mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 07:52:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 241   Dol
Natisni
Avtor Tema: Schipperke - čvek  (Prebrano 354105 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #195 : ponedeljek, 22.11.2004 : 15:30:48 »

Aja, da pojasnim. Bagi je prevelika dama, da bi hodila naokrog in zvecila vrvico....tega namrec ne pocne in tudi nikoli ni poskusila. Cool Na razstavi sva malo vadili na razstavni vrvici, potem pa sem jo dala se za 10 minut v boks in sem ji vrvico kar pustila. Pa ji je bilo malo dolgcas in je opazila, da ji nekaj visi z vratu, pa je to okusno stvar tudi poskusila.  Grin

Petra, samo, da ste doma!  Kiss Bluju! lp
Logiran

kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #196 : ponedeljek, 22.11.2004 : 15:38:45 »

In takole je izgledalo revse privezano na ketno! Grin

http://foto.volja.net/user_galleries/kaja00/mucki/midi_dsc01827.jpg

Petra a ni tole Ira na sliki? Mi zgleda malo majckeno za Bona! lp

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran

Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #197 : ponedeljek, 22.11.2004 : 15:53:20 »

Juuuuj res je Ira  sram sram sram, pismu, pa sem mislila, da vidim repek  Shocked Shocked, joj danes mi pa ena ne gre od rok  Huh...

Mam pa tudi Bona in Bagico, slikice so v pripravi  Smiley
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #198 : ponedeljek, 22.11.2004 : 17:05:19 »

 Lips Sealed  Lips Sealed  Lips Sealed Ojoj, jaz sem pravi »nemogočnež« - našo temo sem čisto zanemarila 8očitno sem pozabila dati kljukico na obveščanje, in tako in tako vedno mislim, da tema razen mene nikogar NE zanima…

Ja, Bis, razstave so bolj za skrbnike, kot za kužke. Ampak ko se skrbniki lepo imajo se imajo tudi kužki. In kužki so veseli, da se imamo skupaj lepo! In jaz sem prepričana, da moji kužki gredo radi na razstave. Pa naj mi negirajo, če hočejo. Mi gremo lepo v četrtek, petek od doma; se nekaj dni samo »crtamo« in delamo neumnosti in potem me nagradijo s tem, da gremo na razstavo. in tam so »ful« pridni ker vedo, da sem jaz tako srečna, če so pridni. Ma kaj da ni res? Ma ni šans. To je dokazala Ira – po nobeni teoretični logiki ona ne bi mogla več iti na razstavo: pa je tudi s svojo željo to dosegla in naj mi kdo reče, da ni res. To je moja teorija o razstavah Cheesy

Naš Bon je menda od vseh najbolj…. (ne bom javno napisala, sem pa mislila lump, razgrajač, lajon), a še ni pregrizel nobene vrvice, ha, ha, ha… Smo pa v ZG vseeno mogli kupit dve novi, ker smo mapo z dokumenti in vsemi vrvicami pozabili v hotelu!

Ej Kaja, ta mi je posrečena, ti sprašuješ Petro, ali ni tisto Ira, res posrečeno. Jaz pa kot butec buljim in gledam, kdo je… pa hočem spoznati po vrvici, pa spet nič… Dobro da imamo Petro, ki je bolj nepristranska.

Poročilo o ZG razstavi (od prihoda do odhoda, zahvale za vodenje ipd. sem dala pod temo »tekoče prireditve« - CACIB Zagreb… ) Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #199 : ponedeljek, 22.11.2004 : 17:08:19 »

Kaja,si pa lahko ponosna kako lepo je stala Bagi v ringu!!! Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #200 : ponedeljek, 22.11.2004 : 17:17:00 »

Arieb,Kaja ali imata še kaj slikic iz razstave ali sta smo tile dve Grin??
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #201 : ponedeljek, 22.11.2004 : 19:14:24 »

Jaz imam v aparatu nekaj slikic (upam da je naš fotograf Aleš uspel dobro opravit svojo nalogo), a jih še nisem "snela". Ima pa Petra še nekaj Wink.

Ory, v Lj (če bo vse po sreči), boš videla pravo "četico" šiperk; če ti je bila že Bagi všeč, veš kako bo fino, ko jih boš videla kar 5 na kupu (morda bo Ira že rehabilitirala, morda pride tudi Gio, upajmo da bo Bon OK, Bagi in Bis sta pa tako že potrdila udeležbo).
Logiran
Petra
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 786


« Odgovor #202 : ponedeljek, 22.11.2004 : 20:17:11 »

evo evo  Smiley

Citat
Jaz pa kot butec buljim in gledam, kdo je… pa hočem spoznati po vrvici, pa spet nič

Uff se mi je odvalil kamen od srca, da nisem edina, ki nisem takoj pogruntala  Grin Grin

Še ena slikica od Ire (tokrat preverjeno  Cool), da ji ne bom delala več krivice
http://www2.arnes.si/~urosa/Ira.jpg

in pa Bagi in Kaje (smo ju slikali z Blujem pa je slika malo meglena  Roll Eyes, ker sta oba tako zelo mirna in ju ni problem slikat skupaj  Undecided
http://www2.arnes.si/~urosa/bagicazg.jpg

od Bona pa imam sicer eno slikico, ampak se je revež izgubil na sliki v tvojem krilu Arieb in še sodnik ga je pokril, lahko pa jo dam vseeno gor če hočete  Wink
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #203 : ponedeljek, 22.11.2004 : 20:29:09 »

Komaj čakam, da vidim celo pasjo družinico..... tokrat si bom vzela malo več časa in še malo poslikala. Sedaj sem si samo na hitro ogledala Bagi, potem pa sm spet "odbrzela" naprej..... pa še baterija na fotoaparatu mi je crknila.  Sad
Lahko da se motim, ampak po slikicah sodeč zgleda Bagi najmanjša..... Beira zgleda cela zverinica. Mogoče je pa samo tak zorni kot. Drugače pa vsi zgledajo pravi pozerčki.......

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #204 : ponedeljek, 22.11.2004 : 20:35:09 »

Kako je lepo, ko so slikice (jaz jih žal, "opet butec", ne znam dat gor), Petra TKS za popestritev. Mimogrede: sem ti poslala na PM nekaj tvojih slikic.

Kaja: a je tista slika malo zgoraj, kjer si želela pokazati sposojeno ketno, res Bagi Shocked Sem snela slike iz aparata... pa od vseh slik ni niti slučajno niti slučajno niti ena podobna tisti pozerski s ketno. Ti jih bom dala na CD (samo, ne se smejat), da boš videla (ker v ringu zagotovo ne vidiš, vsaj jaz ne), klako se je "mala opica" (tokrat v pravem pomenu besede) obnašala Roll Eyes. Sem prav jezna nanjo Wink

Morebiti pa ji moraš kupit tako ketno, kot jo je imela dan prej... od kakšnega psa si rekla da je bila Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #205 : ponedeljek, 22.11.2004 : 21:55:54 »

No v Lj nas bo pa kar veliko Grin!!!!

Arieb,Ira resnično zgleda prava zverinica Grin,Bagi pa tako lepo stoji Wink!!!
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #206 : torek, 23.11.2004 : 17:41:15 »

Ory, Ira morda izgleda velika, je pa majhna in drobna (5 kg), seveda je Bagi še bolj drobna - to so ženskice, ki so tako in tako bolj nežne.
Bisko je nekje vmes, potem je Bon (čeprav iam samo 5,40 kg, a je bolj tak nabit in izgleda večji), Gio iz Izole je pa velik in nabit, ima 8 kg.

No, saj vemo, a ne; schipperke se delijo na 3 do 5 kg in od 5 do 8 (po nekaterih virih do 9) kg. vendar jih na razstavah nikoli ne delijo, tudi ne na večjih.

Kaja, a kupuješ novo razstavno ketno, pogrešajo te...  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #207 : torek, 23.11.2004 : 18:06:19 »

Ory,po zunanjosti so šiperke majhne,po srcu pa zelllllo velike Grin
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #208 : torek, 23.11.2004 : 19:25:48 »

Ja, glede dveh velikostnih skupin sem se pozanimala.....zanimivo se mi zdi samo, da imajo Schipperkice obliko telesa, ki ustreza velikemi psu, kot so NO, Malinoisi in podobno.Ne vem če imate vi ta občutek, ampak meni so v bistvu pomanjšani veliki psi  Smiley. Tipičen mali kuža se mi namreč zdi Maltežan ali pa Višavski terier in podobno. Tem se namreč že po sliki vidi da so majhni, medtem ko vaši zgledajo cele zverinice  Grin
Biscuit....verjamem, da imajo veliko srce. In veliko poguma!  Grin
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #209 : torek, 23.11.2004 : 20:06:37 »

Ory,tudi meni se zdi da je šiperka pomanjšan kuža(vsak,ki ga zanima ta pasma pravi da je kot volk Grin)
Pogumni so pa tudi....včasih še preveč Grin,npr.zaganjajo se v rotvaljerje-in take podobne pasme Grin
Logiran
Strani: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 241   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 1  |  Tema: Schipperke - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines