mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 15:32:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190562 krat)
0 članov in 24 gostov pregleduje to temo.
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #525 : ponedeljek, 10.10.2005 : 21:39:04 »

Ja ful lep pulovercek, a je iz rokava? Izgleda zelo topel...   Ti me kar poklici, do cetrtka imam cas zvecer, v petek pa po 15h, pa upam da ne bos takoj na morje pobegnila..
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #526 : ponedeljek, 10.10.2005 : 21:51:00 »

Sassy, oblekica je iz gamaše. Bi bila pa verjetno podobna tudi iz rokava. A si ti naredila eno iz rokava? Tako roza če se prav spomnem Smiley

Geri že komaj čaka da se malo poigrata s Sassy saj že pogreša pasjo družbo.

Lp, Mojca
Logiran
kuža
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #527 : torek, 11.10.2005 : 11:35:00 »

zanimam se za nakup psa papillon ali phalenam in sicer me zanimajo cene, kje se da kužka dobiti in če je možno najti tudi kužka brez rodovnika in kakšna je cena le tega 
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #528 : torek, 11.10.2005 : 12:06:31 »

Kuža, cene papillonov so nekje 1000 EUR, phalene so pa zelo redke in moraš na leglo čakati več časa, pa mislim da je tudi cena malo višja. V Sloveniji se ne da dobiti ne papillona ne phalene saj ni nobenega legla- bilo je le eno pred 10 leti. Glede psa brez rodovnika pa... raje si preberi kakšno temo o nerodovniških psih. In NE, hvalabogu se ne da dobit nerodovniškega papillona!
Če te zanimajo psarne v tujini mi lahko pišeš na ZS, trenutno vem za par legel. Če ti je cena problem se dobijo občasno tudi mladiči z lepotnimi napakami (nepravilen ugriz, nepravilna obarvanost) ali pa premajhni za vzrejo ki so veliko cenejši. Ti pa povem da 1000 EUR ni velika cena za malega kužka... boš pa manj stroškov mel/a potem zaradi zdravja, pa hrane malo poje Wink.

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #529 : torek, 11.10.2005 : 12:29:22 »

Kuža, Res moraš pazit ko kupuješ Papillona in ne kupuj od čudnih ljudi kot recimo iz salomonovega oglasnika, ker tam oglaša eden ki šverca papillone iz tujine in dobiš ful bolanega psa. Zavedaj se da višja ki je cena, boljšega psa dobiš, razen tisti, kot je rekla Geri, ki so z "napako". Geri ti bo priporočala dobre vzreditelje.
Drugače pa je moja psička iz legla ki je bilo pred 9 leti pri nas Wink
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #530 : petek, 14.10.2005 : 12:58:06 »

Danes sem dobila na mail zanimivo povezavo do filmčka o papillonki iz Amerike, ki je posvojila veveričko. Veverička bi brez mleka poginila, saj je bila še zelo majhna. Pasji mladički pa so veveričko lepo sprejeli in se do nje obnašajo kot bratci.
KLIK do filmčka (na začetku se ne točno vidi da je zraven veverička, se pa v nadaljevanju z njo igra mladiček... tako da oglejte si cel filmček Wink).

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #531 : petek, 14.10.2005 : 14:24:32 »

Fuuull dober filmček!!! Cheesy

Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #532 : petek, 14.10.2005 : 16:04:01 »

Res so posrečeni!

Uploadala sem nove slike v album http://jonathan.moj-album.com/album/1179926/.


Lp, Tinkara
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #533 : ponedeljek, 17.10.2005 : 21:19:47 »

Danes sem dobila na mail zanimivo povezavo do filmčka o papillonki iz Amerike, ki je posvojila veveričko. Veverička bi brez mleka poginila, saj je bila še zelo majhna. Pasji mladički pa so veveričko lepo sprejeli in se do nje obnašajo kot bratci.
KLIK do filmčka (na začetku se ne točno vidi da je zraven veverička, se pa v nadaljevanju z njo igra mladiček... tako da oglejte si cel filmček Wink).

Lp, Mojca

Zanimivo.. Ful so luskani.. me prav zanima kako je bilo kasneje, ko so malo zrastli..


Joni, lusne slikice, se moramo ze enkrat videt, ker je mali ze ful zrasel, ne? Da ga spet malo vidimo, ker ga skoaj vec ne spoznam..
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #534 : četrtek, 27.10.2005 : 11:50:52 »

No da malo poživimo temo. Geri je pravkar iz gonitve, tako da se njeno počutje iz tečke normalizira Smiley. Tudi dlaka ji pridno raste in ima že lepo košato, tako da delava samo še na dolžini Wink.
Naslednji vikend greva spet k vzrediteljici na obisk, tako da bova prišli nazaj s slikicami več papillončkov. Komaj čakam da vidim kako bo Geri odreagirala med toliko "sorodniki". Ko smo bili nazadnje tam se je namreč ravno gonila in je bila tako izolirana med samo samičke.

Lp, Mojca
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #535 : četrtek, 27.10.2005 : 12:47:59 »

Joj, blagor vam ki greste gor  Cry...... pa še mladičke boste vidli  Wink. Čim več slikic in novic!!

lp
Logiran
JANAB
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 98


« Odgovor #536 : petek, 28.10.2005 : 08:04:32 »

Halo!
Kar nekaj časa nisem obiskala papillon foruma in po dolgem prebiranju sporočil  me veseli, da je z vsemi vse ok.
Tara  ima zelo ljubko spletno stran. 
Navdušena sem nad vašimi modnimi kreacijami. Naši psički sicer ne oblačimo, si bom pa kakšno idejo sposodila za našega YT Daša, ki ga pozimi oblečemo (a ni prav vesel).
Tudi sama sem naložila nekaj sličic Lady in Pupe na http://janab.moj-album.com/
In koliko nas pride v Vrtojbo?
Lep pozdrav!
JanaB
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #537 : petek, 28.10.2005 : 12:35:47 »

Jana, lušne slikice! Še posebno mi je všeč ta v avatarju Smiley
Tudi jaz Geri ne oblačim, čeprav ima kup oblekic.. oblečem jo le ko je manj kot 5 stopinj in greva ven le na potrebo, ker se mi zdi vseeno preveč razlike z 20 na nič stopinj, pa še nima se s čim ogret tačas. Na sprehodih pa itak divja okoli in je vedno "naga" Grin No za letos upam da jo bom še manj oblačila ker je naredila kar gosto dlako, lani pa je bila ravno v menjavi dlake z mladičkaste in je bila prav gola, tako da je potrebovala obleko Smiley.

V Vrtojbo prideva obe s Tinkaro, torej tudi Geri in Joni. Tara mislim da pride kot gledalka, za ostale pa ne vem. Mogoče pa pride Elton le bijou de Gerecy, ker vem da je v Trbovljah odpru mladinca, ampak ga potem v Lendavi ni bilo, tako da mogoče pride.

Se vidimo v Vrtojbi, ki jo že težko pričakujemo! Smiley

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #538 : petek, 28.10.2005 : 19:41:59 »

Jana, res lepe slike, komaj čakam Vrtojbo da se spoznamo in da vidim tvoje punce v živo. Smiley
Upam da bo po sreči in da res pridem, saj imam novembra roj. dan tako da lahko malo izsiljujem da me peljejo v Vrtojbo za darilo Tongue
Sej je 20. ne?
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #539 : sobota, 29.10.2005 : 15:20:23 »

JanaB:  Cudovite slikice! Tako kot je ze Geri povedala, slovenska Pompadour naveza pride v Vrtojbo Smiley Morda bodo tam tudi Hrvati ali pa vsaj Elton de Bijou de Gerecy pa mogoce g. Rosso z QB JP Moon Light (koliko vem so odprli SLO sampionat). Lepo, da se bomo spet videli!

Geri: Pricakujemo veeeeeeliko slikic novega narascaja, da nas bo se bolj metalo  Wink

Tara04: Ja, Vrtojba bo 20.11., upam da se bomo videli. Pripeljes tudi Taro ali prides sama?

Drugace pa je po mojem mnenju Joni zakljucil svojo rast in zdaj ze zgleda kot pravi odrasel papillon. Edino dlaka mu se mora malo zrasti, upam da bo taka (ali vsaj podobna) tisti od njegovega ocka. Malo se je umiril, ceprav je se vedno zelo aktiven. "Bratec" Ajki in Joni se se vedno rada lovita po stanovanju in nic kar ni pribito ni varno pred njima.


Lp, Tinkara
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines