mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.07.2024 : 01:39:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 440424 krat)
0 članov in 30 gostov pregleduje to temo.
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #975 : ponedeljek, 13.02.2006 : 21:48:27 »

Ja Larsa je napadel NO ne Kaja, in to reveža že drugič, prvič pri 6 mesecih v nogo, zdaj pa še v vrat, sicer ne isti, ta ima tudi korektne lastnike in so nam pokrili stroške zdravljenja.  Ne moram priznat da z njimi Lars nima sreče, enostavno jih zgleda preveč spominja na volka. Tko da Lars zdej njih ne mara in rata prav grozen, ne glede ali os ti prijazni do njega ali pa le tolerantni. Celo s psičko NO, s kateri sta drugače krasna prijatelja, je bil do nje nekaj časa kar rezerviran lahko bi se reklo kar ledeno hladen.
Ja tudi meni je že kakšne pametne razlagal Angry, pa sem mu nakoncu samo rekla, da si ja na žalost nato napačno pasmo izbral, ker husky ni čuvaj in to nikoli ne bo Cool.
Sicer pa vsi vemo da lahko zaradi napačne vzgoje še tako prijazna in neagresivna pasma postane hudič, ki nam kmalu zrste čez glavo.
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #976 : ponedeljek, 13.02.2006 : 21:52:28 »

se strinjam satin ! Upam da bo s tvojim larsom čimprej boljše  Smiley, a veste kakšen je šele meni problem kjer ima sosed stafforda ki ne mara samcev... sib pa prou rine vanga da bi se igral in zato bi jih lahko parkrat kasiral pošteno !
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #977 : torek, 14.02.2006 : 08:34:51 »

Kaj pa ko bi naredili to ob izviru reke krke, tam je tut dost vode za zmatrane in žejne haskije.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #978 : torek, 14.02.2006 : 09:06:38 »

Sib jest navijam za naslednji vikend  Grin Grin.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #979 : torek, 14.02.2006 : 10:12:23 »

To je potem 26.02.2006?! Smiley Alba boš še Shivas pa Maychi omenla, jih že dolgo nisem zasledila na forumu.
Potem gremo na Gradišče, za gor sta dve možnosti, da se parkirate v centru Stične poleg samostana je veliko parkirišče, lahko pa se pripeljete do vznožja Gradišča in se potem peš povzpnemo do vrha. Če se parkirate na parkirišču poleg samostana je potrebno po cesti do Gradišča, tko da bi bila mogoče boljša varianta ob vznožju hriba. Zdaj bo potrebno samo še vreme spremljat da nam ga ta ne zagode. Roll Eyes Smiley

Nebivedu tam je zlo lepo poelti in spomladi, pozimi najbrž tudi, sam če ima kdo kakšnega huskya, ki je vodoljubec (pri mojem se mi tega ni treba bat Roll Eyes) ni ravno pametno, ker Krka je še poleti mrzla, zdajle pa je najbr ledena. Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #980 : torek, 14.02.2006 : 10:36:51 »

Ja bom omenila Shivas pa Maychi. Shivas bo sigurno prišla z mano. Upam, da se bosta Lars in Kan razumela  Wink.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #981 : torek, 14.02.2006 : 11:43:22 »

Jaz tud upam da nav problemov, ampak glede na to da sta si kar mal podobna bo mislu da ga je pršu pogledat njegov bratec Wink, čeprav je v resnici imel same sestrce, je bil edini fant v leglu Roll Eyes Mislim pa glede na to je Kan mlajši od mojga bo najbrž malo pokroviteljski, sam zarad kakšne punce se pa res znata mogoče mal grdo pogledat, Alba nav smela preveč z obema "šmirat" Grin Sicer pa upam da bo vseh dovolj tako fantov kot punc, da nav kakšnih prepirov Wink Cool
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #982 : torek, 14.02.2006 : 12:00:08 »

satin praviš, da je tvoj bolj na psičke hud Wink Grin..bo vseh dovolj, no midve prideva, razen, če slučajno kaj vmes pride.  Roll Eyes
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #983 : torek, 14.02.2006 : 12:09:07 »

Sej tud Kan ne bo smel preveč drugih gledat, ker je potem Alba ljubosumna in se zaganja v njega, ko sta spet sama. Izgledata kot dva stara zakonca  Grin Grin.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #984 : torek, 14.02.2006 : 12:11:57 »

Ja Alba sta pač tvoja Alba in Kan ena stara zakonca Grin Cheesy Grin
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #985 : torek, 14.02.2006 : 13:30:30 »

Aska moj je pravi Kazanova glede deklet, se jim ne more upret Cool Roll Eyes
Jaz se mu prav nasmejim vsakič ko kako srečava, se tako razpetelini, da zgleda ko da bodybilding trenira Grin, pa še za 10 cm u višino zraste Tongue in pol se jim dobrika, jim šepeta na njihova ušeska Cool, ampak mu moram priznat je Jack, še tako razvajena ga nato obožuje ni važno kake pasme je Cheesy Wink Ampak je pa pravi gentlmen sam spomlad ko mu mal hormoni ponorijo, takrat je pa mal občasno tud tečen Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #986 : torek, 14.02.2006 : 13:32:43 »

uf satin tale tvoj Lars je potem prav posrečen Grin Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #987 : torek, 14.02.2006 : 14:54:57 »

Pa gizljanje uhljev  Grin Cheesy Cheesy.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #988 : torek, 14.02.2006 : 15:13:52 »

Ja res je Aska, ja no kakor "pravi moški", ni mu pomoči Grin
Pa da ga še slišiš, spomladi pa jeseni ko se ženjo, njegove slavne ljubezenske operete Roll Eyes, takrat ga imam najraje še posebaj ko mi zjutraj ne pusti spati Undecided Tongue
Sam smo zdej zadevo rešil pa ni tolk več hudo Wink
Ma pa trenutno novo strast vožnjo z avtom Cheesy, medtem ko smo hodili na prevezovanja, ob napadu psa nanj, mu je zadeva postala ful všeč in zgleda je iz ta novega clia boljši razgled ko prej iz polota. Ta moj firbec mora spremljat kje se vozi, da ga slučajno ne bi tam pustili, ko greva domu pa preverja če greva po pravi poti nazaj Grin
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #989 : torek, 14.02.2006 : 15:20:51 »

He he, vam tlele gor se res dogaja.
Mene zal ne bo na to srecanje, ker mamo 50 letnico tist vikend, ampak hej, bomo vsaj mel razlog da se se 1x kasneje srecamo Smiley
Drgac, k pisete, nas je precej dominanten, ampak ce se jih ne spusti prec skupi, ampak pocas, pol vec od godenja ni. Pac potrpljenje pa je. Smiley
Drgac pa, smo mel kako leto nazaj bliznje srecanje s pittbullom. In to takim, 40kg. Smiley Rezultat je bil 2 luknji na huskyu pa 20 lukenj na pittu. Ker pitt je pac drzal, husky ga je pa po gobcu zgrizu. Ni blo prakticno nic hujsega, ampak vseeno ne priporocam. So pa dost zajebani teli polarci za tepst, ker majo tolk dlake. Tko da jest vseen precej pazim.
Logiran
Strani: 1 ... 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines