mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 06:22:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 363037 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #375 : četrtek, 13.01.2005 : 18:55:37 »

Gospe Iri  Wink vse najboljše tudi iz naše strani (Uroš, Blu in Petra) Kiss

Veliko zdravja in veliko pasjega nagajanja  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #376 : petek, 14.01.2005 : 08:08:08 »

Mi smo pa Iri,voščili osebno saj nas je povabila na svoj roj.dan Grin!!
Imeli smo se zelllooo lepo,pesjani so se nadivjali,mi pa smo zellllooo naklepetali Grin!!!
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #377 : nedelja, 16.01.2005 : 20:45:11 »

Pa smo prišli tudi mi domov Grin!!! Danes je bil Bis zellllloooo priden Kiss,in je dobil zellloo lepo oceno(odlično),PRM in BOB Grin!!!
Spoznali smo Petro,Bajki,Ory....
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #378 : nedelja, 16.01.2005 : 20:57:59 »

Biscuit se enkrat cestitke! Kiss Bis je bil res izredno priden! Prav tako pa tudi Bon in Ira, se najbolj pa Bagi, ki je uzivala doma! Grin lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #379 : ponedeljek, 17.01.2005 : 08:08:53 »

Kaja,hvala za čestitke Kiss
Kaj pa je počela Bagi doma,a je šla v hribe?
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #380 : ponedeljek, 17.01.2005 : 10:33:58 »

No, tako smo se zaklepetali, da sem pozabla vprašati kakšni so bili uspehi na rastavi....... ampak vidim, da je bil Bis zelo uspešen  Grin. Čestitam!!! Vsekakor sem vesela, da sem uspela spoznati celo družinico.... popolnoma pa so me očarale majhne črne tačke majhni gobčki pa neverjetna radovednost in zanimanje za vse kar se dogaja okoli njih.

Želim vam vsem še veliko uspehov in upam, da se kmalu spet vidimo na kakšni rastavi  Smiley.

lp
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #381 : ponedeljek, 17.01.2005 : 14:14:42 »

Ory,Bis je bil res zellloo priden,dobil je odlično oceno,BOB-kar pomeni najlepši izmed pasme,ter PRM-prvak razreda mladih Grin
Tud mene je vselilo da sem te spoznala,pa upam da se vidimo še na kakšni razstavi Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #382 : ponedeljek, 17.01.2005 : 17:23:43 »

Bisu še enkrat čestitke za lepo prdstavitev in oceno - kako sem kot vzrediteljica raaaastlllllaaaaaaa Grin Pa saj sem tudi morala, sicer se z Nik one bi mogla pogovarjatm ker je rekla "da je v nebesih" Wink

Vsekakor, vsi trije so se zelo lepo pokazali. Iza je dobial odlično med veterani (po neuradnih inf. naj bi izpolnila pogoje za veteranskega šampiona slo), Bon je dobil CAC in CACIB.
Verjamme, da tudi če bi bial Bagi b ise dobro pokazala. Srečali cel kup ljudi (prijetnih) in bilo je super!

Ory, sem vesela da te v živo nismo razočarali Cheesy Mi smo namreč posebni psi  Grin za posebne ljudi  Roll Eyes in zato nas je tako malo  Kiss
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #383 : ponedeljek, 17.01.2005 : 17:46:28 »

Ja,Arieb bila sem v nebesih Grin,zelo mi je všeč tvoj zadnji stavek: Mi smo namreč posebni psi za posebne ljudi in zato nas je tako malo !!!
Tudi jaz sem prepričana da bi se Bagi dobro predstavila Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #384 : ponedeljek, 17.01.2005 : 19:06:59 »

Čestitam tudi Bonu in seveda mamici Iri, ki je verjetno že prekaljen maček v svetu lepotnih tekmovanj  Smiley.
Arieb, očitno je teh posebnih ljudi res malo  Sad, ker več ali manj Slovenijo na razstavah zastopa samo vaša "družinica". No upam, da bom enkrat v bližnji prihodnosti ta poseben človek tudi jaz in bom imela srečo, da me posvoji kakšna Schipperkica  Wink.
Kako se pa črnuhci kaj razumejo z ostalimi psi?....v primeru da mladička pripeljemo k hiši, ki že ima psa.

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #385 : ponedeljek, 17.01.2005 : 19:27:27 »

"He is a very happy puppy that loves to play with ALL our other dogs. It is very strange but he has such a great selfconscious that he is respected by all the other dogs.
He is the boss and he will stay a boss for all his life ! It is just the dog to do shows with him because he is very proud and he has no fear from nothing !
He is kind with everybody and anyone can approch him and play with him . It is a wonderful dog and we love him so much after such a short time !"

Tako je prvič napisala skrbnica našega četrtega šiperketa, ki je v Belgiji (Brioche BRI, sedaj že dobro leto Diddl).
In šr danes vedno drži: igra se z vsemi, " with all the dogs, duck, horses, etc."

Ira je bila od vedno malo nezaupljiva, a je zelo lepo sprejela Bona.

Verjetno ti bo še Kaja napisala kakšno izkušnjo, ker je ona Bagi pripeljala med Dona in Kajo Grin
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #386 : ponedeljek, 17.01.2005 : 22:09:23 »

Arieb, sem si pogledala CD. Ira je bila takrat se ful zivahna, kajne?

Ory, Bagi ni imela nobenih tezav z nasimi psi. Takoj se je navadila na vse, tudi na Dona, ki je zanjo pravi velikan. Ima tudi nekaj pasjih prijateljev v katere je prav zaljubljena (kokerspanjelcka, beagla, skotskega ovcarja, basenjija....) In eno "sovraznico", bokserko Sally, za katero nikakor ne morem ugotoviti zakaj je ne mara. Tuje pse pa VEDNO (ampak res vedno) sprejme z lajezem in rencanjem, vendar se z vecino potem zacne igrati. Zadnjic mi je napadla pitbula, ki je spuscen pritekel od bogvekje. Ko je (izredno odgovorni  Angry) lastnik prisopihal za njim, sta se bedaka ze igrala. Grin Po nekaj krogih je imela zadosti in sledil je "napad". Zdaj ze jaz prej opazim kdaj bo imela dovolj in jo poklicem stran. Tezave imam le z zelo velikimi psi, ki so ponavadi prenerodni, da bi se z njo igrali, zato ji ne pustim vec tekati z njimi. V soli imamo velikega svicarja s katerim se je celo enkrat malo igrala, pa jo je verjetno pohodil in zdaj vpije nanj kot zmesana.
Ko je bila stara priblizno eno leto si je sestra nabavila macka. Mislili smo, da ju nikoli ne bomo mogli pustiti skupaj niti pod nadzorom. Po nekaj obiskih ga je najprej sprejela Kaja (oz. se dela, da ga ne vidi  Grin), potem pa se Bagi. Torej tudi z mackami siperke lepo zivijo. Seveda pa zunaj takoj prezene vsako macko! Roll Eyes Toliko na kratko!  Grin lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #387 : torek, 18.01.2005 : 20:59:19 »

Ory,naši kužki se skoraj z vsemi dobro razumejo Grin,včasih pa pride do kakšnega skreganja med psi,ampak saj se tudi mi ljudje skregamo Tongue!! Drugače so pa zellloo družabni psi(vsaj Bis,no Cheesy)
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #388 : sreda, 19.01.2005 : 17:35:39 »

Kaja, praviš da je bila Ira živahna  Cheesy. Tiso je bilo za oddajo posneto v Hrušici 1988, menda maja in računaj, da je Ira imela "genau" 1 leto in 4,5 mesecev. Torej "glih" toliko, kot jih ima sedaj Bagi Grin Grin Grin
Neverjetno, kako gre čas!
Ti je všeč oddaja in predstavitev? Kaj pa ti, Bisko, si se naučil kaj novega o schipperkah?

Kaja, je oprsnic mrcini dobra. Veš, mi je žal da nisem ene take (se mi zdi zelo praktična "montaža") kupila za Bona... no saj bo še prilike Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #389 : sreda, 19.01.2005 : 17:38:22 »

Tudi meni je oddaja všeč,čeprav sem prebrala kar nekaj litereture o Schipperkah Cheesy,vedi da sem pred prihodom Bisa imela malo izobraževanje o psih,oz.o Schipperkah Cheesy!!
Aja,ti je prinesel včeraj Erik stole??
Kako kaj Bon in kašelj?
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines