mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 22:56:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 193498 krat)
0 članov in 25 gostov pregleduje to temo.
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #480 : sobota, 01.10.2005 : 16:29:40 »

Plašček je velikost 31 od Snoopyja. Najmanjša, ki so jo imeli. Mu je pa čisto prav, na trupu malo narahlo, tako da ne tišči. Je pa res, da je za pse, ki nosijo rep čez hrbet tista elastika, ki se pritrdi na rep malo nerodna, ker jim rep drži v nenaravnem položaju - vsaj Joniju jo, zato mu nikoli ne dam tistega okrog repa.

Kupila mu boš še verjetno en puloverček in to je to za zimo. Upam, da mu bo pomagalo, ker se že zdaj ko je zjutraj 8°C trese, ko greva na sprehod.

Taro tudi hitro zebe?


Lp, Tinkara

P.S. Danes sem zvedela, da imam v nedeljo 9.10. čas za srečanje. Samo je verjetno že prepozno vse skupaj zbobnat, ne?
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #481 : sobota, 01.10.2005 : 17:08:31 »

Jaz sem tudi naročila zdaj št.31 ampak ji bo sigurno pri straneh štrlela tako da ji bom mogla malo zožat, pa bo tudi od snoopija. Enega od snoopija že imam pa sem ga glih taradi repa skrajšala in seveda zožala. Ko dobi m tanovega bom naložila slike.
Taro ne zebe toliko edino ponoči. Čez dan pa samo če je burja, zato bolj rabim plašček in ko gremo na sneg, drugače pa se ji naredi kar gost kožuh.Je kot medvedek Smiley
Tudi Jonija ne bo več toliko zeblo ko mu zraste kožušček za to ga pelji ven tudi brez plaščka če ne mu ne bo tako hitro zrasla zimska dlaka. Plašček je bolj za kratke sprehode ali pa ko je pretiran mraz.  Smiley

Za srečanje pa bi se mogoče dalo, sej je še en teden za se zmenit, jaz sem za, še vedno. Če ne pa se dobimo tisti ki lahko in ostali pa dugič, ki če ne bo pol res mraz. mene že zdaj zebe sram
Če preveč odlašamo pa se nikoli ne bomo dobili. Nikoli pa ne bomo vsi, to je sigurno.
Naj pove še Geri.
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #482 : sobota, 01.10.2005 : 20:39:28 »

Vam moram povedat kaj se mi je zgodilo:
V albumu od Tare mi je včeraj poslala neka punca/gospa iz Dubrovnika, komentar da so ji tej psi ful všeč in kje bi ga lahko dobila. Pol sem se spomnila da Le bijou de gerecy prodaja mladičke in sem ji dala tel. in mi je zdaj poslala mail da jih je kontaktirala in da bo kupila najmlajšega samčka Gerarda.
Sem  ji dala naslov tega foruma in ji rekla da naj se kaj javi, upam da se bo, da vidim kakšen je tamali. Smiley
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #483 : nedelja, 02.10.2005 : 11:19:43 »

Frišne Tarine in Tobyjeve slike:
http://tara.moj-album.com/album/1178135/
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #484 : nedelja, 02.10.2005 : 17:11:18 »

Jaz za srečanje sem. Imam čas med vikendi na primorskem (lahko tudi v Lj ampak odvisno kadaj in kako se zmenimo), med tednom pa sem v Lj. Glede srečanja sem dokaj fleksibilna. Res je da postaja vedno bolj mrzlo in ko bo zima tu bo definitivno prekasno...
Geri smo najprej lani kupili pleteno oblekico-SLIKICA, potem pa še dežni plašček- ki je bolj proti dežju kot mrazu. Ker je bila ravno v fazi menjavanja dlake z otročkaste na odraslo ji je mama sešila še dva plaščka:
-Rdeč plašček
-Oranžen plašček
Oba imata od znotraj podlogo s flisa zunaj pa sta nepremočljiva. Ko pa je bila še čisto mala pa sem ji naredila oblekico kar iz nogavice-SLIKICA. Vse oblekice so zadaj nekoliko krajše ker drugače ovirajo rep. Smo pa naredili daljši spodnji del, ki pokrije prsa, saj je pri kupljenih ta del kar kratek (ker je model univarzalen za oba spola..). Pa še eno oblekico samo iz flisa-SLIKICA ji je mama naredila. Oblekic ima kar velkiko ampak bolj zaradi mamine prakse in poizkušanja kot pa iz potrebe. Res pa je da sedaj pustim nekaj oblekic doma, nekaj pa v Lj in tako mi ni treba skrbeti za to da ne bom kdaj kje pozabila oblekice. Je pa mami šivanje zelo všeč, tako da letos Geri dobi še kekšen nov kos garderobe iz kolekcije zima 2005/06 Grin Cheesy. Drugače pa je moje mnenje pri oblačenju papillonov- manj je več. Geri oblečem le če greva na kratek sprehod- da opravi potrebo, ali pa ko je sneg ali burja za porvih 5-10 min, da se malo segreje in zdivja pa jo potem slečem. Če pa greva npr. na sprehod po mestu ko je vedno na vrvici in je tempo hoje bolj počasen pa je oblečena če je premrzlo.

Lp, Mojca
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #485 : nedelja, 02.10.2005 : 19:02:57 »

Ej, geri, a delas kaj po narocilu? Cheesy hehe, tistle svetlo moder iz nogavic mi je ful vsec..

Tinkara.. jst sm za Mishkota samo majhne pulovercke nasla(od Snoopya), a imajo kje se manjse?
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #486 : nedelja, 02.10.2005 : 19:41:08 »

No Geri pol pa super če imaš čas v nedeljo 9.10.
Prosim kontaktiraj še ostale ki jih poznaš. Lahko tudi jaz koga pokličem če ti je bala da moraš vse ti klicat, samo mi posreduj številko.
Mislila sem da bi se zbirali od 10h do 11h na rožniku oz. pod rožnikom ker ne vem točno če in kako se z avtom pride gor, kot smo se na zadnje pogovarjali.
Če bi bilo slučajno v lj. grdo vreme (dež) pa se lahko dobimo v Izoli če bo tu sonce. Geri, v glavnem ti jim povej za Lj. in kot opcijo B za Izolo in naj povejo če lahko pridejo.
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #487 : nedelja, 02.10.2005 : 19:49:35 »

Moon, jaz sem danes v Zooticu vprašala za puloverčke, pa jih sploh nimajo. Imajo samo plaščke, isti model v različnih barvah in nekaj dežnih nepodloženih.

Najmanjša velikost na voljo je bila 31.


Lp, Tinkara
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #488 : nedelja, 02.10.2005 : 19:51:36 »

Aja Sad Jst mam pulovercek, od snoopya.. (http://neversaymoon.moj-album.com/slike/671776/B4MkwgBo8Ixah1Xm.v.jpg)
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #489 : nedelja, 02.10.2005 : 22:17:49 »

Tara, Joni krasne nove slikice  Smiley. Joni je že pravi gospod in plašček mu krasno paše..... me pa zanima, koliko si dala za tisto ograjico (če ni skrivnost)? Tara, tale slikica mi je najbolj všeč:
http://tara.moj-album.com/album/1178135/?os=1179134

lp
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #490 : nedelja, 02.10.2005 : 23:10:46 »


To sliko sem videla in sem nekaj podobnega iskala. Škoda, da jih nimajo  Sad No, danes je Joni dobil še en plašček, isti model kot prvi, samo moder in je oblečen za zimo.  Grin

Ory, imaš ZS  Wink


Lp, Tinkara
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #491 : nedelja, 02.10.2005 : 23:30:11 »

Tara, žal nam odpade srečanje za vsaj 1 mesec Sad... Geri se je namreč začela goniti tako da skorajda iz hiše ne greva. Je vsa nesrečna in cvili v strop pa sploh nima volje do druženja. Tako da mi žal do konca gonitve nismo ravno na volji. Ti bom poslala telefonske kar imam pa se dogovorite ostali, ker potem ko bo Geri spet pri sebi bo mrzlo. Saj po eni strani sem ful vesela da se sedaj goni ker tako ne bomo zamudili Vrtojbe pa Ljubljane Smiley. Se je pa začela goniti NATANKO 6 mesecev po 1. gonitvi, bila je celo do dneva natančna Wink. Žan pa je seveda vsa nesrečen ker se sedaj ne smeta družiti...
Moon, ne delam po naročilu Smiley. Ko bomo pa imeli naslednje šiviljske tečaje (se moramo kaj zmeniti!!) pa ti bom pomagala enega narediti Wink. Lahko tudi prideš kaj na obisk, samo tamalega pusti doma ker nočem imet čivava-papillon mladičkov Grin.

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #492 : ponedeljek, 03.10.2005 : 15:22:23 »

Božček Geri, ima tisti mesec v letu  Undecided No, pa se bomo zato videli v Vrtojbi, tako da je vsaj nekaj dobrega v tem.

Glede na napovedano vreme za naslednje dni bi predlagala, da prestavimo srečanje na pomlad, ko se bo malo otoplilo.


Lp, Tinkara

Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #493 : ponedeljek, 03.10.2005 : 15:41:05 »


Lahko tudi prideš kaj na obisk, samo tamalega pusti doma ker nočem imet čivava-papillon mladičkov Grin.

Lp, Mojca

ti si pa res čudna  Shocked . Lahko bi jih prodajala kot papilone  Smiley , al pa kot dolgodlake čivave Roll Eyes - glede na željo kupca seveda  Wink ..
Čistokrvne , brez rodovnika....a rodovniških stršev- pa še res bi bilo ta zadnje  Grin Grin Grin 
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #494 : ponedeljek, 03.10.2005 : 16:32:29 »

ti si pa res čudna Shocked . Lahko bi jih prodajala kot papilone Smiley , al pa kot dolgodlake čivave Roll Eyes - glede na željo kupca seveda Wink ..
Čistokrvne , brez rodovnika....a rodovniških stršev- pa še res bi bilo ta zadnje Grin Grin Grin 

Jaaa, ne smes zamudit te sanse no..Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines