mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 23:57:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 193545 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #405 : ponedeljek, 15.08.2005 : 19:32:40 »

http://geri.moj-album.com/slike/18199/X4OK85usZHx2Kc_V.jpg

Geri.. Kje si kupila tale pulovrcek?? Je ful lep, in take iscem za Miskota..
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #406 : ponedeljek, 15.08.2005 : 20:09:44 »

Geri: Boš lahko laufala z njim, a ni fora da morajo hrti dosti laufat da ostanejo v formi... Grin
Je ful lušen, meni je full všeč njihova elegantna hoja Smiley

Jah ti moram povedat da bo res teška, ker, ko bo kredit in stroški ne vem koliko mi bo ostalo za kredit za psa. Cry
sej pol za oskrbo bi še šlo ma na enkrat zbrat 240jurijev je problem, pa še aparat za zobe me bo stal uko z glave. Shocked
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #407 : ponedeljek, 15.08.2005 : 20:13:44 »

NaNika: niti malo ni kot čivava,je večji Wink....na sliki mogoče zgleda podoben ampak ko ga vidiš v resnici vidiš da  je čist drugačen.Dlaka na ušesih in ušesa pa simbolizirajo metuljeva krila.
Logiran
NaNiKa
otrok do 14 let
*
Sporočil: 28


« Odgovor #408 : ponedeljek, 15.08.2005 : 20:16:43 »

aha hvala
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #409 : ponedeljek, 15.08.2005 : 21:03:28 »

zakaj majo tako dolgo dlako na ušesih temu bi lahko rekli max dolgodlaka čivava
heh
Ker so pac papilloncki Grin
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #410 : ponedeljek, 15.08.2005 : 23:31:29 »

Moon: tista oblekica ki jo vidiš na Geri je narejena iz otroške smučarske nogavice. Z dela za prste sem naredila kapuco, za nogice pa sem porabila zgornje dele najmanjših nogavičk za otroke. Tako da... poišči nogavice ki so ti všeč pa veselo na delo Wink, saj ni težko! Moraš pa potrgat vse lastike, ki pridejo na vrhnjem delu nogavice (da nogavica ne leze dol) če so pretesne za psa. Ta del sem jaz dala okoli vrata Geri, širši del pa potem za čez hrbet. Aja, pa info nisi spregledala ker jih enostavno ni bilo.. včasih moram imeti tudi kakšno skrivnost Wink Cheesy

Tara: saj jaz v prostem času veliko tečem, tako da mi to da potrebuje veliko gibanja še kako prav pride Smiley

Z Geri pa sta res super par. Prav lepo ju je videti skupaj ko gremo ven na sprehod. Geri majhna, odlakana, on pa velik suhec Cheesy Grin.

Lp, Mojca
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #411 : ponedeljek, 15.08.2005 : 23:51:19 »

Aja? =) No, bom probala Cheesy
Logiran
NaNiKa
otrok do 14 let
*
Sporočil: 28


« Odgovor #412 : torek, 16.08.2005 : 10:53:44 »

mislim da je to oblekico kar teško narediti
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #413 : torek, 16.08.2005 : 11:29:12 »

NaNika, ni težko ne, samo potruditi se moraš. No mogoče prvič ne uspe ampak saj nogavice pa niso tako grozno drage da ne bi reskirala in poskusila Wink.
A pride kdo na razstavo v Lendavo? Naju v Trbovlje zaradi tehničnih težav z datumom ne bo Smiley

Lp, Mojca
Logiran
NaNiKa
otrok do 14 let
*
Sporočil: 28


« Odgovor #414 : torek, 16.08.2005 : 11:30:31 »

jaz mogoče
samo ne vem če mam prevoz
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #415 : torek, 16.08.2005 : 16:36:02 »

Si bom zapomnila nekaj podobnega za Jonija, čeprav ga zdaj že zjutraj na sprehodih trese - bom počasi začela zbirati nogavice.  Undecided


Lp, Tinkara
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #416 : ponedeljek, 22.08.2005 : 00:27:56 »

Ojla!

Po dolgem času imam nekaj časa za poročanje. Geri je sedaj poleti prav "oskubljena" Cheesy... no, ji vsaj ni vroče. Današnja slikica. Z Žanom se odlično razumeta in stalno tičita skupaj kot dva zaljubljenca Roll Eyes. Igrata se ne še čisto zares ker se še nista sporazumela kako narediti z njegovimi dolgimi tacami. Slikice Žana in Geri. Geri stalno nekje brska, skače, teka.. skratka je super aktivna. Ko ne divja sama (z pliškom v smrčku) po stanovanju se podi za našo Luno- 4 mesečna mucka. Slike Lune in Geri. Težav s prehrano nimamo več oz. jih očitno nikoli nismo imeli saj vse kaže na to da so nam praskanje in rdečo kožo povzročile bolhice, ki so bile kar nekaj časa na pohodu. Na Geri se bolhice namreč zelo slabo vidijo saj ima na koži pod dlako nekaj pegic ki so na prvi pogled kot bolhice Angry No en problem manj. Čeprav to poletje ni ravno zgledno vseeno uživa na dolgih sprehodih. Pride domov, malo podrema in je že v akciji z muco ali "gnjavi" kakšnega od nas naj se igra z njo. Zaenkrat (kljub kar nekaj mrzlim dnevom letos) ne kaže da bi jo zeblo in upam da jo letost pozimi tudi ne bo več toliko kot lani ko je bila vsa "gola". Že lani je nisem oblekla za daljše sprehode.
Glede oblekic- jaz mislim da so super za na tiste sprehode v smislu 5 minut za opravit potrebo, ker se pes ne giblje dovolj da bi se segrel in je tudi šok iz +20 stopinj na nulo. Ko pa grem na daljši sprehod pa jo po par minutkah vedno slečem saj ji postane vroče ko divja okoli.

Lp, Mojca
Logiran
Tara04
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 481


« Odgovor #417 : ponedeljek, 22.08.2005 : 09:45:40 »

Joj, Geri ne vem kako te ni strah pustit da se z mačko tako igrata, dobro, vsaj dokler ne stegne kremplje. Grin
Moja Tara bi bila že brez oči z rasparanim trebuhom Grin
Moja dva se res ne znata igrat skupaj. Undecided
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #418 : ponedeljek, 22.08.2005 : 10:01:13 »

Super slikice,  Geri in Zan prav nekako paseta skupaj. Cisto kontra; ona kosmata in majhna , on pa kratkodlak in velik Cheesy
Kako se pa po karakterju ujemata ?
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #419 : ponedeljek, 22.08.2005 : 10:05:27 »

Tara, naše muce so že od malega s psmi in se naučijo "pasjega" načina igre. Muca se vedno igra brez krempljev. Prav tako tudi odrasle muce. Je pa zelo dobra rekreacija za obe Wink Tako da ne vem zakaj bi me bilo strah ko se igrata...
Moon, na žalost se Žan uči vseh neumnosti od Geri Cheesy Grin Jo čisto oponaša... ma isti način kako me pozdravi ko pridem, pa igra se isto.. hehe.. je Geri dobra učiteljica. Drugače je zaenkrat Žan še zelo plašen in se pravi karakter še ni pokazal. Je pa prav tako on zelo igriv in radoveden.

Lp, Mojca
Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines