mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 23:19:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 448840 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #705 : sreda, 14.12.2005 : 21:42:05 »

Petra glede hiške in bivanja v njej, moj še zdej ne ve da je to njegova hiška v kateri naj bi spal. velikokrat spi pred vhodom, tako da se zjutraj ko grem v šolo spotaknem ob njega Roll Eyes kadar je pa res mrzlo gre pa sam od sebe notr v uto.
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #706 : četrtek, 15.12.2005 : 09:17:37 »

Ja Shivas,res bi se lahko dobili Smiley.Mogoče kakšno nedeljo ali pa soboto,ko nimam nobenih obveznosti na faksu,sam te so bolj redke.Se morava zmenit.Drugače pa je selitev uspela Cheesy.Noč je sicer prespala na njeni odejici pred hiško, pa nič zato.Verjetno ji bo v boksu lepše kot prej,ker ima velik boks pa še okoli boksa je velik ograjen prostor za laufat.Zanima pa me,kdaj začnejo z kopanjem,ker ta ograja kjer je ta prostor za laufat je iz lesa, pod njo pa je zemlja,tako da imam teoretično vse možnosti da mi Gajči v prihodnosti pobegne. :(Saj za zdaj verjetno ni straha ker je Gaja še bolj mala in se še drži bolj doma,samo...
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #707 : četrtek, 15.12.2005 : 16:02:49 »

heheheh..brez skrbi, gaja bo kmalu začela kopati Wink pa se bo veselje začelo... pri nas je živa čisto obsedena s kopanjem  Cheesy
evo en živin filmček kako je kopala na bližnjem travniku.ravno sva se vračale domov z dolgega sprehoda, ona pa še vsa polna energije, zavohala miško in začela kopat  Tongue

--> http://www.mobisux.com/album/data/500/27690kopanje.avi

lep sibirski pozdrav***
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #708 : četrtek, 15.12.2005 : 20:42:58 »

ja se stinjam z Majchy, zelo kmalu bo začela kopati, zdej ko še ni čisto navajena svojega novega doma jo je res strah. Pri nas doma imamo že izpeljane podzemeljske rove Cheesy enkrat je mami posadila čisto novo LEPO okrasno drevo in naslednje jutro ga ni bilo več, najdli smo ga pa pri kanu v uti Cheesy
Lp
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #709 : četrtek, 15.12.2005 : 22:25:25 »

Ja to pa poznam,Gaja je pri  nam že drugi dan po tem ko smo jo pripeljale domov iz mamine gredice odstranla okrasni bor Sad,pol sem ga pa jst hiter skrila Wink,sam je mami vseen to pol poštudirala.Pol sma ble pa obe malce kregane ::)Pa najbolj so zanimive mamine gredice,tam vedno neki koplje,pa leži,pa rože ven puli,tako kot bi vedla da mami ne pusti tega.Kriva sem pa pol seveda jst,  ker mam najbolj razvajenega psa :DA mi lahko kdo prosim pove kako lahko pripnem slike od Gaje ,ker so vse prevelike in mi jih noče,hvala.Pa en lep zimski pozdrav iz Savinjske od Petre in  Gaje
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #710 : četrtek, 15.12.2005 : 22:42:12 »

Petra... slike moraš najprej zmanjšati (najbolje da na velikost 800x600pikslov) v kakšnem programu (npr. corel photopaint,office picture manager... ). verjetno boš imela program office picture manager (office 2003) in tam odpreš željeno sliko, greš pod picture/slika, in izbereš opcijo RESIZE.tam se ti odpre na desni strani okno in izbereš željeno velikost slike in pritisneš OK. slika je zmanjšana, shraniš jo pod novo ime in to je to.  Wink
in potem slikice prilepiš na internet (npr. www.moj-album.com, www.mobisux.com...) Wink in nam pokažeš slikice svoje gaje  Smiley

lep pozdrav, *M&Ž*  Cheesy
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #711 : petek, 16.12.2005 : 20:33:05 »

Res mate lepe husyke  Cheesy, pravi cukri so  Smiley... A boste šli v kranjsko goro, ko bodo tekme vprežnih psov ?



lp
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #712 : petek, 16.12.2005 : 20:45:28 »

Res mate lepe husyke  Cheesy, pravi cukri so  Smiley... A boste šli v kranjsko goro, ko bodo tekme vprežnih psov ?

tud ti maš lepga AM Wink ful je zrasu!
ja bomo šli v kranjsko goro ja Smiley komaj čakam...  Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #713 : petek, 16.12.2005 : 22:11:29 »

Ja definitivno grem v kranjsko. To bo nekaj za poslikat Smiley Cheesy
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #714 : petek, 16.12.2005 : 22:33:51 »

hehe super, jaz tudi mogoče pridem s sibom ali brez  Smiley odvisno od prevoza .
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #715 : sobota, 17.12.2005 : 11:09:01 »

A grete v Kranjsko z kužeki?Jaz verjetno tudi pridem,če ne bom delala,ker to pa morem videt.Majchy bom jst v ponedeljek al pa v torek ko bom imela čas slike obdelala,pol bom pa pokazala mojo princesko.Hvala za nasvet,ker midve s sestro sva ble že čisto obupane k nisva znale.Sib koliko je pa star tvoj husky?
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #716 : sobota, 17.12.2005 : 13:12:33 »

Hej zdalje sem se mal še po forumu od malamutov sprehajala Smiley,oprosti Elvir sem mislila da imaš huskya.Tako da koliko je star malamut? Roll Eyes
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #717 : sobota, 17.12.2005 : 13:59:01 »

hey! jaz mam pa en problem. Kanu so se začele zraven ust spuštati nekakšne "bulice" in so bolj rdečkaste barve, pa sej ne znam opisat kako natančno zgleda Huh kdo ve kaj je to, a je to normalno, pa sem samo jaz zagnala paniko Grin ?
Lp
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #718 : sobota, 17.12.2005 : 18:05:26 »

hei petra je že uredu  Smiley, sib je star slabih pet mesecev... shivas lahko da je kako travo jedu pa ga je kej opeklo...sosedova staffordka ima spodnjo ustnico čisto rdečo če je travo...
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #719 : sobota, 17.12.2005 : 19:15:27 »

čist možno, bom mal počakala in vidla če bo zginilo Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines