mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 22:58:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 193503 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #615 : petek, 25.11.2005 : 15:47:17 »

Boga Jenny! Joni ni mogel potem s temi kepami hodit, sem ga morala nest do doma. Ceprav danes, ko je snega obcutno manj, nismo imeli teh problemov - vceraj ga je bilo tam na tistem mestu vsaj 15cm. Tudi te kepe so sle takoj dol, malo tople vode, potem fen za mokro dlako in to je to.

Lp, Tinkara
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #616 : ponedeljek, 28.11.2005 : 11:49:11 »

Ja, tudi mi tako rešujemo težavo snežnih kep s toplo vodo.
Pa vendar.... silno silno mi gre na jetra sneg, plundra, moča in mraz...  Angry Undecided Lips Sealed
Moram malce pojamrat, nooo!  Wink Upam da bo bolje. Da smo letošnjo kvoto zapadlega snega že izpolnili!??!  Grin
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #617 : torek, 29.11.2005 : 07:26:39 »

Tudi jaz srcno upam, da bo od zdaj naprej suh mraz  Wink Edino okrog praznikov bi lahko še ostalo še malo belo, za boljše vzdušje.

Drugače pa so naši pasji družinski člani vzljubili sneg in Jonija začuda več ne trese toliko, tudi če je čez dan brez plaščka.  Toliko nori po snegu, da se itak konkretno segreje.

JennyK, ti kar jamraj  Wink Si znam predstavljat kako se sneg zaplete v tisto Jennyino kodrasto dlako  Undecided


Lp, Tinkara
Logiran
JANAB
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #618 : torek, 29.11.2005 : 07:45:32 »

HALO!
Še moje poročilo o CACIB Zagreb:
Potovanje v soboto je seveda odpadlo. Tudi v nedeljo, ko smo se prebijali skozi prave nalive, sem tu in tam pomislila, da je z mano nekaj hudo narobe, ko v takem vremenu silim na razstavo. Pa je bilo do opoldan že vse pozabljeno, kajti Pupa (v razredu je imela celo konkurentko iz psarne Arzillo) je dobila CAC, CACIB in BOB ter tako trem mladinskim in slovenskemu šampionatu dodala še hrvaškega in internacionalnega!!
Prijavljenih je bilo 12 papillonov - kar 5 v razredu šampionov - iz SLO, HR, CH, Poljske in Nemčije. Lady je v konkurenci treh psičk dobila CAC in CACIB, BOB pa je pripadel malemu Diluna Manolitu gospe Hug iz Švice; prvak mladih je postal Faure le B. de G.  Poljakinja Aleksandra, s katero smo se že lani spoznali v Zagrebu in je tudi sicer začela zelo veliko vlagati v svoje papillone, je pripeljala tudi pol leta stara psa in psičko iz psarn Zkarabis in Inkies in prav zanima me, kako se bosta razvijala naprej. Iz razreda ch.psov je Dodi ostal doma, bila pa sta Lamonias BonJovi in Caspians Matchpoint, torej kar nekaj za oči.
L.p.!
JanaB
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #619 : torek, 29.11.2005 : 08:16:48 »

Čestitke in  Kiss Pupi za osvojen HR in Int. šampionat! Prav tako čestitke Lady za CAC in CACIB!

Vsekakor je bilo kar nekaj papillonov, kar je lepa osvežitev razstav v naši bližini. Vse pse sem si ogledala na njihovih spletnih straneh. Sicer se z izborom BOB ne strinjam (moje mnenje), ampak je bilo nekaj konkurence, kar je vedno dobro.

Se že veselimo Ljubljane!  Wink



Tinkara
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #620 : torek, 29.11.2005 : 11:11:26 »

JANAB, čestitke za uspehe obeh punc. Super je da je imela pupa konkurenco in zmagala, saj je vešč tako malo. Lady pa je itak lepotička. Mogoče se pa spet vidimo v Ljubljani.

L.p.
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #621 : torek, 29.11.2005 : 12:57:13 »

JanaB, čestitke za odlične uspehe in zaključen šampjonat! Res škoda za vreme, je bilo pa zato toliko več papillončkov Smiley. Nam je že žal da nismo šli gledat...
Geri se je zaradi teh nihanj temperatur malo prehladila, nič resnega ampak tu pa tam pošmrca, tako da se drživa bolj notri. Sicer je danes že skoraj kot nova, tako da upam da greva čimprej malo ven na daljši sprehod!

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #622 : torek, 29.11.2005 : 17:13:16 »

Nam je že žal da nismo šli gledat...


Meni tudi ....  Sad




Logiran
JANAB
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #623 : sreda, 07.12.2005 : 07:48:17 »

zdravo
ker pri nas vreme res ni naklonjeno sprehodom, smo nekaj časa namenili slikanju in rezultat je na http://janab.moj-album.com/ pod pupa in lady
in kaj počnete ostali
jana
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #624 : sreda, 07.12.2005 : 14:09:58 »

Lepe slikice! Pa kako pozirajo gospodične Cheesy
Nam tudi ni vreme preveč naklonjeno, danes sicer ne dežuje kot ostale dni tako da bomo šli malo na sprehod.
Se pa na Tarini dlaki že pozna da je mraz, saj je že ful košata.Samo še v dolžino mora zrast kar sem ji poleti postrigla. Tongue

L.p.
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #625 : sreda, 07.12.2005 : 16:04:22 »

Jana, super slikice! Najbolj všeč mi je tale: http://janab.moj-album.com/album/1633241/?os=1633243  Lady tako ponosno drži glavo, Pupa pa ni prav prepričana zakaj ves ta cirkus Grin.
Tudi mi imamo bolj slabo vreme, ampak gremo vseeno med vikendi na daljše sprehode, ker jih pač tudi ostali psi potrebujejo. Geri ni več prehlajena tako da je pripravljena na akcijo Wink. Ko je bila prehlajena sem jo bolj malo peljala tu v Ljubljani ven ker je nimam kje zdivjati. Doma pa ima divjake in ji ni mraz Smiley.

Geri ima tudi kar gosto dlako.. žal malo štrajka na dolžini, ampak saj bo Smiley Za v Ljubljano sem jo prijavila na oba CACIBa, na specialko pa je verjetno ne bom da ne bo preveč utrujena.. še razmišljam Smiley

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #626 : četrtek, 08.12.2005 : 12:13:14 »

Tudi meni je tista slikica s pokalcki najbolj vsec. Upam, da bo tudi kdaj pri nas lahko nastala taka fotka Wink

Drugace pa pri nas se borimo z blatom, ne uide Joniju umivanje bp vsakem sprehodu. No, vsaj soncek imamo zadnje dni, tako da smo kar dosti zunaj. Tudi Joni je dobil se eno rundo dlake, tako da ima zdaj lep krznen plascek Smiley

Mi smo prijavili vse 3 razstave v Ljubljani, tako da bo pestro. Ze imam izdelan plan, kako bomo sli skozi vse razstave, ne da bi bili prevec utrujeni  Undecided seveda pa upamo na najboljse.



Lp, Tinkara
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #627 : sreda, 14.12.2005 : 00:57:56 »

Ojla!

Da ne ta tema zamre Wink... Geri je bila danes na čivava meetingu.. in takole spoznavala spolnost: http://stasagrom.moj-album.com/album/1672952/?os=1673095 Grin Cheesy Ji prav manjka pasja družba.. no mogoče pa božiček kaj prinese Wink.

Lp, Mojca
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #628 : sreda, 14.12.2005 : 01:20:01 »

Ji prav manjka pasja družba.. no mogoče pa božiček kaj

 Vse je mozno ane ..  Wink Tongue
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #629 : sreda, 14.12.2005 : 08:37:52 »

... no mogoče pa božiček kaj prinese Wink.

Joj, me firbec daje! A je bila Geri res zadosti pridna, da bo božiček takšno darilo prinesel?!?! Živo in na štirih nožicah??? Wink  Kej več informacij, prosim.... Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines