mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 15:38:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 437731 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1080 : četrtek, 23.02.2006 : 09:56:29 »

Ja ne kaže dobro, na žalost. Bom malo pogledala za naslednji vikend, kako kaže. Najbolj me je strah blata.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1081 : četrtek, 23.02.2006 : 10:09:37 »

Če bi se zbrali pri samostanu potem pot do Gradišča vodi po asfaltirani cesti do podnožja hriba, do vrha hriba vodi makedam cesta, na vrhu pa je spet del ceste asfaltirane, na vrhu je pa okoli cerkvice pesek, malo nižje ob mini gostinskem lokalu pa je zelenica, kjer se najde blato, del okoli lokala pa je tudi betoniran. Če bi ubrali kakšno drugo pot, ki med nami domačini velja za bližnjico, nažalost tam pa bi bolj po blatu štancali. Druga možnost je še da se potem ko se snidemo z avti odpeljemo pod vznožje hriba kjer je parkirišče, sicer ne veliko pa tudi tko bolj po domače urejeno, pesek se rahlo z blatom meša, na kakšnem koncu in ponavadi če je vreme zmerno tudi zasedeno
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #1082 : četrtek, 23.02.2006 : 11:37:31 »

držim pesti za lep vreme Wink končno bi se lahko dobili forumovci s svojimi pesjanarji Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1083 : četrtek, 23.02.2006 : 11:43:15 »

Tudi naslednjo soboto je napovedano oblačno vreme, je pa od srede do petka sonce  Angry.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1084 : četrtek, 23.02.2006 : 12:44:30 »

Mislim tole vreme  Angry, čist nič več mi ni jasen Undecided! Na vsakem od vremenskih portalov mi pokaže kaj drugega, da bo v nedeljo oblačno ampak suho, na drugem da bo sneg pomešan z dežjem, na tretjem samo sneg Angry sram Mam že filing da še sami ne vejo kako bo vreme ta vikend, no jaz sem še vedno optimistka in upam na najboljše Smiley
No na mojmu je blato problem samo po nogah kjer je bel in je videti grozen, po ostalem delu je črn pa se niti tolk ne vidi, za ostale katerih psički so svetlejše barve pa še domov se je treba pripelat pa je že druga zgodba. Ampak Lars ima tako lepo navado, da ko je umazan se pride vame obrisat še posebaj če mu rečem ja kak pa si malo, malo za tistim ko je kopal. Potem se pride stisnit k meni in si še lepo hinavsko obriše svoj umazan gofljaček v moje hlače Grin
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #1085 : četrtek, 23.02.2006 : 13:13:15 »

Kopiram post od Joni:

V Mariboru (Studenci) so našli odraslo psičko pasme husky z usnjeno ovratnico.

Kontakt: 02 420 62 77
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1086 : četrtek, 23.02.2006 : 13:34:45 »

Alba je pa vsa svetla in je bila zadnjič po gobčku vsa rjava, ko sta se s Kanom valjala po tleh. Ima pa to navado, da skače po meni, ko je najbolj umazana.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1087 : četrtek, 23.02.2006 : 13:44:33 »

Aha poznam to, prejšno soboto je bil na sprehodu z mojimi starši in moj oče mu pusti da koplje, pa kaj če je malo blaten Angry  Ja seveda pucam ga pa jaz, je prišel ko kašen pujsek nazaj okoli gobčka je bil tako ko da je cel noter padu. Še bela obrob ušes je bila zamazana Shocked
Lars ima prav posebno taktiko ko ne gre več z nogami si pa še z gobcem pomaga in trenutno ko je blato, snega ni več ostali pa so samo sprehajalni rovčki, po katerih so se miške sprehajale je zanjga čas "norišnice"
Je pa tako zabaven ko začuti miško, se nekako "zakrči", potem pa skoči ko kaka gazela in ko kak noj z glavo pikira v luknjo Grin in v 99% procentih miš potegne ta kratko. Večinoma jo potem sicer spusti in gre stran, če pa ima svoj "trmoglavi" dan potem pa niti fuj, fej in ostale grožnje ne pomagajo , kvečjemu s še večjim veseljem jo požre Angry Tongue  In medtem ko se meni lasje postavijo pokonci, se mi on privoščljivo reži Lips Sealed Včasih bi ga najraje poslal na nekaj dnevno izobraževanje k sosedovim, da bi videl kako mu je pri nas lepo!
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #1088 : četrtek, 23.02.2006 : 14:30:32 »

Hehehe. Pr nas pa se postavi v prežo, dvigne ušesa in če vidi srno ali kajpodobnega začne skakat ko gazela proti tej srni, ko pa se orenk zaderem pa gobec zarioje v sneg ali blato, sej kao nč ni blo, pa iščem miške a ne vidiš.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1089 : četrtek, 23.02.2006 : 14:42:24 »

Pri nas pa miške itak non stop lovi, ampak fuj zadostuje, da jo izpusti. Ko pa vidi zajca ali pa srno bi pa tolk hitro zalaufala, da je ne bi niti s kolesom ujela, rajš ne prakticiram. So pa smešni posebej, ko kopljejo in potem si pomagajo z usti z vsem  Grin Grin.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1090 : četrtek, 23.02.2006 : 16:46:15 »

Ko Lars zavoha srne začne kar po za zadnjih dveh tacah hodit, pa ko kak medved s smrčkom po zraku ovohavat, tako da obačasno mislim da imam še enega štirinožca z dvojno osebnostjo Cheesy Grin. Ko jih pa zagleda se pa postavi v prežo, včasih ko so še bežale se je še za njimi poganjal, zdaj ko ga pa mirno opazujejo in se zaradi njega sploh ne sekirajo Cool, kar je še huje prav nalašč pred nama lepo paradirajo pa stojimo v preži in ga komaj z mesta premaknemo pa ima ubogih 25 kg, se vkoplje ko kak slon Wink Ravno v pondeljek se nam pripetilo da smo jih srečali meter pred domom, naš potegne, jaz sem smučala po snegu za njim Shocked, 3 gospe z belimi ritkami pa so se mirno premaknile za kakšen meter višje in nas mirno opazovali. Lars pa cvilil, grulil, tulil, po zadnjih dveha skakal, ampak njih ni ganilo nič Cool Lips Sealed.
Najbolj pa mi je smešen ko na sprehodu srečava konje, ki jih ima nek kmet od spomladi do jeseni na vrtu  spuščene v ogradi in revež zgleda misli da so to tud ena vrsta srn, samo malo večja od navadnih. Sta se z eno kobilco enkrat malo pošnjufala, pa je naš revež skor skup padu ko ga je ta cmoklna Cheesy Grin, šele ko je odpeketala stran je prišel k sebi in se začel dret za njo kva si misli da je Grin Grin Jaz pa sem se skoraj valjala po tleh od smeha ko je naredil tisto čudno faco ko da je zmrznu Grin Seveda je bil potem 2 dni mulast in je porajtu samo mamo, ki ga je pocartala kak je on bogi Roll Eyes
Pa da ne omenim kak se mu nasmejim ko na sprehodu kakšne kure srečava, ki bi jih on seveda z veseljem podil naokrog Angry, kar pa sevede dobro ve da se ne sme, Zato ko greva mimo njih najprej preveri, če ga opazujemo in ko je prepričan da ga ne se jim začne lepo hinavsko približevati, ko pa zasliši "Lars!" ali "Kaj pa je to!" se pa naredi neumnega in upre najbolj nedolžen pogled vame kao "Ja kaj pa je!?", "Sej samo gledam od daleč, daj no umiri se, saj jim nič nočem!" Roll Eyes Tongue
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1091 : četrtek, 23.02.2006 : 17:13:28 »

Ha ta pogled mi je pa poznan, ko ji rečem poleg in jo malo potegnem k sebi, ona me pa vsa nedolžna pogleda in si najbrž misli '' A res morem no''. Samo še svetniški sij na vrh glave ji manjka  Grin Grin.
Kako pa kaj z mucami? Moja jih ne porajta, dokler se ne premaknejo, potem pa vleče v vse smeri.
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #1092 : četrtek, 23.02.2006 : 19:57:59 »

jest še vedno mislim da nam bo vreme naklonjeno  Smiley ! Sib tudi rad koplje, sicer ne tako veliko, se pa toliko bolj valja pa blatu tako da je čisto črn... Muce ne pogleda dokler se ta ne premakne,  miši sicer neki lovi samo na srečo je preveč štorast da kako ujame  Grin. A imate kake nove fotke vaših pesjanov ? V filmu 8 below me haski Max ful spominja na kana pa gala in celo malo larsa, vsaj po slikah sodeč  Cheesy
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #1093 : četrtek, 23.02.2006 : 20:00:34 »

Moram priznati da z domačimi dvema Lily in Mici ni problema, Lily je itak njegova ljubica pa še ona občasno misli da je pes, se ga sploh ne boji in če ji gre slučajno že na živce ga kar lepo sklofta Grin, a pri tem sploh ne uporabi krempeljcev. Mici je pa tko če ima slab dan oz. jaz temu pravim slabe živčeke potem beži pred njim in seveda takrat bi šel za njo ji pa ne bi nič naredil ker je naša. Ostale tuje mačke pa ne prenaša in bi jih tudi preganjal, vendar če zagledam mačko mu preusmerim pozornost na kaj drugega, največkrat pali "Lily, Lars lej Lily!" in potem jo ko zmešan išče Cheesy, na žalost je ena že slab konec odnesla Cry. Je pa hecna zgodba kako se je sprijateljil z mačkama oz. spoznal da si deli dom še z dvema enako pregnanima osebkoma, v bistvu gre celotna zasluga Lily Smiley Kako pa je kaj z otroci pri vas, naš jih v bistvu tolerira dokler niso pregrobi ali pa jih ima že počasi zadosti, potem se raje umakne, ne mara pa preveč deliti naše ljubezni in pozornosti z njimi. Je pa res da ko je bil manjši so ga eni izmed sosedovih otrok dražili in mu v pesjak metali palice, njih odkrito rečeno ne mara in ko jih srečamo jih kar grdo pogledala pa srtino naredi na hrbtu. Pa tudi to je res da ni imel ogromno kontakta z njimi, ker smo sami odrasli okoli njega že od njegovih malih tačk, poleg tega pa se ima on za našega najmlajšega člana, ki ga je potrebno razvajat Roll Eyes Grin
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1094 : četrtek, 23.02.2006 : 20:05:14 »

Jest jih nekaj imam v albumu - če jih hočeš videt je naslov rink. pa veš kaj naprej  Cheesy.
Z majhnimi otroki pa z albo niti nimava stikov, razen z nečakoma, ki pa je ne maltretirata preveč.
Logiran
Strani: 1 ... 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines