mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 12.08.2024 : 13:18:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190097 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #1245 : torek, 29.05.2007 : 20:20:42 »

Tinkara cestitke se od mene in  Kiss dojencku Joniju in karamelci.. zdaj ze veliko boljse zgleda ko mu je zacela dlaka poganjat  Smiley
mi pa ravno zgubljamo puhek.. in upam da ga do evropske vsaj se kaj ostane  Sad

lp,

Ursa
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1246 : ponedeljek, 04.06.2007 : 13:30:53 »

Znova smo se malo potepali po razstavah, to je bil 2. del razstavne trilogije, ki se konca cez 4 ( Shocked) dni v Zagrebu. CAC Hrusica je zmeraj fenomenalna razstava in vreme nas tudi tokrat ni razocaralo.

Prijavljeni so bili 3 papilloni - Joni, Toffee in Tiffany.

Joni je dobil odl1., CAC in BOB  Kiss


Toffee - zelo perspektivno, sodnik ga je prehvalil po dolgem in pocez  Cool Kiss


Nad Tiffany je bil sodnik prav tako navdusen - zelo perspektivna  Kiss



Lp, Tinkara
Logiran
hgvkjcvajgvbsgdfb
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 534


« Odgovor #1247 : torek, 05.06.2007 : 16:24:27 »

Čestitke! Cheesy
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #1248 : torek, 05.06.2007 : 16:29:19 »

Tamali Toffe stoji kot profesionalec Smiley
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #1249 : torek, 05.06.2007 : 19:00:18 »

Ojla!

Mi smo s prvo razstavo naše pikice zelo zadovoljni.. kljub temu, da nisem imela časa vaditi se je kar držala Grin. Hvala vsem za čudovit dan in prijeten klepet, žal smo po ocenjevanju morale domou, se bomo pa drugič potrudile da ostanemo dlje Wink.

Danes smo s Tiffany opravili pregled pogačic (ki je za papillone nuja Wink) in ima 0/0 Cheesy To pomeni da ima obe pogačici na mestu in se sploh ne premakneta od tam.

Čestitke polbratcu Jončiju in bratcu Toffeeju Smiley
Logiran
JANAB
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #1250 : sreda, 06.06.2007 : 07:53:29 »

Najprej čestitke Joni, Geri in Zally za dosežene rezultate na razstavah!!!

Medtem, ko ste pridno predstavljale papillončke in zbirale lepe ocene in naslove, smo se (žal brez psov - sem komaj čakala, da jih spet vidim) potepali po Angliji in si ogledovali njihove čudovite vrtove (npr.Waltham Place farm, pa Wisley) ter občudovali rož'ce na Chelsea Flower Show (priporočam vsakemu, ki ima doma vsaj eno lončnico).

V petek pa statiramo v Zagrebu (51 papillonov in 11 phalen). Predvidoma je to zadnja razstava za Lady in Pupo za nekaj časa (morata še malo počakati na razred veteranov). Upam, da se vidimo.

LP Jana
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1251 : sreda, 06.06.2007 : 11:01:40 »

JanaB - ti kar malo zavidam potepanje po Angliji. Hvala za cestitke!

Mi bomo tudi statirali in skrbeli za stevilo papillonckov v Zagrebu, prav tako Zala in Winny. Grin


Lp, Tinkara
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1252 : četrtek, 07.06.2007 : 10:47:58 »

Uaaa kaksni profesinalci so ze tamali!!!  Cheesy Cestitke Toffee in Tiffany, ki sta ocitno res prekrasna in imata pred sabo zelo uspesno kariero. Jima je bilo vsec? Jiniju pa seveda cestitke za CAC in BOB!!

lp
Logiran
zally3
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 193


« Odgovor #1253 : četrtek, 07.06.2007 : 13:04:40 »

čestitke vsem... mojca ti potem prideš v zagreb? Cheesy

no tud mi2 z winny sva v prejšnem tednu pregledali pogačice in oči, pa je vse super

no... v soboto pa je winny praznovala svoj 1 rojstni dan Grin kako čas hitro mine! praznovali pa (še Cheesy) nismo, ker mi je zmanjkalo časa sram
lp
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #1254 : četrtek, 07.06.2007 : 14:04:01 »

Geri, na tvoji spletni strani sem videla, da imaš tri papilone, tu pa je govora le o dveh. Kje je pa tretji? Še pri vzrediteljih ali si ga dala v solastništvo?
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #1255 : četrtek, 07.06.2007 : 14:10:05 »

Pmaxi, tretji ima samo svojo predstavitev na moji strani in je od moje taščice Wink. Do pred kratkim sva s fantom živela pri njegovih in ko sva odšla na svoje je tam ostala pasja praznina, ki sva jo seveda mogla zapolniti Grin. Taščina dolgoletna želja se je tako izpolnila, mali pa je itak pravi lepotec Wink. Drugače pa živi samo par km od nas in je stalni igralni kolega tamalih dveh Smiley. Lastnica je seveda nad njim navdušena in verjetno ga pripeljem na kakšno razstavo - se mora lastnica še odločiti Tongue.
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #1256 : četrtek, 07.06.2007 : 14:34:23 »

o, lepo lepo. Pripelji ga na razstavo pokazat, pa ga fajn prečohamo!
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1257 : sobota, 09.06.2007 : 19:40:09 »

No, zdaj smo dovolj spociti, da se napisem nase rezultate iz Eurodoga  Tongue

Nas sodnik je bil Hans van der Berg (NL), prijavljenih je bilo 51 papillonov in 12 phalen.

Moja dva metuljcka sta se odrezala super, se posebej nas podmladek Toffee, ki je dobil v razredu najmlajsi zelo perspektivno 1. Joni je bil prijavljen v odprti razred in bil ocenjen z oceno odlicno, v ring je bil kot stari razstavni macek.

Zelo sem bila vesela, da sem lahko v zivo videla nekaj "razvpitih" hendlerjev in papillonov. Zelo vsec mi je bil Crufts 2005 BOB, tokrat R.CAC v razredu sampionov Ch. Antony. CAC in CACIB samec je postal Anglez Gleniren Premier League Sunshoo, ki ga je hendlal Finec Vesa, vzreditelj slavne Noriko. CAC, CACIB, BOB in kasneje se BOG 3 pa je dobila psica Queen Bless JP Victoria, ki jo je hendlala njena vzrediteljica Japonka Chie Ejima. Tako se je nadaljevala tradicija Eurodoga zadnjih let, da je BOB postala psica.

Torej, vsem ki niste prisli pokukat v Zagreb vam je lahko krepko zal!  Tongue

JanaB, hvala za druzbo - skoda da se potem vec nismo videli.


Lp, Tinkara
Logiran
JANAB
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #1258 : ponedeljek, 11.06.2007 : 11:49:38 »

Joni - še tu čestitke za uspeh tvojega novega princa in tudi ocena odlično za Jonija ni kar tako (menda so padale tudi ocene prav dobro in dobro).
Mi smo se odrezali po pričakovanju - Lady odl., Pupa odl.2, Rez.CAC - in takoj po razstavi popravili frizurce puncam. Sedaj imata vsaj dve leti mir pred mano. Vendar vas pridem "kontrolirat" na kakšne bližnje razstave.
LP JanaB
Logiran
zally3
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 193


« Odgovor #1259 : ponedeljek, 11.06.2007 : 14:21:17 »

čestitke tinkara tudi od mene! Mi je ful zal, da nisem mogla priti...
Jana, malo pofotkaj Pupo in Lady, da vidimo kako zgledata sedaj Wink

lp
Logiran
Strani: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines