mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 18:19:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek  (Prebrano 99681 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #165 : torek, 26.08.2008 : 20:20:19 »

Živjo!

Sem 3 letna psička, predstavnica staffordov. V lastni prijaznega Tina in še bol prijazne Tiane. Vsako soboto,skupaj gledamo film in zraven prav vsi zaspimo.
Moje mesto je kje pa drugje kot pri Tinovih nogah.Sprva me ni maral, ker sem se že prvo noč podevala prav na njegovo stran postelje. Odrival me je stran in z Tiano sva spale kar na sedežni,saj sem drugače jokala. Potem pa je prišel dan, ko si je Tin po dolgem času spet pripravil sam kosilo. Jaz,kot mala radovedna,igriva in cartljiva staffordka,pa sem pridno skočila na njegov stol,ter polovico kar sama pojedla. Tiana se mi je sicer smejala a bala sem se,kaj bo rekel Tin. Prišel je v jedilnico in me jezno pogledal. Mene-oblizajočo se punčko z veliikim angelskim krogcem na glavi. "Pa Giga,pa kje si ti vidla iz krožnika jest?" In to je bilo vse. Nevem zakaj je Tiana planila v smeh in končno se mi je tudi Tin nasmejal. Še tisto noč,me je pobral iz tal in spet sem spala pri njegovi glavi. Zdaj,ko sem že velika punca,brez angelskega krogca na glavi morem spat pri nogah,pri glavi ni več veliko prostora zame.
Nekaj časa sem bivala smao z njima,potem pa je lastnica prinesla neke štiri odrene mačke. Končno sta že dva šla in sem si že malo oddahnila od odrenosti pa je danes spet prinesla še 4. Stalno se kregata zaradi mačk, tudi zaradi avta,ki ga je poškodovala ženska,katero Tiana in Tin poimenujeta "zabita coprnica". No,pa nisem tukaj,da pišem o mačkih in njunih kregarijah! Tu sem,da predstavim sebe.
Prišla sem iz psarne,kjer imajo kar nekaj Staffordov in tudi mojo mami pa očija. Februarja 2008 sta me oba obiskala, tudi moja 1 lastnica in bili so navdušeni nad mano,ter me tudi poimenovali "bajsika". Nevem kaj to pomeni,a zagotovo kaj lepega in primernega zame.  Cool
Tako živim iz dneva v dan,1x na leto gremo za vsaj 1 teden k veliki modri luži,kjer uživam in tekam. Nazadnje ko smo bili, sva se u Tiano lovile po plaži. Potem pa smo šli vsi 3 skupaj plavat. Mi smo:
SMALL HAPPY "FAMILLY"

Samo mi,mački in nihče drug!
Pa čeprav bi brez mačkov šlolepše,a sem jih že vajena.
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #166 : sreda, 27.08.2008 : 10:19:41 »

Hej,
pozdravljena Giga, kakšno svojo fotko bi nam pa tudi lahko zaupala.  Wink Grin
Vidim pa da si ti tudi taka princeska kot naša Tara.  Grin Wink
S katere psarne pa je? Mogočje sta tudi s Taro v sorodu?
Logiran
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #167 : sreda, 27.08.2008 : 10:31:58 »

Ne,ne..Midve z Taro si nisva v sorodu! Grin Razen če je Nemec,kot jaz..
Kupljena sem bila v Nemški psarni,pa pojma nimam kako se reče-čist zares ne! Sej rodovniško ime je tudi zakomplicirano in ko smo že vsi lajki v Nemščini,ga še prebrat neznamo pravilno. Grin
Ja,sem tudi jaz princeska-pa to čisto prava! Sem bela,potem pa imam eno črno uho ,temu pa pravimo krona! Wink Tara pa ziher nima take kronice kot jaz..
No,sej jaz bi bila zdaj tudi men Nemci,samo me je Tiana čisto čisto slučajno opazla tam na eni sliki v oglasu,ki je visel na nekem Nemškem sejmu.Še isti dan sta me prišla pogledat,pa sem čez 1 teden že kakala v postli. Grin

lp
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #168 : sreda, 27.08.2008 : 10:51:11 »

Jaz bi tudi kakšno fotko rada videla! Wink
Logiran
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #169 : sreda, 27.08.2008 : 11:11:09 »

Zalarjeva gospa..! Jaz sem tako pridna,da se fotoaparata,odkar so mi ga pred 2 letoma podtaknili da se mi je od bliskavice vrtelo kar bojim!
Zato me nemorejo slikat-ni šans! Zadnjič je slikala muce,pa sem se tako vstrašla,da sem se zaletela naravnost v vrata! Za božič me je postavila pod jelko,me hotela slikat,pa sma jaz in jelka zbežale! Mislim-jelka se je prevrgla,jaz pa zbežala. Še ptrej,pa me je slikala pod (oz. hotela) Triglavom. Oz. tistim slapom. "Bumf" sem že bila v vodi. Da me nebi več strašili,sem fotoaparat tudi vrgla že na tla in ga pošteno za ušesa!,Je zdaj kot tisti potreben večjega popravila.Ali nakupa novega.

(No,kaj moja baba vse dela,ko ni sama doma! Zadnič je krožnike zmetala iz mize,enkrat je tiščala glavo v pralni stroj in lizala perilo,enkrat je razbila Laško flažo in samo malo popila stran..naučila se je CELO sama odpret hladilnik,tudi kako se pride na kuhinjski pult in kaj je treba stisnit,da se odpre mikrovalovna pečica.)
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #170 : sreda, 27.08.2008 : 11:22:05 »

Ojoj Grin Razumem! Grin A pa se boji bliskavice ali nasploh fotoaparata?
Logiran
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #171 : sreda, 27.08.2008 : 11:36:17 »

Bojim se že samega fotoaparata! Bil je črn,in ko si stisnil na knof se je tako zaiskrilo da si oslepel! Potem pa sem se lepega dneva splazila ponj,in ga tako močno za ušesa,da nikoli več ni zabliskal!
Pa tudi govoril je! Neke čudne kitajske besede,ko si stisnil na tisti knof "čč,čč,čč"... Pa nevem,potem je še odzadaj pokazal neko čudno sliko,vedno črno..
Logiran
tjas
rad pišem
****
Sporočil: 392


« Odgovor #172 : sreda, 27.08.2008 : 15:38:16 »

No škoda, da ne moremo videti tvoje lepotičke.  Sad
Zato pa bom jaz pripola slikco naše  Tongue Wink Smiley

http://shrani.si/f/1J/JB/2pH7xXMT/img2189.jpg

http://shrani.si/f/3q/ap/WzafPh8/img2161.jpg
Logiran
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #173 : sreda, 27.08.2008 : 15:40:56 »

Vidiš! VEDELA SEM! Ni tvoja Tara taka lepotica kot jaz! Tongue
Logiran
Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #174 : sreda, 27.08.2008 : 15:51:34 »

No,Jana če nesmem izbriši ta post! Če pa lahko,pa tako super..

Sem enaka tejle lepotici:
http://www.bumperfound.org/wp-content/uploads/2008/02/pinklette-new.JPG

Le da je moja desna uhica črna! In moje oči nekoliko temnejše.

Lp
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #175 : sreda, 27.08.2008 : 15:54:59 »

Giga, tole je prej ameriski staford (oz. kaksen bul mesanec z njim ali pitbulom), kot stafordshirski bulterier. Kaj imas ti doma? lp
Logiran

Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #176 : sreda, 27.08.2008 : 15:57:22 »

Ja stafforda. Vem da ni enak,ker je tudi Giga bol na "bull",a po barvi sta si enaki.  sram
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #177 : sreda, 27.08.2008 : 16:01:01 »

Ampak to je tema o stafordshirskih bulterierjih.
Logiran

Giga
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


« Odgovor #178 : sreda, 27.08.2008 : 16:04:41 »

Oprosti,ampak zdaj pa ne razumem več nič... Se opravičujem in kje je potem tema o Staffordih? Jaz sem pa mislila da je oboje enako  sram
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #179 : sreda, 27.08.2008 : 16:15:25 »

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,164.0.html
Logiran

Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: STAFFORDSHIRE BULLTERRIER - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines