mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.07.2024 : 19:31:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 440272 krat)
0 članov in 34 gostov pregleduje to temo.
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #690 : nedelja, 11.12.2005 : 19:25:08 »

hej hej! kje ste vsi???  Cheesy

kako kaj z dlako vaših huskyjev? pri živi je začela ful odpadat.cufa se še posebno na riti in v pesjaku je polno dlak.pa tudi ko greve sa sprehod ima okoli oprsnice polno dlak... tako da jo je treba skoraj vsak dan krtačit Wink

liza...kaj novega v zvezi s huskyco???  Kiss

še ena fotka žive...
http://www.moj-album.com/slike/1328469/HyV63JWjgLTEwfv3.v.jpg
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #691 : nedelja, 11.12.2005 : 19:30:12 »

Pa sm mislila da se to dogaja sam pri mojemu! Sad Pa tko lep je bil s tisto levjo grivo okrog vrata!  :'(Ampak se ga kar mal bojim preveč krtačit, če v bližnji prihodnosti mraz preveč pritisne, ker naš ne zdrži v hiši dlje ko pol ure.
Pa da ne pozabim punce pozdravt, prava lepotica, pa vidim da uživa v fotografiranju. Lars ga sam vid fotoaparat pa že pokaže da nav s tem nič.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #692 : nedelja, 11.12.2005 : 19:40:55 »

ja tudi meni se je ful čudno zdelo ko ji je sredi največje zime začela odpadati dlaka ... celi šopi dlak ji gredo ven... sploh se ne spomnim da bi ji lani tudi tak čas odpadala  sram hmmm... ja tudi živa je bila že prav košata, sedaj bo pa spet čist suhcena zgledala...  Huh
drugače je bila pa danes na sprehodu tolk živahna, šle sva peš za kakšni 2urci pa tekle po tem mrazu in ko sva prišle domov, sem jo spustila pa je še vedno vsa vesela delala kroge po dvorišču... Smiley
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #693 : ponedeljek, 12.12.2005 : 21:06:17 »

Majchy, zaenkrat še čakam na kaj več informacij...Se javim, ko jih dobim Smiley
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #694 : torek, 13.12.2005 : 11:52:45 »

Hej,javljam se vam bolj ali manj novo pečena lastnica psičke Gaje Smiley.Najprej moram pohvalit tale forum ,ki mi je bil do zdaj v veliko pomoč.Zaradi le tega sem se tudi sama odločila sodelovati na njem Wink.drugače je Gaja tipična predstavnica te pasme hiperaktivna ,svojeglava,trmasta,zato imamva kar nekaj težav z vzgojo.Trenutno je najbolj moteče skakanje po mimoidočih,zato vas prosim za kakšen že preverjen način kako le to odpraviti Wink

Pozdravček vsem vam in vašim štirinožnim prijateljem Petra in Gaja
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #695 : torek, 13.12.2005 : 18:13:47 »

lep pozdrav tudi tebi! Kan je star že pol leta pa ga še zdaj nisem čisto odvadila skakanja po mimoidočih Roll Eyes sam se pa zeeelo pozna, ker na začetku je bil pa več v zraku kot na tleh Wink predlagam ti da vsakič ko skoči, tudi nate da ga odrineš stran in mu to prepoveš(odvisno katero besedo uporabljaš da ne sme)jaz mu rečem fuj, in s tem mu daš vedeti da to ne sme! ko se Kan pripravja na skok mu rečem fuj še predno skoči, in potem nekako ne skoč name ampak ade samo na tla Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #696 : torek, 13.12.2005 : 21:24:34 »

No takole, sedaj imam malo več informacij o prej omenjeni psički...
Psička po imenu Sienna išče nov dom, stara je 10 let. Njena mama je Chizzi child sv. dominik očka pa A rock around the clock della vanisella. Lastniki bi jo radi podarili v dobre roke zaradi menjave službe (in zdaj žal nimajo več dovolj časa zanjo).
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #697 : torek, 13.12.2005 : 22:28:47 »

bogica! Cry je pa že prava gospa Wink upam da bo prišla v prave roke!!!
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #698 : torek, 13.12.2005 : 23:04:33 »

Petra M, a si doma blizu Kamnika? Smiley
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #699 : sreda, 14.12.2005 : 10:19:43 »





 Ja Shivas v bistvu na drugi strani Črnivca,Gornji Grad,dobre pol urce od Kamnika Smiley.A ti si iz Kamnika? ;)Prejšnjo soboto sem se pelala domov iz faksa pa sem v Kamniku srečala na sprehodu dva haskya Cheesy,sem kr na gas prtisnla da sem bla čim prej doma Gaji.Pa hvala za nasvet,se bova poskusli odvajat tega skakanja ,ki zna biti prav moteče.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #700 : sreda, 14.12.2005 : 14:54:35 »

***LP***

LIZA...Kaj se dogaja s huskyco? jaz bi jo takoj vzela, samo imamo doma že dva psa pa cel kup drugih živali... upam da bo našla topel dom Wink

PETRA M...dobrodošla na forumu  Cheesy Cheesy Cheesy v klubu sibircev Smiley jaz pa iz G.G. poznam tudi enega huskyja, ko smo šli kupovat avto tja so imeli doma huskyja,že odraslega ne spomnim se koliko je bil takrt star....pa to je bilo že kar dolgo nazaj... imaš kakšne slikice?  Wink

lepo se imejte, uživajte s svojimi huskyji  Cheesy
mi imamo pa v soboto koline, to bo zanimivo spet.... Wink
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #701 : sreda, 14.12.2005 : 17:17:21 »

Majchy, psička je, če se ne motim trenutno pri vzreditelju (nisem prepričana, bom preverila), ker pa imajo že svojih dovolj ji iščejo nov primeren dom Smiley
Logiran
Petra M
Petra Marovt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 17


« Odgovor #702 : sreda, 14.12.2005 : 19:23:40 »

Medve z Gajo sva ble prejšnji teden pri mojem fantu tam nekje dva dni po tistem, ko so imeli koline.Ja moja Gajči je bla ko sesalec za dvorišče Cheesy,Vse jim je pospravla kar se je še dalo pojest.Men pa tako nerodno, ker je zgledalo kot da mojo lubiko doma stradamo :-\Potem se ji je pa celo pot domov tako kolcalo,me je blo strah da mi bo avto pobruhala.Danes se moja Gajči seli iz kotlovnice v svoj boks.Sva s sosedom cel dan rihtala boks,tako da moram v nedeljo samo še streho hiške popravit,tako da bo ravna.Upam da selitev ne bo preveč stresna Huh,sam ko sem šla prejle ven je na snegu ležala,namesto v svoji hiški.No kakor hoče,upam da bo prej ali slej spoznala da je hiška namenjena spanju.



Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #703 : sreda, 14.12.2005 : 21:26:54 »

Bom jaz povprašala eno starejšo gospo in gospoda, ki imata že 2 husky-ja (starejšo psičko in potomca mojega Sky-ja). In vem da sta bila pred časom še ful navdušena da bi imela še kakšnega.Mogoče se pa najde sreča za to psičko. bi bilo zelo lepo, če bi imela zraven še pripadnike svoje vrste, ker se mi zdi da se med sabo zelo dobro zastopijo.
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #704 : sreda, 14.12.2005 : 21:38:40 »

ne nisem iz Kamnika, samo sem pa iz Tzina Grin kar pa ni tako daleč... bi se lahko kej dobil Wink
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines