mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 21:49:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 449778 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #1425 : ponedeljek, 14.08.2006 : 19:31:56 »

Ja moj Hulk je tudi biv ful živahn sm pol se je čez noč use spremenilo u soboto zvečer je biv še ful živahn pol sm pa šla u nedelo zutra k njemu pogledat kk je pa sm u koči ležav sploh ni šov iz koče ful je biv bogi pa sm js u topolšco veterinarja poklicala pa sm mu povedla pač kako je stanje pa je rek da ga morm takoj prpelat pa da bo pršu u službo pač za tste pol ure da ga pregleda.pa sm js pol atiju rekla pa da sma ga kr pelala.kje si pa kupila Arka?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1426 : ponedeljek, 14.08.2006 : 19:33:42 »

*vesna* in ninika, na tem forumu pisemo slovensko in prosim, da to upostevata, sicer bom zacela popravljati ali brisati napisano.
Logiran

ninika
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #1427 : ponedeljek, 14.08.2006 : 20:49:43 »

Aja, moj Ark je pa še zdaj zelo živahen, tudi zaj ko je bil zuni, je skakal in tekel.
Mojga Arka sem kupila v ***** pa ti?
Aja, ti tudi hodiš k vete. v Topolščico???
Tja je mami pelala čivavo, zdaj je pa rekla, da bomo Arka tudi tja vozli, ker je zelo vredu
vete. in zna pomagat živali Smiley
Pa še zelo prijazen je.
Sam ju3 ga nebom mogla tja peljat, ker je predaleč, zato ga bom kr v Slo. Bistrico.
Upam da mu bo lahko pomagal Sad
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #1428 : ponedeljek, 14.08.2006 : 21:06:42 »

Ja tudi z Hulkom hodima u topolšico Smiley.pa tudi jaz sem kupila hulka u ***** sam jaz sem ga kupila že avgusta 2003 tk da je moj hulk že dopolnil 3 leta.
Logiran
ninika
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #1429 : ponedeljek, 14.08.2006 : 21:10:06 »

Ja, saj koliko sem brala jih veliko kupuje v *****  Smiley

Maš kako slikco od tvojega???
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1430 : torek, 15.08.2006 : 01:24:35 »

Jao! Pa kako lahko vzamete necepljene mladicke? In ce ze, kako ga ne cepite takoj ko je mogoce? In kaj boste potem, ko ti ta mala kepica pogine zaradi kuge ali kaksne druge otroske bolezni???
To je full neodgovorno punce! Ninika resnicno upam da ni s tvojim pesekom nic hujsega in drzim pesti da bo kmalu spet zdrav, drugic pa ne cakat tolk casa. Pri nas so psi kot clani druzine (vcasih se kej vec Wink ) in ce je s kaksnim kaj narobe gre takoj se pokazat veterinarju, tko kot se gremo mi zdravniku. Sej samo od sebe nic ne mine. :S
Zal se moras zavedati, da je pes zivo bitje in odgovornost. In ce se ze tvoj vzreditelj ni tolk potrudil da bi cepil mladicka, nevem zakaj ga ti nisi.  Ves kolk virusev in kaj vse mladicki poberejo zuni.

Nc, drzim pesti, porocaj! Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1431 : torek, 15.08.2006 : 01:57:55 »

cac, zal so to nerodovniski psi, za katere v leglu ocitno neustrezno poskrbijo.
Logiran

ninika
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #1432 : torek, 15.08.2006 : 12:34:33 »

Arka sem vzela, ker mi je pado prvi v oči!
Pa mi je tudi vseeno če je rodovniški ali ne.
Da ni cepljen sem vedla, in sem  ga mislila cepit takoj ko bi bilo možno.
Pri nas so psi tudi kot člani družine, saj imamo zraven Arka še 2 psa in sta oba zdrava.
Nikoli si nebi odpustila da bi ta mala kepica umrla zaradi moje nepazljivosti, zato je bil danes cepljen.

Ark  ima virozo, ki pa se bo hit pozdravil.

V  Arkovem leglu je bilo lepo poskrbljeno, razen tega, da ni bil cepljen.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1433 : torek, 15.08.2006 : 12:48:08 »

Ja, zagotovo je za njih poskrbljeno nadvse super:

- protizakonito vam je bil oddan pred 9. tednom starosti,
- oddal vam je necepljenega psa, ki je po prihodu v nov dom fasal (ali pa je prinesel s seboj) bruhanje in drisko,
- rejec ocitno pomaga "po svojih moceh" z nasveti, kako skrbeti za zdravje, kako ga negovati, hraniti, vzgajati...

Kje je pa bil danes cepljen? Je namrec praznik.
Upam, da vam ga niso cepili na kaksni bencinski crpalki, brez da bi ga najprej razglistili.
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1434 : torek, 15.08.2006 : 13:03:46 »

Citat
Kje je pa bil danes cepljen?

Tole tudi mene zanima. Poleg tega pa bi rada tudi vedela kateri veterinar ti je cepil bolnega psa? Cesa vsega ne dozivis. Roll Eyes lp
Logiran

ninika
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #1435 : torek, 15.08.2006 : 13:27:59 »

Res, če ste "ljubitelji" živali, ste že slišali za dežurno službo za male (velike) živali isto kot za ljudi.
Ti delaj v zdra. domu - ljudi, in na vete. domu - živali.
Vi pa hodite na bencinsko po kaj?
Jaz hodi na veterinarsko za psa in za druge živali tui.

Na ta forum sem pisala, ker sem mislila, da mi bote znali pomagat, ker mate doma huskye, ampak ste me samo kritizirali - nekateri, ker je Ark nerodovniški in ker ga nism takoj peljala vete. - ni blo prevoza.

Zahvalila pa bi se nekterim, ki so mi svetovali in mi bili pripravljeni pomagati in svetovati : *vesna*, satin ...
 
Aya, da ne pozabim. Skrbnik mi je pomagal, po svojih najbolših močeh in mi tui svetoval, zato prosim da ga ne kritizirate.

Glede cepljenja....
Se vam ne zdi da veterinar zna sam presodit kai je dobro za malčka?

Lep pozdrav
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1436 : torek, 15.08.2006 : 13:42:11 »

Citat
Glede cepljenja....
Se vam ne zdi da veterinar zna sam presodit kai je dobro za malčka?


Ce cepi psa, ki ze dva dni bruha in driska, potem ze ni kaj prida. Sicer pa ne gre za mojega psa, zato ze sama ves kaj je najbolje, kajne? Sad
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1437 : torek, 15.08.2006 : 13:58:25 »

No, ninika, nekoliko hecno je, da sprasujes tukaj, po drugi strani pa pravis, da vse ves sama in da je za psa najbolje poskrbljeno.

Za psa najprej najbolje poskrbi prodajalec psa - ce pustimo v nemar stepanje nerodovniskih psov, je njegova prvenstvena naloga oddati popolnoma zdravega psa, cepljenega in redno razglistenega. To se pri tebi ni zgodilo in ce se razburjas, ko ti povemo, da rejec ni prida zaradi tega, ker je zanemaril najosnovnejse, kar je treba pri pasjem mladicu postimati preden gre od doma, pac isci nasvete se naprej drugje.

V krajih, kjer si kupila psa, predajajo nekateri prodajalci huskyje kar na bencinskih cerpalkah - pripeljejo pa psa s traktorjem.  Vcasih dajo zraven se prazno flasko cepiva, na podlagi katere jim je treba verjeti, da je pes cepljen. Upam, da ne mislis, da je to ok.

Cepljenje psa, ki ima drisko in bruha, je totalni nesmisel in vrgla si denar stran, kar se ni tako hudo, huje je, da zdaj to cepivo po vsej verjetnosti nima ucinka. Torej, smo mi tukaj norci, ali kdo drug? Nismo mi cepili bolnega psa, prav tako nismo mi njegovi lastniki. Vceraj so delali vsi veterinarji in kot si pisala tukaj, so se tezave zacele ze prej, ne vceraj. Smo pa v 21. stoletju in tezko verjamem, da za majhnega huskyja, ki rabi nujno veterinarsko pomoc, na delovni ponedeljek ni mogoce organizirati prevoza.
Sicer pa, ti si najboljsa lastnica in ti si ga peljala k ustreznemu veterinarju ob pravem casu, zato se nehaj hudovati nad nami.

Psu zelim, da bi cim prej okreval in imel v zivljenju cim manj zdravstvenih problemov.

PS: Gumb "predogled" ima funkcijo, da pogledas, kaj si napisala in pred oddajanjem sporocila dopolnis manjkajoce crke.
Logiran

ninika
novinec
*
Sporočil: 32


« Odgovor #1438 : torek, 15.08.2006 : 14:04:34 »

Ne ljubi se mi kregat z vami, jaz sem povedla kaj sem misla.
Pa nikoli nism rekla da ste norci.

Aja, pa vem kako funkcijo pa gumb "predogled".
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #1439 : torek, 15.08.2006 : 14:35:45 »

Ninika me veseli da z  Arkom ni kaj hujšga :)sm mislila da če si ti zato da mi lahka daš tvojo telefonsko od mobija pa te poličem pa se lahka kdaj zmenmem za kak sprehod ker niti nisem tk daleč narazen doma no js sm iz doliča upam da veš ki je to Wink
          lepo pozdrav Wink
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines