mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 19.10.2024 : 01:57:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...  (Prebrano 48233 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #270 : petek, 07.03.2008 : 18:51:07 »

Tudi moj je zelo razvajen, je ena velika "mečkula", vendar je še vedno pes, tako da ga imam vedno na očeh. In on dobro ve, da sem jaz njegova gospodarica, da sem nad njim. Ve kaj si lahko dovoli in kaj ne. Tako da upam kimica, da ga boš peljala v šolo in mu znala pokazati, da si ti "the boss". Ker če ne, si posledic raje niti ne predstavljam. Sem bila enkrat priča, ko je pes mislil, da je nad gospodarjem (nemški ovčar). Prijatelj-njegov lastnik-ser je valjal znjim po tleh, se z njim igral, potem pa mu pes ni pustil, da vstane. Zobe je kazal direktno pred njegovim obrazom, renčal in bi po moje ugriznil, če ne bi prišel prijateljev oče in psa potegnil stran. Prijatelj je moral biti čisto pri miru, če ne...
Logiran
slick
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #271 : petek, 07.03.2008 : 21:31:33 »

Fortuna vzgoja se tako ali tako prične s prvim dnem, ko pes pride k hiši, kakšna pa je, pa je odvisno predvsem od lastnika psa, ane?  Wink

In kot je moja klubska kolegica enkrat zelo dobro napisala:

''Ni mi vseeno, ko se delovne pasme spreminja v čustvene pudinge''

Pa to nekako velja za vsakega psa, za nekatere bolj, za druge manj, še vedno pa je pes zver in najslabše kar lahko storimo za njega je to, da ga počlovečimo.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #272 : petek, 07.03.2008 : 22:59:23 »

Fortuna vzgoja se tako ali tako prične s prvim dnem, ko pes pride k hiši, kakšna pa je, pa je odvisno predvsem od lastnika psa, ane? Wink

In kot je moja klubska kolegica enkrat zelo dobro napisala:

''Ni mi vseeno, ko se delovne pasme spreminja v čustvene pudinge''

Pa to nekako velja za vsakega psa, za nekatere bolj, za druge manj, še vedno pa je pes zver in najslabše kar lahko storimo za njega je to, da ga počlovečimo.

Slick, moj podpis pod tole, itak. Cool Wink

Srčno upam, da bi/bo še kdo drug razumel kaj je s tem mišljeno. Roll Eyes Huh
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #273 : sobota, 08.03.2008 : 07:32:24 »

Kimica a si ti s kužkom na sliki?
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #274 : sobota, 08.03.2008 : 08:43:45 »

tudi jaz se zeloo strinjam s tabo slick. Seveda je odvisno od lastnika kako ga vzgoji, malo pa prinese tudi na svet. Wink
tako kot pravijo: "kakršen lastnik takšen pes!"

Aja pa mislim da bi morali spremeniti naslov teme. (najbrž veliko ljudi misli da bodo tukaj dobili odgovore za parjenje)


LP nezzek&Bella Kiss
Logiran
kimica
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #275 : sobota, 08.03.2008 : 09:56:42 »

Ja,jaz sem z njim na sliki.
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #276 : sobota, 08.03.2008 : 21:17:29 »

Vidim ,da si še mlado dekle in sedaj bolj razumem zakaj se ravno ne znajdeš  dobro in ne sprejemaš nasvetov tistih ,ki ti s svojimi dolgoletnimi izkušnjami želijo povedati kaj je prav in kaj narobe.Doma imam tudi trmastega pubertetnika  Cheesy,ki vse ve in misli da bo svet postavil na glavo.Še enkrat si vzami čas in preberi vse dobronamerne odgovore kako in kaj in verjamem ,da boš svoje mnenje spremenila.Jaz bom vesela če ti to uspe!Prosim te samo, da svojemu kužku ne kupiraš uhljev, ker zato ni potrebe samo bolelo ga bo in itak to ni več in.Sedaj so z uhlji in repom bolj luškani.Pazi na svojega kužka in imej se lepo!
P.S.
Priznati da si razmišljal narobe ni nič kaj slabega veš.Vsak izmed nas malo starejših je to že izkusil in zato vem kako je težko priznati ,ja imeli ste prav jaz sem narobe mislila.A tako se učimo kaj ne?V vsem svojem življenju nisem srečala nikogar ,ki bi na ta naš ljubi svet prišel že pameten!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #277 : sobota, 08.03.2008 : 21:21:15 »

Sisi, Kimica ima 22 let, torej bi že lahko prerasla pobertetniške muhe...
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #278 : sobota, 08.03.2008 : 21:23:38 »

Kimica upam, da se zavedaš, da je tvoj pes za kupiranje že prestar  Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
slick
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 85


« Odgovor #279 : sobota, 08.03.2008 : 21:25:16 »

Sisi, Kimica ima 22 let, torej bi že lahko prerasla pobertetniške muhe...

Ni vse v letih namreč, kimica res vsaj v smeri pesjanarstva ne razmišlja v pravi smeri (mogoče in upam da še bo!) kljub temu, da ni več najstnica. Sem sam namreč 3 leta mlajši od nje.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #280 : sobota, 08.03.2008 : 21:28:55 »

"pobertetniške muhe"
= pubertetniške muhe... Wink

Saska, ne samo to, da je pes prestar, pri nas je kupiranje z zakonom prepovedano. In po mojem se žal ne zaveda ne enega ne drugega.

Slick, seveda ni. Ravno zato - ne moremo ji vsega oprostiti in reči "saj je še mlada". Stvari smo razložili tako, da bi jih razumel tudi 7 leten otrok. Ona NOČE razumeti.

Lp, 5ra
Logiran
Datelj
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 84


« Odgovor #281 : ponedeljek, 01.09.2008 : 13:24:24 »

vse pse..tudi mačke, ki sem jih videla in so sterilizirane so ble debele kot en sod..

Pol očitno nisi videla mojih mačk...niti ena ni debela, vse so prej žlikave, drobne, ampak zdrave, pa so vse sterilizirane (no, muc je kastriran Grin). Hrano imajo na voljo nonstop in same kontrolirajo, koliko bojo pojedle - in kljub temu niso debele. Ne vem, odkod ti to. Sem videla tudi mačke, pa pse, ki so precej debeli, pa niso sterilizirani...

Važno je, da se živali dovolj gibljejo. Če pa že ravno maš požrešno žival, moraš pa tudi pri hrani pazit.

Mimogrede, čeprav to morda ne sodi striktno v to temo: zelo mi grejo na živce lastniki predebelih psov/mačk, ki so na pripombo o debelosti njihovega ljubljenčka na smrt užaljeni in pol rečejo psu: "A ne da nisi ti debel? Ti pa žee neeee... Kak grdo govorijo o tebi!" Halooo?!?  Shocked Huh
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #282 : ponedeljek, 01.09.2008 : 14:37:15 »

Kako pa se ima kaj ta kužek? A ima ušeska še cela?
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #283 : ponedeljek, 01.09.2008 : 14:42:21 »

Kako pa se ima kaj ta kužek? A ima ušeska še cela?

Mislim,da ne.
Poglej v dobi temo.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #284 : ponedeljek, 01.09.2008 : 14:45:50 »

http://www.moj-album.com/slike/11167219/btOTRSadqbCLXpwR.v.jpg
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Pariti - ne pariti - pariti - ne pariti ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines