mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 05:13:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 354036 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #270 : ponedeljek, 13.12.2004 : 19:57:40 »

Nadija,kar brez strahu,boš videla bo še vse vredu,držimo vsi pesti in tačke za Iro Kiss

Kako pa kaj Bon Grin?Huh
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #271 : ponedeljek, 13.12.2004 : 20:12:14 »

Bis, dobro vprašanje
Citat
Kako pa kaj Bon

On je zelo dobro, pravi mali, veliki buldožer... Grin
Smo pa tudi za nejga dogovorjeni za en preventivni pregled, ker mi ni všeč tisti njegov kašelj in pokašljavanje (kot najhujši kadilec) in sem v forumu prebrala nekaj pod temo "preventivni pregledi" pa smo se kar naročili. Nja malo pogledajo (če bodo lahko) pljuča, bronhije ipd... Bom poročala.
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #272 : ponedeljek, 13.12.2004 : 20:19:56 »

Arieb,jaz ne vem zakaj že tako mladega psička učiš kaditi Grin!!
Kdaj pa imate pregled? Seveda da bo priden,kaj mu pa drugege preostane Grin

Naš Bis,je pa zdrav kot riba v vodi Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #273 : torek, 14.12.2004 : 17:55:12 »

Kje pa je sedaj Kaja?Huh
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #274 : torek, 14.12.2004 : 18:18:18 »

Citat
Kje pa je sedaj Kaja?Huh
Uf, Kaja je imela včeraj naporen dan...

Veš, Bis, več psov kot imaš, več je problemčkov Cry. No, mi smo danes v LJ "napol" odpravili: dobili pomirjevalo, RTG - slikali (jojjj, kako smo lepi) nogico, ugotovili da manjka še mičkeno, mičkeno da bo čisto brez špranjice, in zadevo "preložili" na kasnejši čas... Lips Sealed

"Fajn ne, ko tako odložiš probem  Grin"
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #275 : torek, 14.12.2004 : 18:59:31 »

Kaj pa se je zgodilo Kaji,da je imela naporen dan Wink!!??

Fajn,je preložit problem!!! Tako kot mi odlašamo,pa meljemo o Bisovem jajčku Grin!!
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #276 : torek, 14.12.2004 : 22:21:27 »

Arieb, zdaj imate cas, da zadevo se enkrat dobro premislite! S tem se ponavadi tolazim sama, kadar zadeve prelagam in prelagam... Wink

Bis, vceraj smo se pa skoraj poslovili od nasega Doncka! Cry Doletel nas je ponovni zasuk zelodca in odirjali smo v Ljubljano. K sreci smo prisli dovolj zgodaj, tako, da so revcka operirali, zdaj pa pridno okreva. Upam, da smo iz najhujsega! Cry  lp
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #277 : sreda, 15.12.2004 : 08:17:58 »

Kaja,upam da bo sedaj don lepo okreval,držimo tačke in pesti Kiss!!!
Kaj pa mali črni vragec Bagi?Huh
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #278 : sreda, 15.12.2004 : 11:47:06 »

Oh, Kaja
Citat
Arieb, zdaj imate cas, da zadevo se enkrat dobro premislite! S tem se ponavadi tolazim sama, kadar zadeve prelagam in prelagam...
če bi bilo kaj razmislit... Undecided ... je pa dejstvo, mimo katerega ne moremo... samo vedno bolj me je strah...

Če bi včeraj mene vprašali, bi jaz včeraj naredila: odstarnila ploščico, sterilizirala, očistila zobni kamen, naredila test titracije, ostrigla nohte, UZ, EKG.... vse to brez narkoze, brez pomirjeval... Fino, a ne Wink

Donči bo sigurno lepo okreval, kakšna sreča, da ste tako hitro ugotovili in reagirali Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #279 : sreda, 15.12.2004 : 15:23:23 »

Bagi je pa ful vesela, da sva ga pripeljala nazaj! Smiley V ponedeljek zvecer sva ji pustila, da ga je sla malo pogledat in je cisto ponorela ko ga je videla. Na vsak nacin ga je hotela celega prevohat, pa kar stiskala bi se k njemu on pa jo je ves zadet samo opazoval. Ko smo mu dali ovratnik gor pa je pogumna Bagi pobegnila iz sobe! Grin Vceraj pa ji je ze malo pokazal zobe, ker ga je ocitno zacelo boleti in mu je mala zacela ze najedati.
Pa zunaj je tako smesna! Na vsak nacin bi ga rada prepricala, da bi se igral z njo. In potem teka okrog njega in dela prikloncke, pa v rit mu laja, kot bi hotela reci, da naj se malo premakne! Grin In verjamem, da ce bi dobro pogledala bi videla kako Don zavija z ocmi in si misli svoje! Wink lp

Tukaj je nekaj novih slik:
http://baguette.moj-album.com/album/54981/
Logiran

biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #280 : sreda, 15.12.2004 : 16:17:37 »

Prava lepotca sta tale Bagi in Don Grin!!!!!
Ko praviš Bagi ni nič manj divja in nagajiva kot Bis Grin!!!
Koliko časa pa mora še počivati Don???
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #281 : sreda, 15.12.2004 : 16:19:32 »

Pa še eno vprašanje Kaja:
Ali je Bagi na sprehodih brez povodca???

Logiran
MISSA
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 813


« Odgovor #282 : sreda, 15.12.2004 : 16:28:18 »

Bis, vceraj smo se pa skoraj poslovili od nasega Doncka! Cry Doletel nas je ponovni zasuk zelodca in odirjali smo v Ljubljano. K sreci smo prisli dovolj zgodaj, tako, da so revcka operirali, zdaj pa pridno okreva. Upam, da smo iz najhujsega! Cry  lp

LP!
Kaja, žal mi je, ko slišim kaj se vama je zgodilo. Držim pesti, da se bo dobro izteklo. Vse moje zverinice držijo šapice za tvojega Dončka in vam vsem pošiljajo  Kiss Kiss Kiss Kiss v upanju na čimhitrejše krevanje!
LP, Miša
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #283 : petek, 17.12.2004 : 12:37:21 »

Bis, Donu bodo v ponedeljek pobrali sive in povedali kako naprej. Zaenkrat veeeeeliko pociva, ven hodimo samo do prve trave in potem hitro nazaj noter. Ima pa lump ze dovolj vsega in hoce na vsak nacin nazaj v pesjak! Bucman, namesto, da bi uzival v udobju in crkljanju! Roll Eyes Toliko o tem kako ubogo trpece bitje je, ker mora ziveti v pesjaku.
Za Bagi te zanima? Wink Ja, se vedno je divja, poskocna in neumorna. Je pa vsak dan tudi bolj ubogljiva in zato je lahko na sprehodih spuscena. Seveda ne na cesti ali v naselju. Zivim namrec cisto zraven gozda, kjer nasi cucki sproscajo energijo. Seveda po ustaljenih poteh. Ne pustim jim namrec, da skacejo globoko po gozdu, da ne motijo tistih, ki tam zivijo! Wink
Zdaj se trudim, da bi jo res v nulo naucila ukazov stoj in sedi tudi, ce je stran od mene. Ce sva sami ze kar pridno uboga, kar je vidno tudi na zadnjih dveh slikah. Ce pa vidi psa je pa se vseeno bolj ucinkovito, ce jo poklicem k sebi.

Missa, hvala za lepe zelje. Zdi se mi, da je z ure v uro boljsi in bolj nestrpen.  Smiley Je pa zelo priden bolnik, nic ne joka, nic ne tecnari, je povsem vdan v usodo, le pesjak pogresa! Wink Sva ga sla malo obiskat (pesjak namrec), da je videl, da mu ga nihce ni ukradel in da ga uta se vedno caka. Grin lp
Logiran

ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #284 : petek, 17.12.2004 : 17:32:45 »

Citat
Je pa zelo priden bolnik, nic ne joka, nic ne tecnari, je povsem vdan v usodo, le pesjak pogresa
Imam občutek, da bo pesjak pogrešal še kakšen dan, potem pa pozabil nanj (glede na vašo popustljivost - hodnik, soba, postelja... Wink). Glavno, da lepo okreva, na slikicah sem videla, da ima lepo "tangico", revček. A saj so res pridni bolniki, razumejo brez besed (zakaj povoj, zakaj ovratnik...).

Ti baraba Bagi... danes mi ponoči ni dala spati (Kaja že ve; sanjala sem, da je uboga umrla, popila je neko močno čistilo za WC... ma je bilo grozno) sem jokala in mi je bilo strašno hudo, ker je edina samička.. in zakaj prav ona... uf, upam, da sem ji s tem podaljšaal življenje. Ona pa, baraba, skače okrog in divja s prijatelji  Tongue Kiss Wink
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines