mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 12.08.2024 : 15:18:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190158 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #1125 : petek, 19.01.2007 : 23:16:57 »

Kok dobre slikce Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1126 : petek, 19.01.2007 : 23:46:19 »

Hojla Amigo!

A smo se zadnjic (=v ponedeljek) tudi videli? Je bil papilloncek tudi pik, tako kot Tari. Pisuka, pa se isto dohtarco mamo!  Cheesy Samo da je nas vseeno zelo zelo strah, tudi ce nas poboza. Ampak v ponedeljek smo bili pa zelo pridni in bili en dva tri ferik (s spikanjem).  Cool

Tari je tudi penzijonistek (11 bo letos) s trenutno malce slabsim pocutjem.

Upam, da se se kdaj srecamo, pa ce se le da, ne ravno pri dohtarju.  Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1127 : sobota, 20.01.2007 : 00:01:33 »

Citat
Christina, nas moraš nujno priti obiskat, da mala spozna Bilkota predn postane angleški đentelman Wink
Absolutno, samo se bojim da bo mali macho popolnoma zmeden, ker ne bo vedel katero osvajat!! Geri se nekako "obvlada", kar dve lepotici naenkrat bosta pa tudi za njega prevec  Grin Grin......
Logiran
orchid
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #1128 : sobota, 20.01.2007 : 01:29:13 »

Hojla Amigo!

A smo se zadnjic (=v ponedeljek) tudi videli? Je bil papilloncek tudi pik, tako kot Tari. Pisuka, pa se isto dohtarco mamo! Cheesy Samo da je nas vseeno zelo zelo strah, tudi ce nas poboza. Ampak v ponedeljek smo bili pa zelo pridni in bili en dva tri ferik (s spikanjem). Cool

Tari je tudi penzijonistek (11 bo letos) s trenutno malce slabsim pocutjem.

Upam, da se se kdaj srecamo, pa ce se le da, ne ravno pri dohtarju. Cheesy

ojla Nanook...... Smiley

mislim, da če imam pravi spomin, potem smo se verjetno res videli, ampak zgleda da smo vsi tako močno prestrašeni, da pozabimo gledat okrog sebe... Cheesy
a si bila na vrsti za menoj??.... prosim, če me naslednjič kar pocukaš, ker jaz bom spet zelo nervozna, ker me je vedno strah obiskov pri zdravnikih.....je pa res, da imamo krasno zdravnico, ane.... Wink

Amigo ima čez kakšen mesec spet kontrolo, tako da zaenkrat še nismo čisto opravili z obiski na kliniki, ampak sem vesela, da se vsaj malo bolje počuti, kot pred mesecem dni, ko je bilo res hudo.

In morda se pa res še kje srečamo na takem mestu, kjer ne bo strahu pred velikimi iglami.... Cheesy

....upam, da se Tari bolje počuti in  z Amigom mu pošiljava koš  Kiss Kiss Kiss na smrček

tebi pa želim prijetne urice z njim.....pa da se še kdaj vidimo.... Smiley Smiley Smiley

lp Bernarda in Amigo  Kiss Kiss
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1129 : sobota, 20.01.2007 : 12:06:20 »

Wow, mali odlakani whippet Geri  Grin Lepe slikce!  Kiss

Tudi meni je uspelo eno gibajoco fotko narediti, vendar nazalost ni v coursing pozi  Wink



Pa se ena skupna mojih fantkov:


Vec slik pa je dodanih se v album --> jonathan.moj-album.com. Hvala vsem za cestitke!


Lp, Tinkara
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #1130 : sobota, 20.01.2007 : 13:50:43 »

O kok mora bit to mejckn decko Smiley Ampak tale Joni je pa s tem repom kosatim res lep Smiley tamal je pa ful dobro obarvan. upam da ga kmalu spoznam hehe pa se misko the lover Smiley
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #1131 : sobota, 20.01.2007 : 15:44:11 »

Ne, mislim, da ste bili vi za nami na vrsti, je pa res, da smo mi cakali na izvide v cakalnici. Potem smo se pa sigurno videli, se spomnim, da sem se mamo vprasala, ce je to isti papilloncek! Cheesy Nas tudi v zadnjo tacko pikajo. Smiley

Mi mamo kontrolo cez kaksne dva tedna, se pa vedno bolje pocutimo (seveda, ce pa jemo tunino Wink ).

Tari sicer ni fen talanja lupckov Roll Eyes , jih pa zato Shenzi (mladicka) posilja Amigotu.  Cool
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Khyim
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 525


« Odgovor #1132 : sobota, 20.01.2007 : 21:33:40 »

Geri in Joni, čestitke še od mene! Res sta prava cukra! Kiss Zdaj pa je verjetno nora hiša! Cheesy Cheesy
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1133 : ponedeljek, 22.01.2007 : 10:33:26 »

Hvala Khyim za cestitke! Ja pri nas je res obcasno pravi cirkus  Wink Sploh zdaj ko se je Joni zacel zanimati za malega in norita kot zmesana po stanovanju  Cheesy Toffee je ugotovil, da je Jonijev rep najboljsa igraca, Joni pa ima druge ilegalne namene z malim ...  Lips Sealed Roll Eyes

Ko bomo prestali naso izolacijo, pa se lahko kaj dobimo, ce bo Kimi prenesel enega malega cvilecega divjaka, seveda  Smiley


Lp, Tinkara
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #1134 : četrtek, 25.01.2007 : 10:32:18 »

Vceraj zvecer smo dobili prvi sneg  Undecided Medtem ko sem jaz malo manj navdusena, sta Joni in Toffee cisto nora nanj - tako sta norela na sprehodih, da sem ju komaj doklicala  Cheesy

Seveda smo sneg tudi fotodokumentirali:






Lp, Tinkara
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #1135 : četrtek, 25.01.2007 : 15:55:03 »

Kako pa je kaj s sprehodi(pri papiloncih)???Ali lahko gre tudi na malo bolj dolgi sprehod?In ali lahko spi v hii??? Huh
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #1136 : četrtek, 25.01.2007 : 16:03:16 »

 Grin he, he zanimiva vprasanja!! Najprej mi povej zakaj ne bi imeli dolgih sprehodov? Pa s tem ne mislim malo daljsih, ampak prave dolge sprehode v naravo..... jaz imam sicer Chihuahuo (kar je se malo manjse od Papkotov  Wink) in mala baraba gre vsak dan laufat v gozd. Naj bo dez, sneg ali pa sonce, on pretece kaksne 12 km brez najmanjsega problema. Samo zato ker je pes majhen, se ne pomeni da je kaj manj pes....... rabi ravno toliko fizicne in mentalke stimulacije kot kaksna vecja pasma. Vcasih se vec!! Papilloni so zelo aktivni psi, sicer je res da se privadijo na marsikaksen zivljenjski stil, ampak jaz se vedno mislim, da so najbolj zadovoljni z aktivnim zivljenjem!  Wink
Citat
In ali lahko spi v hii??? Huh
Ja draga moja, kje pa naj bi spal??  Huh Na drevesu?  Cheesy He, he malo sem sarkasticna, ampak res ne razumem vprasanja.....

lp
Logiran
bauci
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.435


« Odgovor #1137 : četrtek, 25.01.2007 : 16:16:54 »

Ory, to so tipična vprašanja Alye.  Grin  Sicer glede na druga so ta še kar ok.  Smiley

Jaz bi ne le rekla, da lahko spi v hiši, ampak da mora spati v hiši.  Smiley
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #1138 : četrtek, 25.01.2007 : 16:46:42 »

Hvala za odgovore!!! Wink
Logiran
Alya 13
otrok do 14 let
****
Sporočil: 300


« Odgovor #1139 : četrtek, 25.01.2007 : 18:57:13 »

Ali je v Sloveniji mogoče kakšen vzreditelj Papillonov???











Huh  Huh  Huh  Huh  Huh
Logiran
Strani: 1 ... 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines