mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.07.2024 : 17:32:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 440176 krat)
0 članov in 35 gostov pregleduje to temo.
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #585 : ponedeljek, 28.11.2005 : 12:47:19 »

Punci krasne slikce!  Smiley Tudi sama imam Larsa ko greva na sprehod raje na povodcu, nažalost je njegov lovski nagon še vedno tako močan, da srne prej začuti kot jih jaz vidim. In potem sam molim da se bom uspela zadržat na nogah! Grin Grin Sicer pa jih zaradi tega ljubimo  Cool, njihove lepote in pa tistega delčak divjine, za katerega upam da ga ne bodo nikdar izgubili! Pa čeprav so zaradi tega včasih malo "težavni" Wink. Ja no Lars je za nas naš "otrok" in si sploh ne predstavljam da bi ga morala oddati zaradi tega ker je "težaven" in to po vsej verjetnosti še zaradi moje krivde ker sem naredila napako  pri njegovi vzgoji, saj tudi lastnih otrok ne oddajamo ko nam občasno prerastejo čez glavo.  Angry Sad
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #586 : ponedeljek, 28.11.2005 : 16:35:15 »

sm vidla ja Angry učeri na sprehodu je Kan prvič ujjel miško oz. dve, pa sem bla čist iz sebe k jih ni hotu spustit, uboge poljske miške CryWink mislm da je že počas začel dobivati nagon Roll Eyes
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #587 : ponedeljek, 28.11.2005 : 17:12:56 »

To je moj HULK!

[attachment deleted by admin]
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #588 : ponedeljek, 28.11.2005 : 17:28:47 »

lep je Grin ali se mu je obrazna maska kej spremenila?
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #589 : ponedeljek, 28.11.2005 : 17:52:27 »

sm pozabla: ko sem bila prejšni vikend v Tivoliju, je bil spuščen pes mešanček in je kr napadu Kana(pa ga ni nč izivu), ker je bil Kan itak na flexiju, in potem je un lastnik čist počas pa čist, kot da se ni nč zgodl prijel psa in ga zapel in odvlekel stran, pa mi ni nč reku oprosti al pa kej. Shocked  samo butasto me je pogledal, joj Angry
 Smiley
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #590 : ponedeljek, 28.11.2005 : 17:59:26 »

A boste vi vašim huskyjem kej namazali blazinice, ker posipavajo sol po tleh?
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #591 : ponedeljek, 28.11.2005 : 18:14:12 »

A boste vi vašim huskyjem kej namazali blazinice, ker posipavajo sol po tleh?

z živo itak ne živiva v mestu, ampak na vasi in vedno gaziva po celem snegu, tako da zaradi soli nimave panike Wink
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #592 : ponedeljek, 28.11.2005 : 18:20:47 »


ja men je grozno brat take primere.vsi bi imeli tiste majhne pasje cukrčke, ko pa zrastejo se jih pa ljudje naveličajo! ljudje niso resni! groza...uboge živali pa trpijo, pa niso nič krive Sad
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #593 : ponedeljek, 28.11.2005 : 18:35:01 »

tud mojo živo je že enkrat hotu napast pes ko sva šle skozi eno vas.živa pa sploh ni taka da bi se branila in potem jo vedno jaz branim pred hudimi psi.takrat je pes kar pritekel z ene strani in se hotel zagnati v živo.živa je stekla k meni med noge Smiley jst pa sem se ful zadrla na psa in ga nagnala.sam sploh ni hotu it.pol sva pa nekak uspele stečt do konca vasi, pol je pa pes obnil  Huh gorza.neodgovorni lastniki...  Angry Angry Angry
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #594 : ponedeljek, 28.11.2005 : 19:14:55 »

K spremljam oglase vidim, da se huskyjev ogromno oddaja  Cry Cry. Ne vem ali se ti ljudje ne pozanimajo kako poseben pes je to in da ga je potrebno velikoooo več časa učiti kakšno stvar kot drugo. Hudo mi je za te pse.
Pač jest jemljem v zakup albin nagon in v bistvu s fantom uživava v spehodih v naravi, ker vidiva veliko več gozdnih živali kot prej  Grin Grin.
Tudi mi vsi doma jo jemljemo kot enakopravnega člana družine, bi rekla celo, da je bolj privilegirana kot ostali. Če je nimava časa midva razvajati jo starši ali mlajši brat.
Vesna Hulk je pa luštkan - no itak so vsi husky-ji.
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #595 : ponedeljek, 28.11.2005 : 19:20:02 »

Ne obrazna maska se mu ni nč spremenila.a vašim haskijem se je?

Sej Hulk že ma čip to je blo prvo kar smo naredili.zdej ga pa ne bom več spuščala,ker mi ga res lahko povozi kak avto ali pa ostreli lovec.kolikokrat na dan pa vi pelete vaše haskije na sprehod?ko js ne vem a ma dovolj da ga pelem enkrat za 5km? Huh
zdej sm tk atija prosla,pa je rek da ga bo on tudi kdaj pelal. a vi vaših haskijev nikol ne spustite iz povodcev? men je en enkrat reku,da lahko pes postane napadalen če ne dobi dovolj sprehodov oz. gibanja na dan vsaj 10km a je to res?
Maja na kak način si pa ti Živo naučila da je doma pridna in imaš spuščeno?ko men se Hulk smili,da je skoz privezan,sploh pa še zdej ko je navajen da je prej prosto tekal na okrog.a misliš,da bi se ga še dalo nučit al je že prepozno?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #596 : ponedeljek, 28.11.2005 : 19:27:26 »

Jest jo drugače vsaj dvakrat na dan, kilometrina pa je res nekje okoli 10 km. Konec tedna pa greva kar 4-5 krat ven. Če vreme dopušča s kolesom, ker tako uživa ko teče, dostikrat z rolerji, pa tudi tečeva skupaj.
Pri njen opazim, da če vsaj enkrat na dan ne preteče okoli 5 km, potem vleče povodec kot nora,
Kaj pa malo večji zagrajen prostor - to bi bila morda rešitev??
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #597 : ponedeljek, 28.11.2005 : 19:34:55 »

Pravzaprav nimamo kje postavit večjega zagrajenega prostora ko nimamo nevem kako veliko prostora ob hiši.sej to smo že doma razmišljali pa res nimamo kje postavit take ograje da je hulk nebi preskočil oz.preplezal.js pa Hulk sma tud šla enkrat z kolesom pol me je pa tk vrglo da skor tri tedne nism mogla hodit tk,da tega zdej ne počnem več.rolat se pa tud nimama kje,po glavni cesti se pa ne morem ker ni počnika!
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #598 : ponedeljek, 28.11.2005 : 19:39:08 »

 Grin Grin tudi mi smo že vsi padli, ko smo vozili Albo. Mogoče če imaš doma kakega starega malega ponija, ki ima na pedalu bremzo, je lažje, ker imaš bolj proste roke. Mene je izučilo, da imam takrat oči na pecljih in gledam kje je kaka mačka ali podobna žival, zaradi katere bi alba močno potegnila ali spremenila smer.
Kaj pa tek s kužkom?
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #599 : ponedeljek, 28.11.2005 : 20:19:35 »

A ti maš Albo na fleksiju ko te vleče al maš prav vlečno vrv?js mam Hulka na fleksiju.a ti mogoče veš kje bi lahk kupla večno vrv ko se mi zdi da me bi tk lažje vlekel.sej grema velikokrat tečt.
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines