mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 01.10.2024 : 12:17:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 362838 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #525 : sobota, 12.03.2005 : 03:10:12 »

Super Cheesy in nase tacke se drzijo se za hitro okrevanje! Wink

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #526 : sobota, 12.03.2005 : 09:39:09 »

Arieb:vidiš da je bilo vse vredu,zdaj je to za tabo in zdaj bo samo še Irica lepo okrevala in bo vse ok Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #527 : sobota, 12.03.2005 : 12:02:18 »

ne morem uporabljat velike začetnice, ker pisem z eno roko, z drugo držim iro v naročju Kiss.

res hvala vsem Kiss, ki ste držali tačke in mislili na nas, res je pomagalo. posebna hvala KAJI, ki nas je še s svojo in bagičino prisotnostjo odvrnila od nenehnega strahu, pa še za njeno poročilo. jaz bom tudi bolj na kratko, ker prav težko pišem v tej poziciji. v glavnem, noč smo vsi prespali, brez vsakakršnih komplikacij ali jokanja. danes smo po naročilu že vzeli stran pas okoli pasu, posega sterilizacije res, razen britja in oranžne barve, skoraj ni opazen. šivov ni. na nogici jih odstranimo čez 10 dni, do takrat previjanje na tri dni, štiri dni antibiotiki, čez tri dni odstranimo flaster… in konec Cheesy.
ira se zelo dobro počuti. to vidim. samo bi se crtala in spančkala. lulala je danes že 2x, kakala pa ne še. res ni bilo potrebe, da me je bilo tako strah.

dala sem v album 7 slikic naše male bolnice, kjer se prav vidi, da ji ni hudo (zaenkrat, in res upam da ne bo kakšna komplikacija). upam, da boste uspeli odpreti, ker se pri dajanju linka vedno nekaj zmedem…

http://www.nadija.moj-album.com/album/228780/
ali
http://www.nadija.moj-album.com/album/228780/?os=228803/
upam, da bo Roll Eyes, če ne, prosim nekoga da mi mičkeno razloži
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #528 : sobota, 12.03.2005 : 13:15:52 »

Arieb: Lepo, da se je z Irico vse kul. Smiley Je pa kar pogumna babnica, da se tako dobro drži. Wink Tongue Sedaj jo pa čiiiiimveč pocrkljaj, počohaj ipd... Grin


Lp
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #529 : sobota, 12.03.2005 : 13:19:53 »

Slikice se krasno vidijo Arieb. Vidim, da ji ni nič hudega...... glede na to, da je imela kar 2 posega se FENOMENALNO drži!!  Cheesy  Očitno je našo Ory vseeno bolj zdelalo, ker je bila 2 dni čisto boga. Še naprej se pestvajte in lep vikend.....

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #530 : sobota, 12.03.2005 : 15:28:32 »

No,vidiš Arieb da je vse vredu..pa prav ponosno se drži na slikah!!
Lep vikend in čimveč crklanja
Irin sinko Bis pa pošilja mamici  Kiss
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #531 : nedelja, 13.03.2005 : 21:04:37 »

Arieb,kakšne sveže novice? Kako je z Irico?
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #532 : ponedeljek, 14.03.2005 : 23:22:42 »

HVL za pozdravčke. Iri godijo. Lepo poteka rehabilitacija. V album sem dala še slikice, kjer se vidi rana na trebuščku ter pet šivčkov na nogici:
http://www.nadija.moj-album.com/album/228780/?os=233462

Danes smo previli, vse skupaj kar "lepo" izgleda; še jutri pa zaključimo z antibiotiki... "Zanimivo", ni nam dolgčas.

VSEM vam želimo veliko, veliko zdravja!

Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #533 : ponedeljek, 14.03.2005 : 23:41:46 »

ARIEB me veseli da so tačke pomagale - z veseljem smo mislili in držali tačke za Irico!

Šivi pa so tako specialni ko da je mala šla na lepotno operacijo - vau ej!

Z Nelly ji pošiljava en velik  Kiss, pa še enga za Bona (da ga ne boste zapostavljali) Kiss

Lepo jih cartaj - si zaslužijo!!! Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #534 : ponedeljek, 14.03.2005 : 23:56:31 »

Krasno se celi Arieb..... kako pa to, da ni nobenih šivčkov na trebuščku  Shocked? Še dlakica se zaraste, pa bo kot nova  Smiley.
Jutri imava pa medve najin termin pri Dr. Stariha Pipan.

Lepo se crklajte!

Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #535 : torek, 15.03.2005 : 11:11:31 »

Super, da so tacke pomagale! Seveda, ce jih je bilo toliko in nekaj prav velikih Wink

 Kiss Kiss Iri in Bonu se v nasem imenu Smiley
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #536 : torek, 15.03.2005 : 12:46:37 »

Hi, hi, Nely, lepotna operacija... Odkar smo šli prvič operirali, ji ni treba strič dveh nohtkov na nogi, zaradi lepotne hoje jih brusi sama.

Lilit, res je, sem vesela, veš koliko ljudi je bilo v mislih z nami.. in to je tako lepo, ko veš da nisi sam v težkih trenutkih Kiss

Ory, na trebuščku je baje notranji šiv (ali šivi), vsekakor, tista sliakje nastala takoj naslednji dan, ko smo po navodilih odstranili obvezo - je povedal že prof. dr,. Butinar, da ne bomo niti videli in jih ne bo poterbno jemati stran (verjetno je vedel, da sem "cvikaroš").
Danes boš že poročala o tvoji Ory, fino je to, da terapija ni boleča, je pa gotovo dolgotrajna... a mi smo vse pripravljeni, a ne?

Kaja, si v redu?
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #537 : torek, 15.03.2005 : 15:05:29 »

Arieb,tudi mene veseli da so tačke in pesti pomagale Grin!! Se mi pa zdi ranica in šivi zelo lepo narejeni.....verjetno ima Ira na trebuščku notranje šive,kateri so zelo "delikatni" in zahtevajo počivanje in ne veliko napora(imam lastne izkušnje,čeprav ne vem če je pri psih enako kot pri človeku Cheesy)!! Vidim,pa da ne nosi ovratnika ali rožiče...kako to?!

Ory,tudi ti nam boš lahko danes poročala,kako sta opravili z Ory!!
Upam,da je šlo vse vredu Grin
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #538 : torek, 15.03.2005 : 16:50:47 »

Irica je takooooo pridna, da si nič ne grize, liže ipd. Samo ponoči ima marjetico (ovratnik) ker ima na boku še vedno en flaster proti bolečinam, ki »bog ne daj« da bi ga ona ali Bon pojedel, lizal.

Bis, to ti še dolgujem:
http://www.moj-album.com/vstopnica/bnv4e46nd2/
Irin rojstni dan (tisto slikico, ko sem na stebru v stanovanju brisala lulanje; po moje od Bisa, po tvoje od Bona) nisem dala gor, da ne bi kdo videl.... Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #539 : torek, 15.03.2005 : 17:49:25 »

Kakšna luškana družinica Arieb  Cheesy!! Po pravici pa moram povedat, da nikoli ne vem kateri je Bis in kateri Bon. Je kakšno razpoznavno znamenje?

Naša Ory (predvsem pa jaz) sva preživeli prvo terapijo  Smiley. Dr. Stariha je izredno prijazna gospa in celo Ory se je čez nekaj časa čisto pomirila. Dobila ogrooomno literature in še več navodil....... čaka nas veliko dela  Undecided in potrplenja.

lp
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines