mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 14.08.2024 : 11:08:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 356099 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #675 : ponedeljek, 11.04.2005 : 20:50:09 »

Tam bi moralo pisati......ko so opazili, da NE "govorimo" istega jezika

Ory, z vecino majhnih oz. srednje velikih psov nimamo tezav, problem so tisti najvecji. Od zacetka smo ful (ampak res ful) pazili, da ne bi imela slabih izkusenj, vendar se je vseeno nekajkrat zgodilo, da jo je med igro kaksen pesjan povaljal. Ima komaj 4,5 kg torej je zanjo velikan lahko ze mladi labradorcek, ki se prevec vneto igra. Zdaj jo ne spustim vec k nobenemu velikemu psu, ce nisem ziher, da jo ne bo poskusal udariti s taco ali kaj podobnega. Od Bajki kuzka (huskija) sta kar precej strpna, pa ena labradorka v soli, pa tukaj imamo enega potepuha, ki jo vedno vabi k igri, pa se kaksen od vecjih bi se nasel. Tudi nas Don se prav nezno igra z njo! Kiss Igra se tudi z eno dalmatinko tako, da je zdaj po novem vsem tapikastim ime Tesa! Cheesy Grin lp
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #676 : ponedeljek, 11.04.2005 : 21:41:29 »

Kaja mi smo se po Ljubljani spet nekoliko oddaljili od razstav...zaradi različnih razlogov, predvsem zaradi moje skorajšnje preselitve v Ljubljano.

Se bomo pa mogoče spet pojavili v Umagu in Portorožu Wink

Kakorkoli že veliko uspehov želim vsem manjšim bratcem in sestricam Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #677 : torek, 12.04.2005 : 16:08:38 »

No,Bis se do velikih psov obnaša podobno kot Bagi,če se mu kakšen približa se začne igrat ali pa renči in rine v njega Grin!! Je pa vse odvisno od psa,saj ima za prijatelja bokserja in z njim se zelo dobro razume-samo včasih je bokser malo neroden in kar pohodi Bisa Grin..Bis mu pa to vrne tako da se mu obesi za gubice,ki mu visijo na vratu Cheesy!!

No,Petra škoda da se ne vidimo Undecided!! Upam da boste vseno držali pesti in tačke Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #678 : torek, 12.04.2005 : 16:10:54 »

Citat
Seveda se vidimo v Vrtojbi,razen če pride kaj vmes
No, Bis, ne sme priti vmes. Sad Kaj pa bi prišlo?
Ja, seveda se vidimo v Vrtojbi, smo v soboto (to poudarjam, ker se stalno motim in govorim v nedeljo, pa me popravljajo...).

Petra, a to "tekmovanje" imate 26.06.?

Vam zopet zaupam nezgodo (... če se meni ne bo zrolalo...):
Včeraj je Ira bruhala ob 14, pa spet ob 15; pa pridem domov in mi Branko pokaže, da se mu zdi, da jo je nekaj pičilo v ličko... (če ne veste, je ona alergična na pike in na dopust hodimo kot "drogaši", z injekcijo in ampulo.. zopet dolga štorija).., jaz sem šla v šolo, Branko pa po hitrem postopku k veterinarju - hotela je postali "šarpej", hito so ji preko vrste dali injekcijo in še eno uro hladili z ledom in čakali na reakcijo.... bbbrrrrrrr
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #679 : torek, 12.04.2005 : 16:15:59 »

Aaa Arieb vedno se lahko kaj zgodi..ma se ne bo Grin

Joj,Irica kaj špičiš?! Upam,da bo vse vredu...tisto o alergiji si mi pa že pravila zato upam
da bo vse vredu...dobro da jo je Branko hitro peljal,če ne... Undecided!!

No,kako pa je bilo v šoli?! Bon?!
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #680 : torek, 12.04.2005 : 16:42:34 »

Joj, joj Ira... kaj se tebi vse ne zgodi!! Sad Tele alergije so kar huda in dokaj pogosta reč. Aša (skoraj naša kuža  Tongue) je spomladi alergična na trave. Lansko pomlad je 20 min tekla po travniku in ko smo prišli domov je v parih minutah postala popolnoma zatekla v obraz in dobesedno nisi videl oči  Shocked. Kot Shar pei. Groza!!! Potem pa k veterinarju po injekcijo in do naslednjega dne se je uneslo.

Kaj pa je v Nedeljo v Vrtojbi? Jaz pridem v Soboto pogledat..... verjetno ne veste kdaj boste na vrsti!? Prejšnjič sem zamudila. Včasih vas vržejo na konec včasih pa čisto na začetku.....

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #681 : torek, 12.04.2005 : 17:04:51 »

Ory,v nedeljo so samo nekatere skupine..menim pa da bomo v Vrtojbi malo bolj pozno imeli ocenjevanje...nisem 100% Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #682 : sreda, 13.04.2005 : 15:53:59 »

Poročilo: Ira je OK, včeraj smo jo še vedno gledali, ni več "šarpej". Ta nam je tudi dala popra v svojem življenju... a da bi le še dolgo (naša nona je bila stalno nekaj bolna, vse se jo je držalo, pa jih je učakala 84 Wink

Danes gremo tretjič v šolo.... spet bom "znojna", doma nismo nič vadili, tam pa vse tako zanimivo (zadnjič sem bila presenečena, kako lepo je ležal in potem.... se je po trebuhu plazil ene tri metre, da je prišel do eneag briketka Shocked, ampak, ni vstal  Grin In kaj sem kotela...

Ory, dokler nimaš kataloga v roki, nič ne veš, kdaj si na vrsti.. smo bili že prvi, pa tudi čisto zadnji... največkrat pa vmes  Wink - vse po "gaussovi krivulji".
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #683 : sreda, 13.04.2005 : 16:07:27 »

Lepo,da je z Irico vse vredu in da ni več "šarpej" Wink,čeprav so mi zelo všeč!!

Upam,da se boste imeli v šoli lepo..in da bo bil Bon priden!!
A imate jutri tudi šolo?! In če jo imate mi povej uro Wink!

Sem pa bila nad Bisom včeraj zelo presenečena,ker sem ga peljala na sprehod kjer sem ga malo dresirala...in Bis prostor ne obvlada še zelo dobro in brez priboljška ga ne naredi..ampak včeraj ga je...JUPI ZA BISKOTA Kiss
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #684 : četrtek, 14.04.2005 : 11:59:50 »

Arieb, lepo da je Iry bolje. Glede na to, da je dala že toliko skozi bo ona najdlje živela  Smiley...... ker je tako utrjena in vajena vsega. Veliko veselja v šoli. Samo malo mirnih živcev pa še malo več trme (predvsem več trme kot pes) in uspeh je zagotovljen. No Bis je pa očitno tako ali tako naravni talent  Cheesy.
V Vrtojbi se bomo sigurno našli, upam samo, da bom jaz sploh našla prostor kjer je razstava. No, slej ko prej bom....

lp
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #685 : četrtek, 14.04.2005 : 12:55:15 »

Petra, a to "tekmovanje" imate 26.06.?

Mislim, da je takrat ja, točen datum pa baje še ni dokončno določen.

Biscuit veš, da bomo držali vse kar imamo za uspešen vikend Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #686 : četrtek, 14.04.2005 : 13:37:24 »

Ory,Bis je res naravni talent...s prečudovitim karakterjem in odnosom do človeka Kiss!!!
Seveda se v Vrtojbi ne moremo zgrešiti..mi smo ponavadi v drugi dvorani Wink!!

Petra,hvala Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #687 : četrtek, 14.04.2005 : 15:03:02 »

Bon je bil včeraj (smo imeli v sredo namesto danes, ker je tovariš odsoten) zeloooooooooooo priden in je bil tudi pohvaljen od tvarša. Smo imeli za domačo nalogo kliker in je bila sprememba več kot očitna.

Bon mi je obljubil, da bo doma tudi malo treniral in da bo še bolj priden. Je povedal, da je žalosten, ker ga stalno po forumu vlačimo in primerjamo z mamo in bratom in sestro... in da se bo tudi on dokazal Grin

Bis, naslednjič imamo v ponedeljek, ob 17.15. Prideš?

Kaja, a v Vrtojbo pride v spremljavi tudi mali vragec?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #688 : četrtek, 14.04.2005 : 16:29:14 »

No,pohvale Bonu pošilja tudi Bis,ki mu sporoča:"Bon si se končno malo zresnil in poslušaš Nadijo,se splača ti povem...če jaz poslušam Niko me kar zasuje s priboljški..njami Grin!!"

Arieb,mogoče vas pa pridem res pogledat..bom vidla če bom imela prevoz Undecided!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #689 : četrtek, 14.04.2005 : 20:20:07 »

Arieb, moj spremljevalec bo tokrat bajki. Bagi pa bo raje Alesa peljala laufat. lp
Logiran

Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines