mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 27.09.2024 : 12:52:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 448152 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1260 : torek, 04.04.2006 : 23:15:53 »

Še ne vem mogoče če bo kolegica zato, če vaju bom s Cacom prepoznala vaju pocukam za rokav Wink Boš razstavljala ali greste sa mal pogledat.

Talyn mala je ful fletna me malo na mojega spominja ko je bil še taka luštna kepica. Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1261 : sreda, 05.04.2006 : 08:20:43 »

Ne Aska jaz sem doma iz Hrušice oziroma zdaj samo še moja moja starša. Mislim, da ne bom razstavljala, ker Albi še vedno ni zrastla dlaka od operacije in malo smešno izgleda njen trebušček. Bom jo pa vzela s sabo, ker je to na prostem in mislim, da ne morejo omejiti vstopa pesjanarjem, ki se ne bodo razstavljali.
Resno pa razmišljam, da bi šli kdaj na kako razstavo, čeprav bi bilo boljše, če bi jo vodil fant, ker ga še bolj uboga kot mene.
Logiran
talyn
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1262 : četrtek, 06.04.2006 : 12:51:57 »

hehe, dons pa je veselje. verjetno še zadnja priložnost za vse polarčke da se povaljajo v snegu  Cheesy

naša pridno izkorišča to, da letimo vn vsakič ko mau zamjavka, čeprav se vsakič po petih minutah naveliča in hoče nazaj.  Smiley

btw, mala čez dan ful mal je, tko da smo ji zdej zmanšal število obrokov iz 4 na 3. pa še zdej če ni briketou al pa res lepga mesa štrajka. A mau izkorišča ane?  Roll Eyes
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1263 : četrtek, 06.04.2006 : 17:59:08 »

Ja v tem so pa svetovni prvaki Smiley.
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1264 : petek, 07.04.2006 : 23:55:00 »

talyn, ce se bos prevec pustil te bo tko naokol prnesla, da bo joj Wink
Niso prevec psi za razvajanje Wink

Ja v Hrusici bom tudi, pridemo razstavljat, vsaj taka je direktiva Wink

Maychi slisim da sta se s cac (hehe, uporabljam od sestre nick tle gor) srecali v koloseju vceri. Jest sm sla pa dans mal posmrkat, dobr filmcek je, po dolgem casu sem spet v kinu rabla robcek, ceprav tut Paul Walker je za ucke spocit Wink

Nc, sibam jutri v Vrtojbo, bom pol kako slikco prilepla gor, da boste vsaj po psih vedl me za rokav pocukat he he he Smiley
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #1265 : sobota, 08.04.2006 : 13:56:43 »

@cac...ja sva se z manco srečale na premieri Eight Below Smiley je sedela en sedež pred mano.Še vedno sem čist v filmu,bil mi je fantastičen, vendar preveč žalosten.Nisem pričakovala določenih stvari, kii so se v filmu zgodile in tako so tekle solzice...   Drugače pa prečudovita pokrajina, psi in posnetki. Res si morate ogledati ta film. Meni so šle kar kocine pokonci, ko sem videla 8 prečudovitih psov, 6 huskyjev in 2 aljaška malamuta, ki v svoji energičnosti vlečejo sani in se borijo za človeška življenja.V filmu se vidi, da psi delujejo kot krdelo in da so enkratni psi, s katerimi ni nikoli dolgčas. Super film res!!!
Pa vsi psi prečudoviti Smiley
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1266 : sobota, 08.04.2006 : 22:16:32 »

Ja, pa naj se en rece da se huskyev ne da vzgojit Smiley
Tam k je Maya sepala, jao, kako so jo to naucil? Mislim res, ene par for je full dobrih Wink
Tko da, men je bil tut lep film. Pa konc tut. Pa Paul Walker je tut za pojest. Pa ko joka Smiley
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #1267 : nedelja, 09.04.2006 : 12:43:45 »

Ja res sem razmišljala o tem kako se dobro huskyji naučeni.Ko Maya šepa, ko vsi psi prinesejo ptice k Mayi in nasploh vse kar počnejo.Res so dobro naučeni! Sem razmišljala kako so pse vse to naučili? Ja in potem naj še nekdo reče da se huskyjev ne da naučiti.Vse se da, samo voljo je treba imeti Smiley
Cac, kdaj se kaj dobimo??? Smiley

LP, Maja
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #1268 : torek, 11.04.2006 : 08:01:25 »

Vsakega psa se da naučiti skoraj vsega. Biti moraš potrpežljiv in vztrajen. Svojo prejšnjo rotweilko sem učil 3 do 4 ure na dan več kot leto in pol. In na agilityju sva lahko tekmovala samo z kazanjem s prsti - tut govorit ni blo treba. Na več kot 100m razdalji med mano in njo se je na ukaz sedu usedla, pa če bi bila srna zraven bi se ravno tako usedla. Ubogala je vsak ukaz.
In tko bo tudi z Galom. Počasi in vztrajno pa bomo prišli do vsega tega. Zdej že uboga orenk, ampak tok da bi bil spuščen med srnami al pa kurami pa še ne.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #1269 : torek, 11.04.2006 : 09:19:10 »

In tko bo tudi z Galom. Počasi in vztrajno pa bomo prišli do vsega tega. Zdej že uboga orenk, ampak tok da bi bil spuščen med srnami al pa kurami pa še ne.

kar tako naprej Smiley pa veliko veselja z učenjem! koliko je Gal sedaj star?
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #1270 : torek, 11.04.2006 : 13:11:16 »

23-tega bo 10 mesecev.
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #1271 : sreda, 12.04.2006 : 08:20:31 »

Sma šla z hulkom u soboto na sprehod pa tk grema mim ene hiše so meli pa huskiya privezanga pa tk pride pol njegova lastnica vn pa mi je rekla da je njihov husky ful hud pa da majo skoz prvezanga! Sad
ja itak da je hud se mu pa ja zmeša če je celo življenje na petmeterski verigi!to je ja za vsakega psa še posebi pa za huskiya največje trplenje da mora bit privezan!nevem zaka nekateri sploh kupijo psa če sami točno vedo da nebojo zanj skrbeli tk koz je potrebno!
  lep pozdrav Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1272 : sreda, 12.04.2006 : 08:43:45 »

Jup Vesna obstajajo na žalost tudi taki ljudje. Pri nas v Trzinu ima en gospod dva huskyja non stop zaprta v pesjaku, ki mislim da meri ene 5*5 metrov. Reveža imata čudno dlako, veliko tulita in prva patetično žalostno pogledujeta za Alba vsakič, ko jo peljem mimo.

Kako napredujeta s Hulkom pri vožnji s kolesom?

LP
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #1273 : sreda, 12.04.2006 : 08:54:55 »

Pri nas je Gal del družine in je z nami v hiši. Ima dostop do terase(30 kvadratnih metrov).

A mogoče kdo ve kako haskija prepričat, da bi več jedel? Je bolj malo in je preveč suh(za moje pojme). Sicer sem navajen na rotvajlerko ki je imela 75kg, vendar se mi gal vseeno zdi presuh.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1274 : sreda, 12.04.2006 : 10:26:19 »

Nebivedu sej če pogledaš standarde za haskija boš videl da to niso preveč težki psi, tudi jaz ko vidim rottweilerko od kolegice pomislim da je moj pes presuh to pomislim še zdaj ko vidim kakšnega malamuta, pa ni je ravno prav težek, rebra se mu lepo čutijo ne pa vidijo. v določenem obdobju se celo sam odreče hrani in jo lahko jaz potem z "največjim veseljem" mečem stran Angry Po tem obdobju pa spet normalno je. Lars ima pri 6 letih okoli 25 kg, 1kg - ali +. Tudi naš Lars je bolj neješče sorte čeprav je letos dobil tek po tistem ko smu mu začeli dodajati vitamine v tekoči obliki za dlako, da bi se mu čim hitreje in lepše obnovila po operativnem posegu. Zdaj malo s tem mirujemo in se mu je tudi tek umiril.
Poskusi hrani dodati kakšne dodatke ne vem , sardelce na brikete, skutko, nekaj kar mu je všeč mogoče bo potem šlo. No jaz sem glede tega po pravici obupala, tko da poleg vsakodnevnega obroka ima skoz navoljo še skledo briketov, ki jih poje toliko koliko se jih zaželi in kadar se jih zaželi.
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines