ko jih vidim v neprimernih rokah.
Citat

Mene tudi  Cry

Njegov pes je sicer lep oz. negovan in zelo prijazen - se je pustil z veseljem prečohati meni in mojemu fantu, čeprav naju je prvič videl... tako da vzgoja očitno ni napačna...  Mislim pa da bo težko spremeniti razmišljanje o pasji keš-mašini... Poskusila bom, zgubiti itak ni kaj...

Ima kdo "pri roki" zakon o zaščiti živali - tisti del, ki govori o razmnoževanju oz. o preprečitvi paritev?
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines