mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 14:18:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 448173 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1215 : sreda, 22.03.2006 : 13:40:17 »

Talyn bos enyo tudi na razstavo pripeljal kdaj pokazat?

Andrej tebi pa upam da uspe in da te vidimo na kaksni tekmi poslusnosti. Je fajn videt k husky premaga nemske ovcarje al pa labradorce Smiley Pol ljudje (laiki, lastniki itak vemo da znajo vse in se vec Smiley ) spremenijo mnenja o njih, he he Smiley

Alba ce mas zeljo in veselje, se da vse. Z nasim smo tut agility delal, poleg poslusnosti. Vse se da Smiley Pa naucis se malih trikcov ki palijo na huskyu pa se zuni sta pa se mata faaaajn Smiley
Enkrat sem v trbovljah na razstavi gledala prov zanimiv prikaz huskya, k je skakal cez fanta, pa mu cez roke, pa v narocje pa un slalom med nogami.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1216 : sreda, 22.03.2006 : 14:54:19 »

Cac mislim, da nekaj bo treba, ker imava obe preveč energije  Cheesy Cheesy. Itak lahko samo koristi. Razmišljam tudi, da bi jo peljala na kakšno razstavo, ampak ji mora zrasti dlaka na trebuščku, da bo lepa.
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1217 : sreda, 22.03.2006 : 16:55:31 »

hehe, bo Alba šla na razstavo pa bo vse pse tam živcirala Grin mislim da bi to bilo še veliko smeha gledat Albo na razstavi Cheesy
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1218 : sreda, 22.03.2006 : 22:00:57 »

ha sploh bi bilo zanimivo, če bi bil med njenimi največjimi navijači Kan  Grin Cheesy Cheesy.
Logiran
magic
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #1219 : petek, 24.03.2006 : 18:38:58 »

oj

jaz bi potreboval en nasvet. zanima me kako naj navadim psičko, da je ne bo strah pokanja petard in grmenja Angry??  imel sem prej psa, ki se je strašno bal in sem ga mogel ko je grmelo imeti v kleti.

 moram pa povedati, da se mi zdi da imam zelo pametno psičko. stara je komaj 2 meseca in sem jo kar hitro naučil da mora opraviti potrebo zunaj. sem bral da enim ne uspeva to niti pri 5 mesecih
Logiran
tesika
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1220 : petek, 24.03.2006 : 19:19:47 »

Oj tudi moja psička se je meni zdela full pametna. Ko je bila stara manj kot eno leto je že znala poleg brez povodca. Kmalu sem prišla do spoznanja, da so ti psi mogoče malce preveč pametni. Vedno ko sem jo hotla na kakšno foro okrog prnest, se mi je maščevala, me zezala in se mi dobesedno smejala v obraz. Predlagam ti da se dobiš s kakšnim lastnikom, da vidiš fore ki jih psi imajo, ker sem jaz kaj hitro spoznala da se o vragolijah moje psice lahko pogovarjam samo z lastniki sibirskih huskyev. Shocked
Počakaj še kako leto, takrat si boš verjetno pulil lase. Roll Eyes
Sicer je moja psica stara 4 leta in mi je zdaj življenje z njo čisti užitek, sem pa imela veliko neprespanih noči zaradi njenih vragolij in pohajkovanj. Undecided
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1221 : petek, 24.03.2006 : 20:49:35 »

magic..vsak mladiček, na začetku mnogo bolj uboga kot kasneje, potem je samo dobra šola potrebna in vaje ter spet vaje. Vsekakor pa ful super, da se tako hitro je odvadila potrebo opravljati notri.   Glede pokanja petard jo boš bolj težko odvadil, če jo boš sploh, mogoče ima kdo drug kak pameten predlog glede tega, samo ne tega, da mečete sami petarde v bližini psa , ko je še majhen, sem tudi za to slišala, da počno Angry? Res pa so vsi polarčki zelo inteligentni psi in si takoj zapomnijo kaj je njim dobro in kaj ne, vsaj pri opažanju pri moji je tako. Odkar je v puberteti ni več tako pridna, no fino, da spet v šolo hodiva, ker se že opaža , da je sedaj spet bolj pridna Wink Grin Predlagam ti, da jo res čimprej pelješ v kako dobro šolo, kjer delajo s pozitivno motivacijo, raznih takih šol s prisilami, se na daleč izogibaj, sej pri polarčkih to naredi še večjo trmo...Pa veliko veselja s tvojo mlado pesjanko in kamkšno fotko priloži semklaj, da jo vidimo še ostali Smiley....lp
Logiran
magic
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #1222 : sobota, 25.03.2006 : 19:34:37 »

 ja tudi jaz sem slišal za to metodo z metanjem petard ali pa pokanje balonov, nevem jaz tega nebom probal. ja šola pa se išče,  zaenkrat zbiram informacije.  ja slike so,  bomo zriktal
Logiran
tesika
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1223 : sobota, 25.03.2006 : 19:43:30 »

Ko sem jaz spraševala pred 4 leti za šolanje huskya so mi v parih šolah povedali da potrebujem samostojne ure in podobne, potem pa sem šla s psičko v normalno šolo, kjer smo delali v skupini in ni bilo nobenih problemov.
Glede novoletnega pokanja pa jaz prakticiram, da pse dam v sobo spustim rolete in prižgem radio in ga dam malo bolj naglas. Psi so bili letos ob mojem prihodu iz novoletne zabave čisto zaspani in umirjeni, tko da so verjetno vse skupaj prespali ob glasbi iz radia.
Logiran
magic
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #1224 : sobota, 25.03.2006 : 19:46:22 »

 
ja jaz sem tudi probal, ko je Aya spala sem dal bol naglas radion in me je zanimalo če se bo bala. in se ni 
vprašal bi kako lahko dodam slike?
Logiran
tesika
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #1225 : sobota, 25.03.2006 : 19:50:05 »

To sicer ne vem, lahko pa daš slike na net, pa se pol samo objavi naslov. Ti bodo pa bolj izkušeni pomagali. Če skopiraš moj naslov lahko vidiš 4 slikce moje lepotice.
http://tesika.moj-album.com/

Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1226 : sobota, 25.03.2006 : 20:44:53 »

Hm, moj se full boji grmenja in pokanja, ocitno mu je en nekoc cez ograjo neki vrgel, ker prej tega ni blo. Pa tut raznih fleshev in podobnih pizdarij, tko da pac pazimo da ga ne strasimo (nazadnje je pri veterinarju fasal histerijo k mu je v uses dal termometer k piska:) )
Huskyi so mal drgacni, mal bl muhasti, moj recimo ne mara moskih, ocitno je to po lastnici se navzel, he he he Smiley
Pa se kaksna taka. Je pa ena dobra zadeva. Se nikoli se mi ni povaljal v nobeno pizdarijo ali gnoj. Zakon! Smiley
Logiran
magic
novinec
*
Sporočil: 33


« Odgovor #1227 : sobota, 25.03.2006 : 21:29:15 »

 ja moja psička pa samo išče, mačje iztrebke ali pa kaj gnilega in že je v gobcu, delam na tem da jo odvadin bomo videli.

evo psičko: http://aja12.moj-album.com
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1228 : sobota, 25.03.2006 : 21:32:18 »

magic, tale tvoja Aja je pa pravi cukerček Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1229 : sobota, 25.03.2006 : 22:43:45 »

lepotička SmileySmiley.
Logiran
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines