mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 01:19:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 110   Dol
Natisni
Avtor Tema: Papillon - metuljček - čvek  (Prebrano 190803 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #210 : sobota, 04.06.2005 : 15:43:00 »

Družinski portret (Kaja, Maša in Geri)
Nekaj slikic iz Hrušice in nekaj novih Gerijinih pa tu
Tulln pa pride zvečer Smiley

Lp, Mojca
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #211 : sobota, 04.06.2005 : 18:33:50 »

Slike iz Tullna: http://www.moj-album.com/album/521986/

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #212 : nedelja, 05.06.2005 : 14:54:10 »

Zdaj imam moment casa - Joni spi  Wink

Za nami je prva noc, ki jo je Joni super prestal. Uspela sem se vzdrzati, da ga nisem vzela v posteljo in je lepo mirno zaspal v svoji posteljici skupaj z igracami in mojo roko  Wink

Ni samo priden ampak super priden. Hisno cistoco obvlada, sicer ga nosim na vrt na vsako 1.5h, ponoci pa je sel lulat v svoj wc. Je zelo zelo cartljiv in je zmeraj max. 1m stran od mene. Rad se igra z zogico, to je njegova najljubsa igraca. Mojca, tisti miski je ze odgriznil se drugi uhelj in tisti krogec na vrvici. K sreci sem ga nasla in ga vrgla stran. Zdaj ima miska se samo vrvico, ampak to ga ne moti  Grin

Danes imamo zal dezevno vreme, tako da hodiva ven samo na wc - sem opazila da ne mara dezja. Mokra trava ga ne moti, samo ce dezuje mu ni vsec.

Spoznal se je tudi z drugimi zivalmi v nasi hisi - starejsi kuza (dalmatinec, star 13 let) ga vsakic prevoha, Joni njega in to je to. Prav hecno ju je gledati skupaj, Joni zgleda tako mikro proti njemu. Nas macek ga samo opazuje, Joni sili v njega,macek pa se vedno umakne. Joni bi ga rad lovil, ampak mu ne dovolimo. Sosedova tibetanka pa cez ograjo renci na Jonija, Joni pa laja nazaj. Prav hecna sta. Danes zvecer, ce bodo sosedje doma, bova sla na en previdni obisk.

Pravi srcek je, zdaj mi spi pod nogami. Uspela sem nekaj slikat, ampak to je tezko izvedljivo ker ni nikoli 2 sekundi na enem mestu, razen ce spi. Njegove slike so na http://jonathan.moj-album.com

Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #213 : nedelja, 05.06.2005 : 15:33:12 »

Joni je pravi srček na slikicah!  Cheesy Wink Smiley
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #214 : ponedeljek, 06.06.2005 : 08:46:08 »

Ja, Joni je pravi cortkan kuštravček!!  Cheesy  Cheesy  Cheesy Želim ti veliiiiko veliiiiko veselja z njim; predvsem sedaj, v "mladostniški dobi", ko so pesjančki res navihani in vsak dan kej novega pogruntajo, tako da z njimi res nikdar ni dolgčas!
Mojca - ne vem ali sem jaz spregledala: kako se je pa Geri odrezala v Tullnu? Madoniš sem firbčna....  Roll Eyes
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #215 : ponedeljek, 06.06.2005 : 09:19:04 »

Jani je cukerček, upam da uživate vsako sekundo z njim  Smiley. Takšen luškan puhec..... Geri slikice so zelo lepe. Najbolj všeč mi je pa Gina Venti. Ne vem zakaj, ampak tale rdeče rjava barva mi je res fenomenalna......

lp
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #216 : ponedeljek, 06.06.2005 : 11:32:08 »

JennyK: Geri ni niti bila v tullnu kaj šele, da bi se razstavljala Cheesy. Saj ko sem bila tam mi je bilo zelooo žal, ampak kaj ko sem izvedela, da imam prevoz ko je bil rok prijave že mimo... tako da, bo pa naslednjič bolje! Wink Je pa bila sodnica zelo natančna in si vzela čas za psa, pa tudi ne zdi se mi, da bi bila kakšna pretirana kuhinja, saj je kar nekaj priznanih psarn šlo domov praznih rok. Sem se pa zato toliko bolj nagledala in našla bodočega Gerijinega ženina Wink... pa ne sedaj spraševat koga.. boste že zvedeli čez kakšno leto! Grin

Lp, Mojca
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #217 : ponedeljek, 06.06.2005 : 13:38:58 »

Oh, sorry, Mojca! Najbrž res površno berem...  sram Undecided  Sem pa tudi jaz že dobila kar nekaj slikic iz razstave (bologneserjev, seveda) in se FUL po glavi tolčem, da nisem šla pofirbcat.
No ja... - torej gremo drugo leto kam?! Skandinavija, Finska, Danska!?!  Grin  Cool
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #218 : ponedeljek, 06.06.2005 : 17:27:49 »

Jaz sem ZA Helsinke - EuroDog 2006!  Grin -- najboljse, da ze zdaj odprem varcevalno knjizico samo za to  Cheesy Cheesy
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #219 : ponedeljek, 06.06.2005 : 18:53:28 »

Joni ti kar pridno varčuj!! Mislim pa da je v Helsinkih Svetovna Smiley tako da še toliko bolj varčuj Cheesy. Medve bova še videle... kako bo sproti, pa saj je še ogrooomno časa do takrat. Pa Jonija počohaj!  Kiss

Lp, Mojca
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #220 : ponedeljek, 06.06.2005 : 18:59:52 »

Mislim da je drugo leto na Finskem europska razstava. Wink Znani pa so že sodniki! Wink Papillone sodi Rainer Vuorinen. Več pa tu. Wink


Lp
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #221 : ponedeljek, 06.06.2005 : 22:50:56 »

Moja nevljudnost. Se opravičujem. Najlepša hvala Jessy, JennyK in Ory za kompliment glede Jonija. Čeprav sem pristranska, ja mali je res pravi srček  Wink Geri, Joni je prečohan za tebe!  Wink Ti pa prečohaj Geri, Joni komaj čaka da jo bo spet malo jezil v Portorožu Smiley

Kolikor sem jaz zasledila je v Helsinkih evropska razstava, v Varšavi pa svetovna. Ampak ... to je kar nekaj $$$, tako da bom res začela varčevati ... ali igrati Loto.  Grin No, če zadenem sedmico vas vse povabim v Helsinke  Grin Cool Grin

Jenny, ti imaš bologneserja oz. bologneserko? Jaz sem bila v kontaktu z eno psarno iz Slovaške, ki je ravno imela leglo (februarja letos) ampak potem sem se dokončno odločila za papillone. So mi pa bologneserji in cotoni všeč. Sem pogledala ime, psarna Aphaia.


Lp, Tinkara
Logiran
mehika
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 377


« Odgovor #222 : torek, 07.06.2005 : 22:42:36 »

Joj, komaj danes mi je uspelo pogledat slikice....Joni je res cuker  Kiss, ...Geri, pa je postala že prava dama  Wink Wink!!
A je bila tudi kakšna čivava na razstavi?
Logiran
Geri
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.546


« Odgovor #223 : torek, 07.06.2005 : 23:29:18 »

Mehika.. velikooo čivav je bilo, ampak si jih nisem imela časa ogledati ker je bilo tudi papillonov veliko! Mogoče bo Sassy kaj več v temo o čivavah napisala ko bo imela kaj več časa. Ona je namreč vse budno spremljela Smiley

Je pa prav smešno videti Geri in Jonija skupaj ker je on še tak puhek.. pa se mi sploh ne zdi možno, da je bila tudi Geri taka mala puhasta kepica Cheesy, ampak potem slikice pokažejo da je bila prav taka navihanka.

Lp, Mojca
Logiran
Joni
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 799


« Odgovor #224 : sreda, 08.06.2005 : 10:32:11 »

Mene pa vsak sprašuje koliko bo Joni še zrasel, pa jim lahko pokažem tisto sliko z Geri pa recem evo, tako bo velik  Grin Grin

Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 110   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: Papillon - metuljček - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines