mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 13.08.2024 : 17:27:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190628 krat)
0 članov in 30 gostov pregleduje to temo.
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #435 : torek, 30.08.2005 : 12:02:41 »

Še nekaj slikic. Tale je moja najljubša Wink http://geri.moj-album.com/album/49009/?os=982785

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #436 : torek, 30.08.2005 : 13:19:49 »


Citat
Še nekaj slikic. Tale je moja najljubša  http://geri.moj-album.com/album/49009/?os=982785



Naslov slike - Dame zvečijo  Wink


Lp, Tinkara
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #437 : četrtek, 08.09.2005 : 00:20:35 »

Ojla!

Včeraj sem dobila Jonija v varstvo za 10 dni. Mali je pravi cukrček! Z Geri se stalno lovita in kradeta igračke Wink Z našo muco Luno se odlično razume... no sedaj je tako da jo za eno uho cuka Geri, za drugo Joni Grin Tudi naše ostale muce so navdušene nad njim. Blooma se je Joni sicer najprej ustrašil. Bloom ima namreč "grdo" navado da takoj ko vidi psa- isto je z Žanom naredil ga teče pozdravit pa mu da poljubčka na smrček Kiss. No.. z Žanom se malo postrani gledata.. vsak si misli da je prostor v hiši samo za enega "dedca" Tongue. Dokler ne gre Joni na Žanov kavč je vredu, če pa izsiljuje s kavčem je pa Žan vsa užaljen in me gleda češ naredi kaj.
Danes smo bili na skoraj 2 urnem sprehodu. Joni je vmes omagal in sem ga mogla nesti. Zgleda da je bilo celodnevno divjanje z Geri in Luno več kot preveč. Ko smo šli po (za Jonija in Geri) visoki travi sta skakala kot zajca Cheesy. Drugače je Joni priden in nič ne joče. Slikice obeh si lahko ogledate v albumu Joni.
Luna pa je zvečer takooo utrujena.. DOKAZ.
Skratka.. imamo se fino, vedno več nas je in ni nam dolgčas. V Lendavo pridem z obema, mogoče pa pride tudi njuna sestrica Gracia- kot gledalka. Iz Nemčije (Pondas in Hundenbudens) pa pridejo 4 papilloni, žal Dudija ne bo, čeprav je prijavljen. Imel je namreč manjšo nesrečo. Tako da ljubitelji papillonov, v Lendavi bo zagotovo 6 papillonov, lahko pa tudi več Wink

Lp, Mojca
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #438 : četrtek, 08.09.2005 : 08:59:12 »

Kot vidim,  vsi neskončno uživate!  Cheesy Pravilno!!  Cheesy
Me pa zanima sledeče: a Joni čisto nič ne pogreša lastnice? Ali je  tebe in družbe tvojih pesjančkov/muc tako navajen, da ga sprememba okolja ni vznemirila? Prav zanimivo, res.... Osebno mislim, da se Jenny nikdar ne bi tako dobro in tako hitro prilagodila na situacijo.  Undecided
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #439 : četrtek, 08.09.2005 : 10:55:31 »

Hmmm... Joni se je takoj prilagodil. Isto je bilo z Gracio- sestrico od Geri. Oba sta sicer prava razvajančka in zelo navezana na lastnici... ampak so zelo prilagodljivi. Mene je videl 2. (prvič 4. mesece nazaj in dvomim da se spomne), mojih psov in muc pa nikoli prej. Zgleda da ga tako okupirajo da nima časa razmišljati Wink. Mislim da bi bilo z Geri isto. Sicer je nisem še nikjer- razen pri naših pustila, ampak je zelo prilagodljiva in podkupljiva Grin.

Lp, Mojca

PS: ti pa si ŠE VEDNO vabljena na obisk Wink
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #440 : četrtek, 08.09.2005 : 11:16:02 »

Geri, če boš slučajno kdaj rabila varstvo za svojo Luno, jo mi z veseljem vzamemo. Wink Wink Mi namreč srečujemo in poznamo same pihajoče mačke, ki ne marajo psov. Moji Luni so pa blazno všeč,čisto je očarana nad njimi, ampak ji ne pustim zraven, ker se bojim, da bi jo opraskale. Res je lepo videti, kako se vsi tvoji dobro razumejo. Cheesy
lp
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #441 : četrtek, 08.09.2005 : 16:37:09 »

Tia: bomo organizirali igralne urice z Luno Wink Moram kaj poslikat še moja druga dva "pasja" mačka ki se prav tako razumeta z vsemi psmi. Mogoče pa je v genih.. so vsi potomci iste muce. Žal ima pa fant muco ki postane 3x večja ko vidi psa. Pa že tako je enkrat večja od Geri Grin.
Sedaj pa grem z vsemi 5 na sprehod. Hehe.. spet bo zanimivo!

Lp, Mojca
Logiran
Tia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 446


« Odgovor #442 : četrtek, 08.09.2005 : 23:53:52 »

Ja - te igralne urice bi bile pa super, sigurno bi se prijavilo veliko kandidatov! Cheesy
A pa imaš potem kdaj problem, ko srečate kakšno neprijazno mačko, Geri (ki je navajena igranja z Luno) bi se pa z njo igrala?
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #443 : petek, 09.09.2005 : 10:19:28 »

Tia, Geri bi se igrala z VSAKO muco Sad. Žal ne razume da ostale muce niso tako prijazne. Mogoče bo ko odraste. Maša in Kaja lepo ločijo naše muce od drugih, za Geri pa je vse le igra Wink. Na srečo na naš vrt ne zahajajo tuje muce.

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #444 : sobota, 10.09.2005 : 14:00:11 »

Geri, sem vidla članek v primorskih novicah, katastrofa, če bi bilo možno bi tožla sodnika, ker je bil odgovoren za psa in nosi on krivdo, pa še zato ker ni nič povedal.Če bi zinu prej bi se jo sigurno našlo. Angry Angry

Pujsiki je ime samanta Grin, skoraj me je pobralo ko sem to čula Grin Grin
Danes sem jo šla pogledat in se še skriva ma je že boljše.Še malo potrpljenja bo treba. Našli so ji pa uši, v ponedeljek jo peljejo k moji vet da ji vzame vzorec kože da vidi da ni še kaj drugega narobe.
 Čim jo začneš čohat začne spuščat neke glasove, upam da so pozitivni, mislim da če ji nebi pasalo bi se umikala, pa se ne. Ful je dobra Grin, tudi bolj kosmata je ratala. Cheesy

Kadar kopaš Geri, se tudi njej zmeša ko jo posušiš in začne noret okoli od veselja kot utrgana??  Tara namreč ja in me zanima če to počnejo vsi pri ali samo papilloni. Grin
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #445 : sobota, 10.09.2005 : 15:12:16 »

Kadar kopaš Geri, se tudi njej zmeša ko jo posušiš in začne noret okoli od veselja kot utrgana?? Tara namreč ja in me zanima če to počnejo vsi pri ali samo papilloni. Grin

Jap, Vona (novofundlandka) je ista. Ajsa (labradorka) pa ne.
Mogoce velja samo za dolgodlake pse? Wink Grin
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #446 : sobota, 10.09.2005 : 22:31:30 »

Tara, ja tudi Geri laufa po stanovanju, pa Maša in Kaja tudi.. tako da ni značilno za papillone Wink. Pujsika pa spušča te glasove- prašičje predenje pravimo mi ker ji paša. Tako da ni panike.

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #447 : nedelja, 11.09.2005 : 12:56:14 »

aha, pol pa super če prede. samo da se je dotakneš pa začne jodlat-kot ji pravi romina Grin in tudi jest začne z večjim užitkom če jo čohaš Cheesy
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #448 : nedelja, 11.09.2005 : 15:52:47 »

Tara..
Mishko tudi laufa po stanovanju po kopanju in frotranju. Zgleda kot da bi se hotel hitreje posusit. Takrat laufa, z igrackam ali brez,skoc na kavc, se zacne valjat po njem kot da bi se brisal. Laja, ipd =)
Logiran
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #449 : nedelja, 11.09.2005 : 16:40:18 »

Citat
Tara..
Mishko tudi laufa po stanovanju po kopanju in frotranju. Zgleda kot da bi se hotel hitreje posusit. Takrat laufa, z igrackam ali brez,skoc na kavc, se zacne valjat po njem kot da bi se brisal. Laja, ipd =)


Moon pri nas je popolnoma enako!!! Grin Jo morem enkrat slikat, po tuširanju Shocked Sad Roll Eyes Tongue Grin
Logiran
Strani: 1 ... 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines