mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 17:16:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190593 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #450 : nedelja, 11.09.2005 : 19:21:35 »

Heh, le daj.
To dela tudi prijateljicina tibetanska terrierka menda Cheesy Cheesy
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #451 : petek, 16.09.2005 : 20:19:45 »

Ne boste verjeli..... danes na sprehodu me je en starejši gospod vprašal, če imam mladega Papillona  Huh Grin. Moram pa res vzrediteljico povprašat s čim je ona to parila  Cheesy.

lp
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #452 : petek, 16.09.2005 : 23:35:46 »

Ory, sem ti rekla da je sumljivo podoben Cheesy... ne vem, ne vem.. a si prepričana da ni bila v času gonitve pri moji vzrediteljici na obisku? Če se prav spomnem sta kolegici Grin.

Joni in Geri se pa psihično pripravljata na razstavo. Držite pesti! Wink

Lp, Mojca
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #453 : nedelja, 18.09.2005 : 19:27:23 »

Rezultati iz razstave:
Geri PRM in zaključen Slovenski mladinski šampjonat Smiley
Joni spet zelo perspektivno z zelo lepo oceno. Imel je tudi čisto svojo hendlerko in je pridno stal in lepo tekel (kolikor se je dalo po tej poplavi...).
Razstava je bila drugače katastrofa- blato in še enkat blato, 10 stopinj in veter. Psi so zmrzovali in se skrivali v avtu do odhoda v ring.
Joni se je danes vrnil domov k svoji lastnici in ga že sedaj močno pogrešamo saj smo se po skoraj dveh tednih čuvanja zelo navezali na tega malega navihanca. On pa je pri nas pustil kar 2 ljubezni: Geri in Luno tako da ne dvomim da pride še kdaj.

Lp, Mojca
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #454 : ponedeljek, 19.09.2005 : 12:48:55 »

Bravi Geri, bravo Joni!  Smiley Sem držala pesti..... verjamem pa, da je bilo vreme grozno  Sad. Mi smo se včeraj peljali skozi Vipavo proti Gorici in je tako pihalo, da nas je z avtom premetavalo po avtocesti kot peresce. Skratka, ni bil posebno prijeten dan....... koliko je bilo pa kaj obiskovalcev?

lp
Logiran
cofi
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #455 : ponedeljek, 19.09.2005 : 13:12:37 »

Čestitke še iz moje strani! Kdo ga je pa razstavljal? Ali slučajno Liza ker ne vem kdo to je in bi bila vesela če bi jo spoznala...

lp, kaja
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #456 : ponedeljek, 19.09.2005 : 13:25:48 »

Obiskovalcev je bilo zelo malo... no sicer sem večino časa preživela v avtu s psmi. Na hitro sem šla pogledat le čivavice in poklepetat z vzrediteljico iz Nemčije. Ne ni ga razstavljala Liza, je pa tekmovala v JH z Bino (bernardinko) in zmagala.

Lp, Mojca
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #457 : ponedeljek, 19.09.2005 : 23:16:32 »

Čestitke vsem Wink
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #458 : torek, 20.09.2005 : 15:14:49 »

čestitke še z moje strani!! Cheesy
 A Žana pa nisi razstavljala?
Jaz dvom da grem januarja v Lj. ker ne vem kako bo prevoz, bom pa sigurno šla v Portorož.
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #459 : torek, 20.09.2005 : 15:32:56 »



Moon pri nas je popolnoma enako!!! Grin Jo morem enkrat slikat, po tuširanju Shocked Sad Roll Eyes Tongue Grin

Mi imamo tole štorijo celo posneto!
Če najdem filmček ga dam na speltno in obvestim!
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #460 : sreda, 21.09.2005 : 23:49:33 »

Tara, Žana sem seveda razstavljala- je moral delati družbo Joniju in seveda njegovi ljubezni Geri Wink Dobil je odlično oceno in smo bili res zelo zadovoljni saj se je obnašal kot pravi profesionalec Cool
Nove slikice Žana in Geri. Dokaz kako zaljubljena sta-KLIK.
Ja škoda da te ne bo v Ljubljano, mi bomo itak kar gor med vikendom ostali Wink... v Portorož pa tudi najverjetneje pridemo, ampak kje je še to... Pa saj imaš še časa za razstavljati Wink
Kako je drugače s Taro?

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #461 : četrtek, 22.09.2005 : 09:05:21 »

Ful sta dobra Grin
S Taro je za enkrat kar dobro- TOK, TOK!
Ima bolj redke napade zdaj.
Dlaka ji je že zrasla tam kjer sem jo strigla, je pa še malo oskubljena pri pazduhi, ampak od bolh, samo ji tudi tam že raste nova dlaka tako da ni panike.
Ja nikoli se na ve lahko pa se bo mojemu šlo na izlat in se pojavim v Lj. je pa še nekaj časa za razmislek, V Portorož pa lahko pridem tudi z busom  Smiley

Lp
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #462 : četrtek, 22.09.2005 : 17:30:03 »

Evo, spet sem nazaj  Grin

Najprej čestitke mojemu Joniju in seveda novi slovenski mladinski šampionki za odlične rezultate v mrzli Lendavi.  Kiss Seveda tudi čestitke Žanu za uspešen debut na razstavah.

Na počitnicah je bilo super, bilo bi perfektno če bi lahko bil še Joni zraven. Naslednje leto bomo izbrali psom prijazno destinacijo. Joni se je imel krasno med varstvom pri Geri in Žanu, so ga malo naučili tudi da ni vedno on šef. Prav tako je odkril svoj libido  Undecided, tako da bomo naslednje leto pospešeno iskali nevesto  Grin. Zdaj se je že ponovno adaptiral v svojem starem domu in s kavalirčkom Ajkijem spet norita in sta običajno vedno tam, kjer najbolj ni treba.



Lp, Tinkara
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #463 : nedelja, 25.09.2005 : 09:21:12 »

Zdaj ko so počitnice mimo, kako bi šlo z srečanjem papillonov, pa ne v priliki razstave?
Povejte kako ste z šolami, službami, katere dneve imete čas..., da bi se poskusli uskladit da nas bo čimveč.
Zadnjič smo se menli da bi se dobili v Lj., Če bo kdo za, se lahko dobilmo tudi  Izoli ker je več poznanih prostorov  kje bit , saj je včeraj v san simonu bilo prav super, pa tudi mislim da bo zdaj več lepega vremena tu.
To so predlogi, zdaj pa povejte še vi....
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #464 : nedelja, 25.09.2005 : 10:50:09 »

Jaz imam čas med vikendom (med tednom sem v Ljubljani), če bi se dobili pa v Ljubljani pa imam načeloma kadarkoli čas. Glede lokacije meni ni problem, ker imam avto, tako da sem dokaj fleksibilna. Predlagana je bila Ljubljana, ker je večina papillonov ali iz Ljubljane ali še bolj oddaljenih od obale, pa iz Maribora itd... tako nej oni povejo kaj jim bolj odgovarja.

Lp, Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines